TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

YAMAHA R-S202 (D) SILVER

Dostupnosť nie je skladom
Recyklačný poplatok bez DPH 0.55EUR
Výrobca: Yamaha
Kód: 19630/S
Prepravná váha: 6.7kg
Vaša cena:
€259,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


Stereo receiver, 2 × 100W, DAB / DAB +, FM / AM tuner s RDS, Bluetooth, repro A, B alebo A + B..

Spoločnosť Yamaha prichádza s kompaktným stereo prijímačom R-S202, ktorý vám umožní posunúť úroveň vašej domácej zábavy o stupienok vyššie. Spoľahnúť sa môžete na nadštandardné parametre, ktoré vám prinesú ten najlepší zvuk, aký ste kedy mali možnosť pocítiť. Zárukou tej najvyššej kvality je tu už značka prístroja - Yamaha je vo svojom odbore skutočnú špičkou na trhu, môžete sa tak tešiť na krásny realistický zvuk bez akýchkoľvek rušivých šumov. Prístroj poteší aj užívateľskou prívetivosťou a prehľadným LCD displejom.

Dizajn aj výkon

Tento model receivera od Yamahy sa môže pochváliť krásne spracovaným dizajnom, ktorý je perfektným spojením nadčasovosti a sofistikovaného vzhľadu. Prístroj dodávame v elegantnom striebornom prevedení, ktoré sa krásne hodí ku každému domácemu kinu či HiFi sústave.

Vysoký výkon

Receiver R-S202 sa môže pochváliť vysokým výkonom 100 W na každý z oboch kanálov. Dosýta si tak užijete najmä počúvanie hudby, na dokonalý zážitok sa však môžete tešiť aj v prípade sledovania filmov, kde oceníte excelentne vyvážený zvuk scénickej hudby. Potenciálnu stratu výkonu eliminuje umiestnenie napájacieho transformátora do bezprostrednej blízkosti zosilňovacieho obvodu.

Bezdrôtový prenos

Reprodukovaný zvuk zo všetkých dostupných zdrojov znie s týmto zariadením veľmi prirodzene. S týmto modelom si môžete užiť perfektného zvuku aj v prípade, že ho budete prenášať z chytrého telefónu či tabletu. K dispozícii je tu totiž bezdrôtová technológia Bluetooth, vďaka ktorej sa dočkáte špičkovej kvality zvuku aj bez použitia jediného kábla. Aj takto reprodukovaný zvuk pritom bude vďaka nadštandardným parametrom receivera v tej najvyššej kvalite.

Nalaďte si rádio

Ak patríte medzi pravidelných poslucháčov klasických rádií, celkom iste si prídete na svoje. Prístroj totiž dokáže prijímať signál rádií vysielajúcich v pásmach FM i AM, bez problému s ním naladíte aj rádiá využívajúce digitálne rozhlasovú technológiu Digital Audio Broadcasting (formáty DAB a DAB +). K dispozícii potom budete mať integrovanú pamäť, ktorá pojme celkom 40 rozhlasových staníc. Svoje obľúbená rádia si tak môžete uložiť a potom ľahko vyvolať pomocou tlačidiel na prijímači či voľbou na diaľkovom ovládaní.

Dve sady reproduktorov

Vďaka konektorom pre dva systémy budete môcť k receiveru pripojiť dve repro sústavy. Režim voľby reproduktora potom umožňuje užívateľom vybrať si, či chcú používať obe sady naraz, alebo si vystačí s jedným systémom.

K dispozícii je aj konektor pre pripojenie klasických slúchadiel. Svoju obľúbenú hudbu tak môžete počúvať v kvalite v ktorúkoľvek dennú či nočnú dobu, bez toho aby ste kohokoľvek rušili.

Technické údaje:

Zvuk

Výstupný výkon na kanál (1 kHz, 8 ohmov) 140 W

Dynamický výkon na kanál (4 ohmy) 165 W

Dynamický výkon na kanál (8 ohmov) 125 W

Celkové harmonické skreslenie (THD) 0,2%

Citlivosť vstupu 500 mV

Frekvenčný rozsah 10 - 100000 Hz

Odstup signálu od šumu 100 dB

Prepínač reproduktora A / B / A + B

Možnosti pripojenia

Typ pripojenia reproduktora  Svorky

Technológia prepojenia   Kábel

Počet portov pre FM anténu   1

Počítačová sieť

Pripojenie na sieť Ethernet  nie

Wi-Fi  nie

Bluetooth  áno

Rádio

Podporované pásma FM, DAB +, DAB

Optická mechanika

Vrátane optickej mechaniky nie

Technické detaily

AirPlay áno

Farba strieborná

Časovač vypnutia áno

Diaľkový ovládač áno

Ovládanie hlasitosti  otočné

Príkon

Spotreba energie (v pohotovosti) 0,5 W

Hmotnosť a rozmery

Šírka 435 mm

Hĺbka 322 mm

Výška 141 mm

Hmotnosť 6,7 kg