TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

Yamaha RX-V385Titan

Dostupnosť už nedostupný
Výrobca: Yamaha
Kód: 19630/Titan
Prepravná váha: 9.5kg
Vaša cena:
€369,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


5.1 kanálový AV prijímač kompatibilný s funkciami Bluetooth®,s plne diskrétnou konfiguráciou a prevodníkmi DAC vysoké kvality.

• 5-kanálový mohutný priestorový zvuk
• --- 70 W na kanál (8 ohmov, 20 Hz - 20 kHz, 0.06% THD, 2 kanály riadené)
• --- 100 W na kanál (4 ohmy, 1 kHz, 0,9% THD, 1 kanál riadený)
• --- 140 W na kanál (8 ohmov, 1 kHz, 10% THD, 1 kanál riadený)
• Hliníkový čelný panel pre vyššiu tuhosť
• Podpora CINEMA DSP
• Bluetooth pre bezdrôtové streamovanie hudby a Compressed Music Enhancer pre Bluetooth
• Prehráva DSD 2.8MHz / 5.6MHz, FLAC / WAV / AIFF 192kHz / 24bit, Apple Lossless 96kHz / 24bit
• 4K60p 4: 4: 4 Pass through, HDMI (4 vstupov / 1 výstup) s HDCP2.2 (4 vstupy / 1 výstup), podpora HDR a BT.2020, Audio Return Channel
• USB pre USB zariadenia
• Prevádzka v ECO režime je asi o 20% úspornejšia

Zažite priestor

CINEMA DSP
Exkluzívna technológia CINEMA DSP spoločnosti Yamaha podporuje prehrávanie formátu HD Audio (Dolby® TrueHD, DTS-HD Master Audio ™ a pod.) A poskytuje tak prirodzený a široký zvukový obraz. CINEMA DSP transformuje dynamiku prostredia počúvania prostredníctvom akustickej reprodukcie známych koncertných sál, ako je Bottom Line, Roxy Theater alebo európskej katedrály - dané prostredie si tak môžete vychutnať priamo u seba doma.

HD Audio se CINEMA DSP

 
Bluetooth kompatibilita pre bezdrôtové streamovanie hudby

Tento AV receiver je vybavený technológiou Bluetooth, ktorá vám umožní jednoduché bezdrôtové prehrávanie hudby z chytrých telefónov a ďalších zariadení. Yamaha Compressed Music Enhancer je teraz optimalizovaný aj pre prenos zvuku prostredníctvom Bluetooth, aby bolo zaručené, že bude mať vaša hudba živý a temperamentný zvuk aj pri bezdrôtovej reprodukcii.


Signálový procesor obnoví vysoké frekvencie, ktoré boli potlačené kompresiou zvuku, zaistí prirodzenejšie rozvrstvenie zvuku, lepší stereofónny vnem a čistejšiu reprodukciu nízkych frekvencií.

Bluetooth vstup/výstup

Najnovší štandard Bluetooth umožňuje nielen prijímať z mobilného zariadenia, ale slúži aj ako Bluetooth vysielač pre slúchadlá a Bluetooth reproduktory.

Podpora 4K Ultra HD Full s 4K60p, HDCP2.2

Tento AV prijímač podporuje najnovšie HDMI® štandardy. Vďaka prenosu 4K videa pri 60 snímkach za sekundu pass through si môžete plne vychutnať vo vysokom rozlíšení kvalitu obrazu vo formáte 4K bez degradácie. Samozrejmosťou je HDCP2.2 štandard ochrany autorských práv pre 4K video. Podpora HDR (High Dynamic Range) video, ktoré poskytuje zvýšenú kvalitu obrazu tým, že súčasne umožňuje väčší detail súčasne pre tmavú a svetlú častí obrazu. Okrem toho podporuje širšie farebný gamut BT.2020.br.

HDMI s podporou 3D a Audio Return Channel

3D znamená, že je receiver schopný spracovať dáta 3D signálu. Funkcia Audio Return Channel umožňuje odosielanie a prijímanie dát po rovnakom HDMI kábly, takže môžete počúvať zvuk z TV prostredníctvom jedného HDMI kábla, bez potreby dodatočného optického kábla.

Vychutnajte si plný zvuk

Diskrétne konfigurácia zosilňovača
Model RX-V385 bol skonštruovaný so silným dôrazom na dosiahnutie výnimočnej čistoty zvuku. Využíva diskrétne konfiguráciu zosilňovača a obvod PLL s nízkou úrovňou chvenie, čo prispieva k vynikajúcemu zvukovému výkonu.

Tlačítka SCENE pre spuštanie reprodukcie jedným dotykom

Stlačenie tlačidla SCENE zapne AV receiver a zvolí vstupný zdroj a DSP režim. Jednotlivé tlačidlá môžete prenastaviť na iné zdroje tak, že vyberiete zdroj a DSP režim, načo na 3 sekundy stlačíte požadované tlačidlo SCENE.

Jednoduchá optimalizácia zvuku YPAO

Funkcia YPAO (Yamaha Parametric room Acoustic Optimizer) analyzuje akustiku miestnosti a váš systém, a potom upraví rôzne zvukové parametre tak, aby bol dosiahnutý optimálny zvuku pre danú konkrétnu miestnosť. Stačí umiestniť dodaný mikrofón na miesto požadovaného počúvania a zapnúť YPAO a systém bude automaticky vyladený na optimálny výkon pre dané domáce kino.

Vylepšenie videa až na 4K - UPSCALING
Upscaling funkcie premení akýkoľvek obraz videa s nižším rozlíšením do najnovšieho rozlíšenia 4K. Môžete si vychutnať video z diskov Blu-ray s detailmi a hĺbkou obrazu, ktoré môžu poskytnúť iba 4K.