TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

YAMAHA RX-AS710 TITAN (DAB)

Dostupnosť už nedostupný
Výrobca: Yamaha
Kód: 19639/T
Prepravná váha: 10.2kg
Vaša cena:
€899,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


AVENTAGE, 7×100W, HDMI ( 6 in/1 out), WiFi, FM/DAB+, USB, Dolby TrueHD a DTS-HD, 192 kHz/24-bit Burr Brown, Bluetooth, DLNA, AirPlay, LAN, vTuner, YPAO, 4K Pass-Through, Zone 2,SLIM, ECO mode, hliníkový predný panel,9,2 kg...

Záruka kvality

Spoločnosť Yamaha prichádza s AV receiverom, s ktorým rozhodne nesiahnete vedľa. Spoľahnúť sa môžete na nadštandardné parametre, ktoré vám prinesú ten najlepší zvuk, aký ste kedy mali možnosť pocítiť. Zárukou tej najvyššej kvality je tu už značka prístroja - Yamaha je vo svojom odbore skutočnou špičkou na trhu. Tento model oceníte aj vďaka jeho elegantnému titánovému vzhľadu, ktorého základom je kvalitný hliníkový predný panel a slimove prevedenie. Vďaka nemu môžete receiver kamkoľvek bez problému nainštalovať, aj keď sa stretnete s nedostatkom voľného priestoru.

Skvelý výkon

Dokonalých charakteristík zvuku docielite vďaka špičkovému 7-kanálovému AV predzosilňovaču radu AVENTAGE, ktorý využíva tých najmodernejších technológií pre perfektne čistú reprodukciu zvuku. Receiver sa môže pochváliť aj modernými dekodérmi Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus a DTS-HD Master Audio, ktoré prinášajú dokonale realistický zvuk. Bez ohľadu na to, s ktorým svojím zariadením receiver prepojíte, sa tak môžete tešiť na nadštandardné zvukové vlastnosti. Spoľahlivosť prístroja zaisťuje vysoký výkon 100 W na kanál.
 
Zariadenie tiež disponuje unikátnym režimom ECO mode, ktorý dokáže šetriť energiu.

Dokonalý obraz

Čo sa týka prenosu grafického signálu, tento AV receiver je plne kompatibilný aj s tými najmodernejšími 4K televízormi s rozlíšením 4: 4: 4, vďaka čomu vám umožnia spoznať to najkvalitnejšie realistické zobrazenie. Dostupnou funkciou, ktorú iste oceníte, je tiež 4K Ultra HD upscaling, ktorý dokáže rapídne zvýšiť rozlíšenie prijímaného grafického signálu. Vo vysokom rozlíšení tak budete schopní sledovať aj obsah pochádzajúci z menej kvalitných zdrojov. O perfektnú hĺbku farieb sa potom stará funkcia Deep color.

HDMI

Tento AV receiver od Yamahy využíva technológie HDMI. Budete tak mať možnosť prenášať jediným káblom obraz aj zvuk zároveň, bez toho aby došlo k akejkoľvek komprimácii či znehodnoteniu vášho obsahu. Prístroj disponuje šiestimi vstupmi a jedným výstupom pre HDMI kábel. Budete tak napríklad môcť počúvať zvuk z vášho televízora, pričom nebudete potrebovať žiadny prídavný optický kábel.

Bezdrôtový prenos

S receiverom Yamaha RX-AS710 si môžete užiť perfektného zvuku a obrazu aj v prípade, že ich budete prenášať z chytrého telefónu či tabletu. K dispozícii je tu totiž bezdrôtová technológia Bluetooth, vďaka ktorej sa dočkáte špičkovej kvality zvuku bez použitia jediného kábla. Aj takto reprodukovaný zvuk pritom bude vďaka nadštandardným parametrom receivera v tej najvyššej kvalite. K dispozícii je tu aj integrovaný Wi-Fi adaptér, vďaka ktorému je použiteľnosť prístroja rozšírená aj na internetový obsah.

Nalaďte si rádio

Ak patríte medzi pravidelných poslucháčov klasických rádií, celkom iste si prídete na svoje. Prístroj totiž dokáže prijímať signál rozhlasových staníc vysielajúcich v pásmach FM, bez problému s ním naladíte aj rádiá využívajúce digitálnu rozhlasovú technológiu Digital Audio Broadcasting (formáty DAB a DAB +).

Technické údaje:

Zvuk
Výstupný výkon na kanál (20 až 20 kHz, 8 ohmov) 60 W
Zvukové výstupné kanály 7.2
Výstupný výkon na kanál (1 kHz, 8 ohmov) 100 W
Dynamický výkon na kanál (4 ohmy) 140 W
Dynamický výkon na kanál (8 ohmov) 90 W
Celkové harmonické skreslenie (THD) 0,07%
Audio D / A prevodník 24-bit / 192kHz
Vstupy
HDMI vstup 6
Komponentný video vstup (YPbPr / YCbCr) 2
Kompozitné video vstup 2
Optický vstup digitálneho audia 2
Koaxiálny vstup digitálneho videa 2
Vstup pre infračervené diaľkové ovládanie 1
Počet portov Ethernetu (RJ-45) 1
Vstup striedavého napätia áno
Vstupné porty BNC 1
Výstupy
HDMI výstup 1
možnosti pripojenia
Technológia prepojenia Kábel
12V spúšť áno
Phono vstupy (RCA) 1
Počítačová sieť
Pripojenie na sieť Ethernet áno
Wi-Fi áno
Bluetooth áno
Rádio
Podporovaná pásma AM, DAB +, DMB
optická mechanika
Vrátane optickej mechaniky nie
Video
3D kompatibilita áno
Prevzorkovanie videa áno
Technické detaily
displej LCD
Audio dekodéry Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, DTS-HD Master Audio
Funkcia Deep color áno
Podpora x.v.Color áno
Audio Return Channel (ARC) áno
Kapacita Multi-Zone áno
Počet Multi-Zone 2
AirPlay áno
Automatický pohotovostný režim áno
AV vstup áno
Farba čierna, titánová
Diaľkový ovládač áno
On Screen Display (OSD) áno
Počet portov USB 2.0 1
Synchronizácia pier nie
Výstup slúchadiel áno
Príkon
Spotreba energie (v pohotovosti) 0,1 W
Hmotnosť a rozmery
Šírka 435 mm
Hĺbka 377 mm
Výška 111 mm
Hmotnosť 9,2 kg
Obsah balenia
Dodávané káble AC