TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

YAMAHA MCR-B370D SILVER

Dostupnosť nie je skladom
Výrobca: Yamaha
Kód: 19677S
Prepravná váha: 6kg
Vaša cena:
€459,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


Hi -Res mikrosystém Yamaha MCR-B370D s DAB + tunerom - strieborný,Bezdrôtový Bluetooth streaming,Hi-res audio (192 kHz / 24-bit, FLAC / WAV) cez USB,Autentický Hi-Fi dizajn a ladenie,Výstup pre subwoofer,DAB / DAB + / FM tuner (podľa dostupnosti v regióne),Výkon 2x 20 W..

Štýlový mikrosystém Yamaha MCR-B370D v striebornom  prevedení vám sprostredkuje špičkový zvuk kedykoľvek budete mať chuť a náladu. Vďaka modernému dizajnu skvelo zapasuje do vašej domácnosti. Hudbu si budete môcť jednoducho prehrať z CD (CD, CD-R, CD-RW), prostredníctvom USB portu, cez Bluetooth, vypočuť si ju cez digitálny DAB, DAB+ či FM tuner. Súčasťou systému sú elegantné reproduktory Piano Black Gloss a poteší aj prítomnosť vysoko kvalitného Burr-Brown DAC. Najpodstatnejšie informácie sú zobrazované na prehľadnom LCD displeji.

Bezdrôtový prenos cez Bluetooth

Bezdrôtové pripojenie cez rozhranie Bluetooth umožňuje rýchle a jednoduché prehrávanie zvuku z chytrých telefónov či tabletov. Či už budete počúvať hudbu z mobilu alebo sledovať videá na tabletu, získate čo najviac tak, že budete streamovať do vášho mikro Hi-Fi systému.

Hi-res hudba z USB

Prehrávanie súborov FLAC a WAV s rozlíšením 192 kHz / 24 bitov cez USB odráža Hi-Fi pôvod tohto zariadenia. Táto podpora ponúka majiteľom možnosť zažiť skvelé počúvanie prostredníctvom Hi-Fi zostavy.

Dzajn PianoCraft

Séria PianoCraft už dlhé roky prináša autentický Hi-Fi výkon z kompaktnej jednotky. Zdieľanie dizajnérskych filozofiou Yamaha Hi-Fi zaručuje kvalitný výkon z akéhokoľvek produktu PianoCraft.

Sofistikovaný vzhľad

Model MCR-B370D zachováva konštrukčné obraz Hi-Fi komponentov značky Yamaha, ktoré predstavujú mimoriadne elegantný a sofistikovaný dizajn. Centrálna jednotka je vybavená čelným panelom vyrobeným z kvalitného hliníka s vlasovou úpravou a vyzerá čisto a elegantne. Pridaním tohto štýlového a moderného Hi-Fi elementu do vašej domácnosti docielite lepší zvuk pre každodenné počúvanie.

Elegantné čierne reproduktory

Tieto reproduktory, ktoré sú súčasťou zostavy, garantujú eleganciu, muzikálnosť a výkon. Spolu s centrálnou jednotkou vytvárajú komplet, z ktorého vyžaruje štýlovosť a je doplnený skvelým výkonom.

Technológia VCCS

Aby sa zabránilo nežiaducim vibráciám, vyvinula spoločnosť Yamaha vnútornú štruktúru nazvanú VCCS (Vibration Control Cabinet Structure), ktorá využíva strategicky umiestnené kusy kompozitného materiálu a poskytuje vynikajúci výkon pri izolácii vibrácií.

Digitálne rádio

Verzie DAB a DAB + (dostupnosť služieb sa líši podľa regiónu) digitálneho rádia ponúkajú veľký výber rozhlasových staníc s vysoko kvalitným zvukom. Medzi ďalšie výhody patrí automatické ladenie dostupných staníc a zobrazovanie informácií, ako napríklad názov rozhlasovej stanice.

 

Technické údaje:

Funkcia Bluetooth, FM / AM tuner, DAB / DAB + tuner
Hi-Res Audio Podpora 192 kHz / 24-bit High Resolution Music (Flac / WAV / AIFF)
Výstupný výkon 2 x 20 W  RMS (6Ω)
Funkcia tunera DAB, DAB +, FM tuner 30 predvolieb
Prehrávač diskov Áno, prehráva CD, CD-R, CD-RW (Audio CD, MP3, WMA), flac, ALAC, wav, aac
Reproduktory NS-BP 102 BL
Farba strieborná
Konektory subwoofer OUT, výstup na slúchadlá, USB, optický vstup, AUX I

Frekvenčný rozsah  60Hz-30kHz
Rozmery zariadenia (ŠxVxH) 180x118x322mm
Rozmery Reproduktor (ŠxVxH) 123x192x298mm
Hmotnosť 5,10 kg
  •  
  •  
  •  
  •  
  •