TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

YAMAHA MCR-B270D BLACK

Dostupnosť nie je skladom
Výrobca: Yamaha
Kód: 19676B
Prepravná váha: 6kg
Vaša cena:
€399,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


Mikrosystém CRX-B270D-BL, Bluetooth, podpora Hi-res audio (192 kHz / 24-bit FLAC / WAV) z USB, Burr-Brown DAC prevodník, výstup Pro-out pre subwoofer, hliníkový čelný panel, DAB/DAB+, reproduktory NS-BP 102 BL,

Mikro systém Yamaha disponuje širokou škálou možností pre prehrávanie hudby. Môžete využiť zabudovaný CD prehrávač, FM tuner, DAB, USB port, alebo technológiu Bluetooth. Zariadenie prehráva hudobné formáty: MP3, WMA, AAC, WAV, FLAC, AIFF, ALAC.

Prehrávanie súborov FLAC a WAV s rozlíšením 192 kHz / 24 bitov cez USB odráža Hi-Fi pôvod tohto systému. Táto podpora ponúka poslucháčom možnosť zažiť najlepšie počúvanie Hi-Fi.

Rozhranie Bluetooth

Vychutnajte si dokonalý priestorový zvuk z vášho telefónu alebo tabletu prostredníctvom bezdrôtového pripojenia Bluetooth. Jednoducho a rýchlo prepojíte zvuk z vášho zariadenia s týmto mikro systémom a o pohodlie pri počúvaní vašej obľúbenej hudby v domácom prostredí máte postarané. Dosah pri použití Bluetooth je 10m.

Technológia VCCS Vibration Control Cabinet Structure

Aby sa zabránilo nežiaducim vibráciám krytu, vyvinula spoločnosť Yamaha vnútornú štruktúru nazvanú VCCS (Vibration Control Cabinet Structure), ktorá využíva bezdrôtový Bluetooth streaming

Digitálne rádio z tunera DAB / DAB +

DAB a vylepšená verzia DAB + je digitálne vysielanie z pozemných vysielačov, ktorá ponúka veľký výber rozhlasových staníc s vysokou kvalitou zvuku. Medzi ďalšie výhody patrí automatické ladenie dostupných staníc sa zoznamom na výber a zobrazenie informácií, ako je názov stanice a interpreta.

 

Technické údaje:

Funkcia Bluetooth, FM / AM tuner, DAB / DAB + tuner
Výstupný výkon 2 x 20 W
Funkcia tunera DAB, DAB +, FM tuner 30 predvolieb
Prehrávač diskov Áno, prehráva CD, CD-R, CD-RW (Audio CD, MP3, WMA), flac, ALAC, wav, aac
Farba Čierna
Konektory subwoofer OUT, výstup na slúchadlá, USB, optický vstup, AUX IN
Rozmery a hmotnosť Centrálna jednotka: 180 x 118 x 322 mm,

Reproduktory  123 x 192 x 298 mm, 4,9 kg