TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

YAMAHA MCR-N670D SILVER

Dostupnosť nie je skladom
Výrobca: Yamaha
Kód: 19642/S
Prepravná váha: 13.5kg
Vaša cena:
€779,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


TOP komponentný mikrosystém z radu Piano Craft, 2 x 65 W, CD, FM / DAB, Bluetooth, AirPlay, WiFi, LAN, DLNA, vTuner, Spotify, MusicCast, FLAC, ALAC. ...

Moderný mikrosystém od Yamahy

Špičkový komponentný mikrosystém Yamaha MCR-N670D zaručene poteší aj tie najväčších hudobných fajnšmekrov. Ide totiž o výkonný prístroj, ktorý sa môže pochváliť mnohými možnosťami využitia aj širokou škálou najmodernejších funkcií. Pokiaľ si tak v pohodlí domova radi doprajete relax v podobe počúvania svojej obľúbenej hudby, určite si prídete na svoje.
 
O dokonalú reprodukciu zvuku sa za všetkých okolností postará vysoký výstupný výkon 2x 65 W.

 

Hudba z mnohých zdrojov

S týmto mikro od spoločnosti Yamaha budete môcť počúvať hudbu z mnohých rozličných zdrojov. K dispozícii totiž budete mať integrovaný CD prehrávač, FM / DAB tuner pre príjem klasických rozhlasových staníc aj populárny USB port, ktorý vám umožní počúvanie MP3 trackov uložených na vašich pamäťových médiách.
 
Prístroj sa môže pochváliť aj bezdrôtovou technológiou Bluetooth, vďaka ktorej budete môcť streamovať hudbu zo svojho smartphonu či tabletu. Tešiť sa navyše môžete aj na integrovaný Wi-Fi adaptér, ktorý vám umožní aj počúvanie internetových rádií.

MusicCast: zvukové riešenie pre celú domácnosť

Tento mikrosystém z radu Piano Craft patrí do rodiny zariadení MusicCast, ktorý umožňuje užívateľom ľahko používať celý rad audio zariadení a všetky pritom jednoducho ovládať pomocou intuitívnych chytrých aplikácií. Môžete si tak vybaviť celú domácnosť špičkovými audio zariadeniami od spoločnosti Yamaha a všetky potom pomocou smartfónu či tabletu veľmi jednoducho prepojiť.

Mikrosystém Yamaha MCR-N670D môžete samozrejme používať aj samostatne, v prípade záujmu si však môžete postupne svoju domácu MusicCast výbavu rozširovať.

Technické údaje:

Vzhľad

Farba strieborná

Prehrávač optických diskov áno

Kazetový prehrávač nie

Multimédiá

Typ reproduktora 2-way

Počet reproduktorov 2

RMS výkon 60 W

Impedancia 6 ohm

Odstup signálu od šumu 85 dB

Výkon PMPO 110 W

Frekvenčný rozsah 55 - 40000 Hz

Bass reflex áno

Karaoke nie

Rádio

Podporované pásma FM, DAB +, DAB

Internetové rádio áno

Podporované služby internetového rádia vTuner

Množstvo predvolených staníc 60

Počítačová sieť

Pripojenie na sieť Ethernet áno

Wi-Fi áno

Možnosti pripojenia

USB port áno

Pripojenie slúchadiel 3,5 mm

Výstupy pre slúchadlá 1

Optický vstup digitálneho audia 1

Bluetooth áno

Verzia Bluetooth 2.1 + EDR

Profily Bluetooth A2DP, AVRCP

AirPlay áno

Výkon

MP3 prehrávač áno

Integrovaná čítačka kariet nie

Podporované formáty zvukových súborov MP3, AAC, WAV, WMA, FLAC, ALAC, AIFF

Ergonómia

Diaľkové ovládanie áno

Príkon

Napájací zdroj AC

Hmotnosť a rozmery

Šírka 314 mm

Hĺbka 338 mm

Výška 70 mm

Hmotnosť 2,9 kg

Šírka predného reproduktora 17,6 cm

Hĺbka predného reproduktora 29,7 cm

Výška predného reproduktora 31 cm

Váha predného reproduktora 4,6 kg

Rozmery prehrávače 314 x 342 x 70 mm

Hmotnosť hlavnej jednotky 3,3 kg

Obsah balenia

Diaľkový ovládač áno

Osvedčenie

Certifikácia DLNA áno

  

Komponenty, ktoré Vás ohromia..

Ďalším hlavným prínosom funkcie USB DAC je, že je tiež možné použiť ako vysoko kvalitný telefónny zosilňovač pre počítačový zvuk. Jeho interný vysokovýkonný prevodník D / A vyčerpáva všetku kvalitu zdrojov zvuku s vysokým rozlíšením, aby vám poskytoval najčistejšie a najintímnejšie pôžitky z vysoko kvalitného zvuku.

Reproduktory sa vyznačujú čiernym klavírovým lakom, ktorý vyžaruje krásny hlboký lesk. Reproduktor vychádza z výrobných metód pre hudobné nástroje: využívanie zvuku a pôvodná akustická rezonancia materiálov, ktorá je totožná s procesom použitým na klavír Yamaha. Výsledný prirodzený zvuk umožňuje skutočne cítiť dotyk, pocit a farebný tón každého hudobného nástroja. Tu začína extravagantný elegantný hudobný čas.

 

Membrána basového reproduktora 13 cm (5-1 / 4 ") je vyrobená z kvalitného hliníka s čistotou presahujúcou 99%. Jeho nízka hmotnosť a vysoká tuhosť dosahujú vynikajúcu odozvu pre bohatú a vysokú hustotu vymedzenia textúry, atmosféry a tónovej farby každého hudobného nástroja. Ďalším hlavným rysom je schopnosť vymedzovať detaily v prirodzenom zvukovom obraze, a to aj v hĺbke - napríklad v polohe každého hudobného nástroja v jazzovom klavírnom triu. Mäkký kopulovitý výškový reproduktor 3 cm (1-1 / 4 "), poskytuje reprodukčnú schopnosť s mimoriadne vysokým rozsahom a bohatou šírkou zvuku z vysokofrekvenčných zdrojov zvuku.

Reproduktory mikrosystému MCR-N670 sú vybavené technológiou VCCS (Vibration Control Cabinet Structure), ktorá potláča zbytočné vibrácie so špeciálnymi kompozitnými štruktúrami inštalovanými vo vnútri skrine. Výsledkom je jasný a prirodzený zvuk, ktorý využíva bohatého dozvuku prirodzene vytvoreného v reproduktorových jednotkách.