TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

YAMAHA MCR-N870 BLACK

Dostupnosť už nedostupný
Výrobca: Yamaha
Kód: 19643/B
Vaša cena:
€999,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


TOP komponentný mikrosystém z radu Piano Craft, 2 x 70 W, CD, FM, Bluetooth, AirPlay, WiFi, LAN, DLNA, vTuner, Spotify, MusicCast, FLAC, ALAC..

Moderný mikrosystém

Špičkový komponentný mikrosystém Yamaha MCR-N870 zaručene poteší aj tých najväčších hudobných fajnšmekrov. Ide totiž o výkonný prístroj, ktorý sa môže pochváliť mnohými možnosťami využitia a širokou škálou najmodernejších funkcií. Pokiaľ si tak v pohodlí domova radi doprajete relax v podobe počúvania svojej obľúbenej hudby, určite si prídete na svoje.

O dokonalú reprodukciu zvuku sa za všetkých okolností postará vysoký výstupný výkon 2x 70 W.

Hudba z mnohých zdrojov

S týmto mikro od spoločnosti Yamaha budete môcť počúvať hudbu z mnohých rozličných zdrojov. K dispozícii totiž budete mať integrovaný CD prehrávač, FM tuner pre príjem klasických rozhlasových staníc aj populárny USB port, ktorý vám umožní počúvanie MP3 trackov uložených na vašich pamäťových médiách.
 
Prístroj sa môže pochváliť aj bezdrôtovou technológiou Bluetooth, vďaka ktorej budete môcť streamovať hudbu zo svojho smartphonu či tabletu. Tešiť sa navyše môžete aj na integrovaný Wi-Fi adaptér, ktorý vám umožní aj počúvanie internetových rádií.

MusicCast: zvukové riešenie pre celú domácnosť

Tento mikrosystém z radu Piano Craft patrí do rodiny zariadení MusicCast, ktorá umožňuje užívateľom ľahko používať celý rad audio zariadenia a všetky pritom jednoducho ovládať pomocou intuitívných chytrých aplikácií. Môžete si tak vybaviť celú domácnosť špičkovými audio zariadeniami od spoločnosti Yamaha a všetky potom pomocou smartfónu či tabletu veľmi jednoducho prepojiť.
 
Mikrosystém Yamaha MCR-N870 môžete samozrejme používať aj samostatne, v prípade záujmu si však môžete postupne svoju domácu MusicCast výbavu rozširovať.