TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

YAMAHA YAS-209 Black

Dostupnosť na sklade
Výrobca: Yamaha
Kód: 19690
Prepravná váha: 14kg
Vaša cena:
€459,00
€399,00
Zľava: 13% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


Soundbar s podporou DTS Virtual: X a 3D priestorovým zvukom 200W - 4woofery a 2 výškové reproduktory 100W + externý bezdrôtový subwoofer 100 W, hlasové ovládanie - vstavaná AMAZON ALEXA, HDMI, Bluetooth, OPT in, AUX in..

Výkonný soundbar Yamaha YAS-209 v elegantnom čiernom prevedení s technológiou DTS Virtual: X vám poskytne virtuálny 3D priestorový zážitok, pretože je schopný vytvoriť a simulovať zvuk vo viacerých rozmeroch. Jednoducho sa ponoríte do čistých a živých tónov vašich obľúbených televíznych relácií, filmov, hier či hudby. Tenké zariadenie dokonale zapadne pred váš televízor bez obmedzenia výhľadu na obrazovku, zatiaľ čo bezdrôtový subwoofer môže byť umiestnený kdekoľvek v miestnosti. S určitosťou poteší funkcia Clear Voice, ktorá sa postará o jasný zvuk dialógov a funkcia rozšírenia basov, s ktorou sa ocitnete v centre diania napínavého filmu. Disponuje technológiou Bluetooth, takže preferovanú hudbu budete môcť jednoducho streamovať zo svojho smartfónu. Špecifikom je podpora hlasového asistenta Alexa, aplikácie Sound Bar Controller či podpora služieb Spotify a Amazon Music.

 Vlastnosti

-Jednoduchá inštalácia, jednoduché použitie - Jednoducho zapojte zvukovú lištu a subwoofer do zásuvky a ďalšiu zo zvukovej lišty do televízora. Vďaka HDMI-CEC je prevádzka možná pohodlne pomocou diaľkového ovládača televízora.
-Funkcia rozšírenia basov - Zažite najnovší akčný trhák so sprievodným zvukom, ktorý môžete skutočne cítiť. Funkcia rozšírenia basov poskytuje nízkofrekvenčné efekty, takže výbuchy majú väčší úder a motory áut majú väčšiu rachotosť - čím sa dostávate do stredu akcie.
-Clear Voice - S funkciou Clear Voice sú dialógy jasnejšie, takže vám nikdy neunikne rozhodujúca scéna alebo prekvapivé zvraty v zápletke.
-Plynulé prehrávanie hudby - Jednoducho spárujte zariadenie Bluetooth so soundbarom a môžete bezdrôtovo prehrávať svoju obľúbenú hudbu alebo zvuk videa.
-Streamovanie hudby - Služby Spotify a Amazon Music otvárajú svet neobmedzeného potešenia z hudby priamo zo zvukového panela. Vďaka integrácii služieb Spotify a Amazon Music už nemusíte prerušiť streamovanie obľúbených skladieb so svojho smartfónu počas prichádzajúceho hovoru.
-Predvoľby priestorového zvuku - S ľahko prístupnými intuitívnymi predvoľbami priestorového zvuku posuniete zvuk televízora na úplne novú úroveň. Vychutnajte si filmy, hudbu, videohry, športové prenosy a televízne programy s vynikajúcim priestorovým zvukom 3D.
-Všetka vaša hudba - Pripojenie zvukovej lišty k sieti Wi-Fi vám umožňuje prehliadať a streamovať hudbu zo všetkých pripojených inteligentných zariadení vrátane počítača, notebooku, alebo smartfónu.
-Ovládanie aplikácií - Bezplatná aplikácia Sound Bar Controller vám poskytuje vylepšené ovládanie. Vyberte obsah, ktorý chcete prehrávať, dolaďte svoj zvuk a zapnite a vypnite systém - všetko pohodlne pomocou smartfónu.

Technické údaje:

Počet kanálov: 2.1

Celkový výkon zostavy  200W

Hlasoví asistenti  Amazon Alexa
Audio dekodér     Dolby Pro Logic II, Dolby Digital, DTS, DTS Virtual: X
HDR   HDR10, HLG
Pripojenia videa  1x HDMI vstup, 1x HDMI výstup
Zvukové pripojenia   1x digitálny zvukový vstup (optický)
Ostatné spojenia   Bluetooth 4.2, WLAN,Wi-Fi
Osobitosti   Priechod 4K, HDCP 2.3
Rozmery (ŠxVxH)
Rozmery 930 x 62 x 109 mm
Rozmery subwoofera (ŠxVxH)
Rozmery 191 x 420 x 406 mm
Váha soundbaru 2,70 kg
Váha subwooferu 7,90 kg
Skladajúci sa z
1x soundbar, 1x subwoofer (100 W) ,Farba čierna