TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

YAMAHA RX-A6A

Dostupnosť na predobjednávku
Výrobca: Yamaha
Kód: 19686B
Prepravná váha: 24kg
Vaša cena:
€3.199,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


9.2 kanál, 9×220 W /8 ohmov/, DAB/DAB+, HDMI 8K/60Hz (7 in/3 out), HDCP 2.3, WiFi/LAN, Bluetooth, USB, PHONO, Dolby Atmos® with Height Virtualizer, DTS:X, Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, HDR10+, Auro 3D, AirPlay 2, Google Assistant, Amazon Alexa, MusicCast S..

 

Japonský výrobca s dlhoročnými skúsenosťami v odbore audia a videa ohlásil trojicu nových AV receiverov  RX-A4A, RX-A6A a RX-A8A. Tieto modely podporujú Dolby Atmos a Auro-3D. Trojica má tiež plné HDMI 2.1, teda pass through signálov 8K / 60Hz, 4K / 120Hz, vrátane podpory funkcií VRR (Variable Refresh Rate), ALLM (Auto Low Latency Mode), QMS (Quick Media Switching).

 

Čistý výkon a presnosť. Model A6A bol starostlivo navrhnutý tak, aby každý prvok vašej zábavy bol čo najlepší. Od jemného šepotu zvuku až po rýchle pohyby na obrazovke - A6A zaručuje, že vám nič neunikne.

Zvuková dokonalosť

 

Novo navrhnutá technológia Anti Resonance Technology (A.R.T.), krížový rám v tvare písmena H a mechanická konštrukcia sú skalopevnou obranou proti vnútorným a vonkajším vibráciám, ktoré ovplyvňujú zvuk. Vychutnajte si krištáľovo čistý zvuk, ktorý vás dojme, a pritom zostane váš AV prijímač dokonale v klude.

Surround:AI™

Analyzuje scénu zábavného obsahu a optimalizuje priestorový efekt výrazných zvukových prvkov, ako je hudba na pozadí, dialógy a zvukové efekty. Je to ako keby profesionálny zvukár vyladil zvuk podľa scény. 64-bitové spracovanie pomocou Qualcomm® QCS407.

Vysoko kvalitné digitálne  komponenty

 

Qualcomm® QCS407 posunie zvukový výkon vášho AV receivera na vyššiu úroveň vďaka podpore Dolby Atmos® a DTS: X®. SABRE ES9026 PRE minimalizuje šum, aby aj tie najjemnejšie zvuky boli bohaté, zatiaľ čo SABRE ES9007S Premier Audio DAC poskytuje vynikajúci odstup signálu od šumu a vysoký dynamický rozsah pre zvuk profesionálnej kvality.

 

AURO-3D

 

Posuňte svoj zážitok zo zábavy na vyššiu úroveň vďaka strhujúcej zvuku, ktorý presne reprodukuje 3D zvuk s vynikajúcim efektom pri akéhokoľvek obsahu. Získajte vstup do sveta, kde každý dychberúci okamih nielen počujete, ale tiež pocítite.

 

Filmy a hry
8K / 60Hz, 4K / 120Hz

Umožňuje vyššie rozlíšenie a obnovovaciu frekvenciu, čo vám zaistí plynulejší a realistickejší zážitok zo sledovania.

HDR10 + *

Poskytuje hlbší kontrast a realistickejší obraz, ktorý zostáva verný zámeru tvorcov.

Funkcie určené pre hranie hier (ALLM, VRR, QMS, QFT) *

Zaisťuje plynulý pohyb a prechody pre zvýšenie vášho výkonu.

Viacnásobný vstup HDMI s najnovšou technológiou *

Viacnásobný vstup HDMI bude rovnako podporovať najnovšiu technológiu HDMI, ktorá umožní súčasné pripojenie herných konzol novej generácie.

 

Aplikácia MusicCast

Preskúmajte možnosti zvuku vo viacerých miestnostiach, získajte prístup k zdrojom a streamovacím zariadeniam a ovládajte svoj AV prijímač, a to všetko prostredníctvom smartfónu.

 

Hlasové ovládanie:

 

Spolupracuje s aplikáciami Alexa a Google Assistant, takže váš AV receiver bude vždy na váš povel. Prostredníctvom AirPlay 2 môžete streamovať hudbu prostredníctvom hlasového ovládania Siri zo zariadenia Apple iOS. * Dostupnosť sa líši podľa regiónu.

 

Aplikácia AV Setup Guide

 

Ponúka odborné vedenie pri inštalácii, pripojenie káblov a rôznych ďalších nastaveniach. 

 

Dynamický a presvedčivý dizajn

 

Klasické, remeselné spracovanie Yamaha sa stretáva s najmodernejším dizajnom. Každý kus bol starostlivo vyrobený tak, aby tento AV receiver vyzeral a znel vo vašej domácnosti dokonale.

 

YPAO ™ -R.S.C. s viacbodovým meraním a presným ekvalizérom

Kalibruje zvuk podľa vašej miestnosti analýzou akustiky miestnosti a meraním charakteristík reproduktorov. Táto funkcia tiež optimalizuje parametre zvuku pre maximálny výkon technológií SURROUND: AI ™, Dolby Atmos® a DTS: X®.

 

Kompatibilný s bezdrôtovým zadným reproduktorom

 

Dáva vám slobodu usporiadať zadné reproduktory bezdrôtovo tak, aby vyhovovali interiéru vašej domácnosti, a to pridaním bezdrôtového reproduktora Yamaha MusicCast 20 alebo MusicCast 50.

 

Technické údaje:

 

Počet kanálov 9.2
Výkon na kanál (W) 150
Frekvenčná odozva od (Hz) 20
Frekvenčná odozva do (Hz) 20000
THD (%) 0.06%
Analógový vstup RCA (Phono)
Pre-out 11 kanálov
Phono predzosilňovač MM
Počet zón (reproduktory) Zóna 2
D / A prevodník 384 kHz / 32-bit ESS Hyperstream DAC ES9026PRO + ES9007S
Digitálny vstup Koaxiálny RCA, Optický
Digitálny výstup Koaxiálny RCA, Optický
Sieťové pripojenie Wi-Fi, Ethernet
Internetové streamovacie služby Internetové rádio, Deezer, Spotify, Tidal, Amazon Music
Lokálne streamovanie AirPlay, Sieťové úložisko (UPnP, DLNA)
Rádio DAB / DAB +, FM, AM
Surround - objektové formáty DTS: X, Dolby Atmos Height Virtualizer
Farebné formáty HDR10 +
Video technológie 4K natívne, 8K natívne
HDMI - funkcie HDCP 2.3, ARC, eARC
Farba Čierna
Šírka (mm) 435
Výška (mm) 192
Hĺbka (mm) 442
Hmotnosť (kg) 20,3