TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

YAMAHA R-N803D SILVER

Dostupnosť nie je skladom
Výrobca: Yamaha
Kód: 19671/S
Prepravná váha: 12.4kg
Vaša cena:
€1.159,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


Stereo receiver, 2 × 100W, WiFi, LAN, DLNA, vTuner, Spotify, Tidal, Deezer, Bluetooth, USB, AM / FM / DAB / DAB +, YPAO, Hi-Res 192 kHz / 24-bit, MusicCast. Subwoofer out, Phono in. 

Kvalitný AV receiver Yamaha

Spoločnosť Yamaha prichádza s pokročilým stereo prijímačom R-N803D, ktorý vám umožní posunúť úroveň vašej domácej zábavy o stupeň vyššie. Spoľahnúť sa môžete na nadštandardné parametre, ktoré vám prinesú ten najlepší zvuk, aký ste kedy mali možnosť pocítiť. Zárukou tej najvyššej kvality je tu už značka prístroja - Yamaha je vo svojom obore skutočnou špičkou na trhu, môžete sa tak tešiť na dokonale realistický priestorový zvuk bez akýchkoľvek rušivých šumov.

,Yamaha R-N803D konektory

Užite si hudbu z mnohých zdrojov

S týmto AV receiverom budete môcť naplno využívať všetky svoje elektronické zariadenia. Či už ho prepojíte s počítačom, domácim kinom, šikovným telefónom, alebo napríklad hernou konzolou, vždy sa dočkáte nádherne čistého a realistického zvuku, na ktorý ste boli doteraz zvyknutí maximálne zo svojich návštev kina. Postarajú sa o to dva výstupné kanály s vysokým výkonom 2x 100 W a tiež technológia YPAO, ktorá je schopná optimalizovať zvukové parametre na základe vlastností daného priestoru.

Súčasťou konektorovéj výbavy je aj populárny USB port a tiež Phono vstup pre pripojenie klasického gramofónu.

Intenzívne basy


Naozajstné pre  hudobných fajnšmekrov a audiofilov zaručene poteší aj prítomnosť výstupu na subwoofer. Jeho prostredníctvom môžete k AV receiveru Yamaha R-N803D pripojiť aj špeciálny reproduktor hlbokých tónov. Pri počúvaní vašej obľúbenej hudby či filmovéj scénickej hudby si tak budete môcť naplno vychutnať aj špičkový zvuk basových liniek.

Internetové zdroje aj klasické rádio

Tento receiver je vybavený radom najmodernejších funkcií, ktoré vám otvoria dvere k novým audiovizuálnym zážitkom na internete. Vďaka integrovanému Wi-Fi adaptéru budete môcť počúvať nepreberné množstvo internetových hudobných služieb a rozhlasových staníc zo všetkých kútov planéty. Podporované sú napr. Služby vTuner, Spotify, Tidal či Deezer.

Ak máte radi klasické rádio, prídete si tiež na svoje. Prístroj totiž disponuje tunerom pre príjem staníc vysielajúcich v pásmach FM i DAB.

Bezdrôtová technológia Bluetooth

AV receiver Yamaha R-N803D tiež využíva technológiu Bluetooth, vďaka ktorej ho môžete jednoducho bezdrôtovo spojiť so svojím šikovným mobilným telefónom, tabletom alebo napríklad notebookom. Zo všetkých týchto zariadení potom môžete streamovať hudbu a dosýta si užiť jej špičkovú reprodukciu.

 
Bezdrátová technologie Bluetooth
 

Systém MusicCast

Tento prístroj patrí do rodiny zariadení MusicCast, ktorá umožňuje užívateľom ľahko používať celý rad audio zariadenia rozmiestnených v rôznych miestnostiach a všetky pritom jednoducho ovládať pomocou jednoduchéj intuitívnej aplikácie.

Vybavte si svoju domácnosť špičkovými audio prístrojmi od Yamahy a spoznajte, ako vyzerá naozajstná kvalita!

MusicCast
 

Technické údaje:

 
 

 

 

Kanály: 2,0 • Výkon 8Ω: 100W / kanál • Tuner: FM, MW, DAB +, internetové rádio • Audio formáty: MP3, WMA, AAC, WAC, FLAC, (RCA), 1x RCA, 1x RCA, 1x slúchadlá (6.35 mm), Ďalšie pripojenia: LAN, WLAN (RCA) integrovaný), Bluetooth (integrovaný) • Spotreba energie: 0,1 W (pohotovostný režim) • Rozmery (ŠxVxH): 435x151x392mm • Hmotnosť: 11,00kg • Špeciálne funkcie: AirPlay, Google Cast,