TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

Yamaha YAS-109 BLACK

Dostupnosť na sklade
Výrobca: Yamaha
Kód: 19689
Prepravná váha: 5kg
Vaša cena:
€299,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


Soundbar • výkon 120 W • Bluetooth 4.2 • Wi-Fi • funkcia Clear Voice • technológia DTS Virtual: X • podpora služieb ako Spotify, Amazon Music a Tidal • kompatibilné s obrazom 4K, 50/60 Hz, YCbCr = 4: 4: 4 , HDR, HDCP 2.3 • vstavaný hlasový asistent Amazon Alexa • HDMI, optické rozhranie..

 

Štýlový soundbar Yamaha YAS-109 v elegantnom čiernom prevedení s technológiou DTS Virtual: X vám poskytne verný priestorový zvuk priamo vo vašej obývačke. Až 6 reproduktorov s celkovým výkonom 120 W zaručí hlboké basy, vyvážené stredy a čisté výšky. Soundbar má plnú podporu streamovacích služieb Spotify, Amazon Music a Tidal. Hlasový asistent Amazon Alexa vám umožní jednoduché ovládanie Soundbar, inteligentné domácnosti a iných kompatibilných zariadení.

Vysoký výkon a čisté dialógy

 

Celkový zvukový výkon tohto SoundBaru činí skvelých 120 W (vo vnútri prístroja sa nachádza aj duálny subwoofer). Čaká vás tak pohlcujúci zvukový zážitok, ktorý oceníte pri sledovaní filmov, počúvaní hudby i hranie konzolových hier. V prípade počúvania hovoreného slova (správy, reč filmových postáv, športový komentár  a pod.) Vás pritom poteší aj funkcia Clear Voice, ktorá výrazne zvyšuje úroveň dialógov.

Moderné technológie k vašim službám

 

Prostredníctvom Soundbaru Yamaha YAS-109 si vypočujete aj muziku z mobilu, tabletu alebo notebooku. Stačí využiť bezdrôtovú technológiu Bluetooth či Wi-Fi a začať streamovať zvuk z chytrého zariadenia priamo do Soundbaru. Zariadenie pritom podporuje aj populárne streamovacie služby, ako je Spotify, Amazon Music či Tidal.

Pretože navyše prístroj podporuje systém Amazon Alexa, môžete mu tiež zadávať hlasové pokyny.

 

Jedno diaľkové ovládanie na všetko

 

Vďaka podpore technológie HDMI-CEC môžete ovládať soundbar aj televízor jediným diaľkovým ovládačom. Zariadenie sa totiž postará o automatickú synchronizáciu oboch vašich prístrojov, takže pre vás bude ich obsluha naozaj komfortná.

 

Technické údaje:

Základ. parametre

Počet hdmi portov: 2
Počet kanálov: 2.1
Výkon reproduktoru: 120 w
Ďalšie vlastnosti
Značka: Yamaha
Smart: Áno
Počet kanálov: 2.1
Konektivita
W-fi: Áno
Bluetooth: Áno
Počet hdmi portov: 2
Nfc: Nie
Počet optických vstupov: 1
Fyzické vlastnosti a farba
Farba: Čierna
Šírka: 89,9 cm
Výška: 5,3 cm
Hĺbka: 13,1 cm
Hmotnosť: 3,4 kg
Multimedia
Zvukové formáty: Wav, wma, mp3
Zvuk
Audio dekódery: Dts digital surround, dts:x, dolby pro logic ii, dolby digital
Frekvenčný rozsah (hz): 62-23000
Výkon reproduktoru: 120 w
Reproduktory
Subwoofer: Áno
Rádio
Fm rádio: Nie
Ďalšie parametre
Kompatibilné s hlas.asistentom: Amazon alexa