TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

YAMAHA YSP-1600 SILVER

Dostupnosť už nedostupný
Výrobca: Yamaha
Kód: 19633/S
Prepravná váha: 4.7kg
Vaša cena:
€559,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


Zvukový projektor 5.1, 8×2,5W+2×30W subwoofer, MusicCast, WiFi, Bluetooth, Cinema DSP procesor, HDMI 1 / 1, dekodéry DTS-HD/Dolby TrueHD, DLNA, Spotify, optical/coaxial digital in...

Elegantné zvukové riešenie

Užite si dokonalý priestorový zvuk pri sledovaní svojich obľúbených filmov, seriálov i televíznych relácií. Soundbar Yamaha YSP-1600 vám to umožní, bez toho aby ste museli riešiť problémy s umiestnením veľkých reproduktorov v malom priestore. Tento zvukový projektor oceníte pre jeho kompaktné rozmery, vďaka ktorým dokonale zapadne do ktoréhokoľvek interiéru.
 
Dozaista si zamilujete tiež perfektný vzhľad tohto Soundbaru. Elegantný strieborný dizajn vyvoláva dojem luxusu, zároveň je však veľmi decentný a nadčasový.

MusicCast

Prístroj patrí do rodiny zariadení MusicCast, ktorá umožňuje užívateľom ľahko používať celý rad audio zariadení rozmiestnených po celej domácnosti a pritom všetky jednoducho ovládať pomocou jednoduchej intuitívnej aplikácie. Tento soundbar môžete samozrejme používať samostatne, v prípade záujmu si však môžete postupne svoju MusicCast výbavu rozširovať.

Perfektný zvuk

Napriek svojim malým rozmerom sa môže tento soundbar pochváliť perfektnými vlastnosťami zvuku. Stará sa o ne 8 špičkových reproduktorov, ktoré vytvárajú reálne 5.1 zvukové pole. Vďaka technológii Cinema DSP sa potom perfektného zvuku dočkáte bez ohľadu na to, aký typ audiovizuálneho obsahu budete sledovať. Zariadenie totiž ponúka 10 voliteľných režimov (k dispozícii sú filmové, hudobné či zábavné programy), ktoré vám prinesú vždy dokonale optimalizovaný zvuk.

Dokonalé basy

O perfektný zvuk basové linky vašej obľúbenej hudby sa postarajú dva integrované subwoofery. Ide o špeciálne 30W reproduktory hlbokých tónov, ktoré vám zaistia dokonalé basy všetkých reprodukovaných skladieb.

HD Audio

Yamaha YSP-1600 vám prinesie dokonale čistý a plný priestorový zvuk, ktorý ste doma až doteraz nemali možnosť zažiť. Prístroj je kompatibilný s formátmi HD Audio, vďaka čomu je schopný reprodukovať zvuk v nadštandardnej kvalite i z Blu-ray diskov či iných digitálnych zdrojov. Zariadenie dokáže dekódovať formáty Dolby Digital, DTS aj Dolby Pro Logic II.

Jednoduchá konektivita

Pre pripojenie konzoly k televízii môžete využiť moderné HDMI prípojky, ktorá je plne kompatibilná aj s najnovšími 4K televízormi a umožňuje aj prenos 3D videa. Prístroj zároveň disponuje bezdrôtovou technológiou Bluetooth, ktorá vám umožní pohodlné streamovanie hudby priamo z vášho smartphonu. Vďaka integrovanému Wi-Fi adaptéru navyše budete môcť prostredníctvom SoundBaru počúvať aj internetový obsah - napríklad z populárnej služby Spotify.

Technické údaje:

Zvuk
RMS výkon 80 W
Zvukové výstupné kanály 5.1
Audio dekodéry Dolby Digital, DTS, Dolby Pro Logic II
Audio Return Channel (ARC) áno
Reproduktor typu soundbar
Výkon Soundbar reproduktora 20 W
Subwoofer
Subwoofer súčasťou áno
RMS výkon subwooferu 60 W
Umiestnenie subwoofera vstavaný
Technické detaily
Farba strieborná
Možnosti pripojenia
Technológia prepojenia Káblový a bezdrôtový
Počet HDMI portov 2
HDMI vstup 1
HDMI výstup 1
Audio vstup (L, R) 1
Optický vstup digitálneho audia 1
Počítačová sieť
Bluetooth áno
Verzia Bluetooth 2.1 + EDR
Profily Bluetooth A2DP, AVRCP
Wi-Fi áno
Pripojenie na sieť Ethernet áno
Príkon
Spotreba elektrickej energie 25 W
Spotreba energie (v pohotovosti) 0,4 W
Hmotnosť a rozmery
Šírka 1000 mm
Hĺbka 130 mm
Výška 65 mm
Hmotnosť SoundBaru  4,7 kg