TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

YAMAHA R-N402 (D) BLACK

Dostupnosť nie je skladom
Výrobca: Yamaha
Kód: 19635/B
Prepravná váha: 8.1kg
Vaša cena:
€499,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


Stereo receiver, 2 × 100W, WiFi, Bluetooth, AirPlay, FLAC, LAN, DLNA, USB, DAB +, FM / AM tuner s RDS (40 pamätí), repro A, B..

Záruka kvality od spoločnosti Yamaha

Spoločnosť Yamaha prichádza s pokročilým stereo prijímačom R-N402 (D), ktorý vám umožní posunúť úroveň vašej domácej zábavy o stupeň vyššie. Spoľahnúť sa môžete na nadštandardné parametre, ktoré vám prinesú ten najlepší zvuk, aký ste kedy mali možnosť pocítiť. Zárukou tej najvyššej kvality je tu už značka prístroja - Yamaha je vo svojom odbore skutočnou špičkou na trhu, môžete sa tak tešiť na dokonale realistický priestorový zvuk bez akýchkoľvek rušivých šumov.

Univerzálne použitie

S týmto receiverom budete môcť naplno využívať všetky svoje elektronické zariadenia. Či už ho prepojíte s počítačom, domácim kinom, šikovným telefónom alebo napríklad hernou konzolou, vždy sa dočkáte nádherne čistého a realistického zvuku, na ktorý ste boli doteraz zvyknutí maximálne zo svojich návštev kina. Postará sa o to symetrické rozmiestnenie pravého a ľavého kanálu s výkonom dvakrát 100 W.

Moderné funkcie a internet

Receiver je vybavený radom najmodernejších funkcií, ktoré vám otvoria dvere k novým audiovizuálnym zážitkom na internete. Vďaka integrovanému Wi-Fi adaptéru budete môcť počúvať nepreberné množstvo internetových rozhlasových staníc zo všetkých kútov planéty. Podporované je naviac aj streamovanie hudby, vďaka čomu si môžete vychutnávať skutočne nevyčerpateľné množstvo zvukového obsahu.

Pohodlné ovládanie

Príjemne poteší aj užívateľská prívetivosť, ktorá je dosiahnutá aj vďaka prídavnej aplikácii AV Controller. Tú si jednoducho nahráte do svojho chytrého telefónu či tabletu, čím získate dokonalý prehľad o všetkých dostupných hudobných zdrojoch. Prezerať si môžete všetky dostupné informácie o skladbách či booklet albumu. Súčasťou aplikácie je aj funkcia MusicPlay, ktorá vám umožní jednoduché streamovanie hudby.

Pre fanúšikov Applu

Zarytí fanúšikovia Applu tvrdia, že Apple nie je značkou, ale životným štýlom. Ak patríte medzi takto zatvrdnutých nadšencov, ktorí sú hrdými majiteľmi zariadenia tejto značky, prídete si rozhodne na svoje. Stereo receiver Yamaha R-N402 je totiž kompatibilný s dokovacími stanicami iPad, iPod a iPhone. Budete si tak môcť vychutnať neopakovateľné zážitky pri počúvaní hudby aj z vašich obľúbených zariadení od Applu.
 
Funkcia AirPlay potom umožňuje aj pohodlné streamovanie zvukového obsahu zo zariadenia iPod, iPhone a iPad, rovnako ako z Macu a klasického PC.

MusicCast

Tento prístroj patrí do rodiny zariadení MusicCast, ktorá umožňuje užívateľom ľahko používať celý rad audio zariadení rozmiestnených v rôznych miestnostiach a všetky pritom jednoducho ovládať pomocou jednoduchej intuitívnej aplikácie. Umožňuje to bezdrôtová technológia Bluetooth.
 
Receiver môžete samozrejme používať aj samostatne, v prípade záujmu si však môžete postupne svoju MusicCast výbavu rozširovať.

Technické údaje:

Zvuk
Výstupný výkon na kanál (20 až 20 kHz, 8 ohmov) 100 W
Zvukové výstupné kanály 2.0
Dynamický výkon na kanál (4 ohmy) 165 W
Dynamický výkon na kanál (8 ohmov) 125 W
Celkové harmonické skreslenie (THD) 0,2%
Odstup signálu od šumu 100 dB
Vstupy
Audio vstup (L, R) 6
Optický vstup digitálneho audia 1
Koaxiálny vstup digitálneho videa 1
Počet portov Ethernetu (RJ-45) 1
Počet portov USB 1
Výstupy
Audio výstup (L, R) 1
Výstupy pre slúchadlá 1
Možnosti pripojenia
Typ pripojenia reproduktora  Svorky
Formát súborov
Podporované formáty zvukových súborov AAC, WAV, WMA, FLAC, AIFF, DSD
Médiá pre prehrávanie MPEG4
Počítačová sieť
Pripojenie na sieť Ethernet  áno
Wi-Fi  áno
Bluetooth  áno
Rádio
Podporovaná pásma FM, DAB +
Podporované služby internetového rádia vTuner, Spotify, Pandora, Rhapsody, Napster
Optická mechanika
Vrátane optickej mechaniky nie
Úložné médiá
Čítačka pamäťových kariet nie
Technické detaily
Kompatibilný s dokovacími stanicami Apple  Podporovaný
AirPlay áno
Farba čierna
Diaľkový ovládač áno
Príkon
Spotreba energie (v pohotovosti) 0,1 W
Hmotnosť a rozmery
Šírka 435 mm
Hĺbka 340 mm
Výška 141 mm
Hmotnosť 7,3 kg
Osvedčenie
Certifikácia DLNA áno