TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

YAMAHA HiFi 301WA BL

Dostupnosť nie je skladom
Výrobca: Yamaha
Kód: 19654
Vaša cena:
€769,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


Akčný set R-N301 + CD-S300 + NS-333 + Ywa-10..

HiFi 301W je akčný set hneď 4 zariadení od svetoznámej spoločnosti Yamaha. Balenie obsahuje stereo receiver so sieťovým audio prehrávačom model R-N301, CD prehrávač CD-S300, dvojkanálový reproduktorový systém NS-333 a Wi-Fi adaptér YWA-10.

Stereo prijímač Yamaha R-N301

Tradícia a bohaté skúsenosti spoločnosti Yamaha prinášajú vysokú kvalitu ich zariadení. Výnimkou nie je ani stereo prijímač Yamaha R-N301. Výstupný výkon receiveru 2x100 W poskytuje nadštandardný výkon vo svojej triede a tak si užijete kvalitný prirodzený zvuk.

Receiver R-N301 disponuje optickými aj koaxiálnymi terminálmi pre pripojenie digitálneho audio vstupu. Optický je určený pre príjem signálu z televízie a koaxiálny zasa na pripojenie audio vstupu z Blu-ray prehrávača.

Zariadenie tiež podporuje službu AirPlay, takže z iPodu touch, iPhone či iPade, ale aj priamo z iTunes na Mac alebo PC budete bezdrôtovo streamovať svoju obľúbenú hudbu. Na vašom domácom kine si tak vychutnáte hudbu z mobilných zariadení či počítača ľahko a bez káblov.

K zariadeniu je možné pripojiť voliteľné príslušenstvo ako napr. Bluetooth adaptér YBA-11 alebo adaptér Wi-Fi YWA-10 (ktorý je súčasťou balenia), vďaka ktorému sa pripojíte k Wi-Fi routeru v domácnosti a budete môcť streamovať obľúbenú hudbu nielen z vášho smartphonu, tabletu, domáceho PC či NAS, ale aj počúvať internetové rádio či streamovať hudbu z internetových služieb, ako je Spotify či Pandora.

Vďaka podpore formátu FLAC / WAV 192kHz / 24bit je zaistená reprodukcia s vysokou presnosťou a výkonom.

Okrem priloženého diaľkového ovládania môžete receiver tiež ovládať pomocou Aplikácia NP Controller prostredníctvom inteligentného telefónu či tabletu.

Ako už je zvykom u výrobkov Yamaha nesmie chýbať špičkový dizajn a tak aj R-N301 skvele zapadne i do vysoko modernéj obývacej izby.

CD prehrávač CD-S300

Súčasťou setu je tiež CD prehrávač, ktorý je ideálnym nástrojom na reprodukciu zvuku vo vysokej kvalite. Budete s ním prehrávať CD či CD-R / RW (MP3, WMA).

Vďaka použitiu vysoko kvalitných súčiastok, sofistikovanému dizajnu obvodov, šikovnému usporiadaniu prvkov a krátkym signálovým cestám poskytne zariadenie špičkovú reprodukciu v kvalite HiFi.

Samozrejme nechýba vysoko výkonný digitálny analógový prevodník, ktorý zaistí perfektný prenos s minimálnym skreslením a nízkym šumom.

Vďaka funkcii Pure Direct je potlačený šum a užijete si počúvanie zvuku vo vysokej kvalite zo všetkých vstupov.

Na prednom paneli tiež nájdete USB digitálne pripojenie pre iPod či iPhone, flash disky a ďalšie pamäťové zariadenia.

Dvojkanálový reproduktorový systém NS-333

Ďalším komponentom v tejto zostave sú pasívne 2-kanálové reproduktory NS-333, ktoré sa vyznačujú svojím bass-reflexovým dizajnom a výborným výkonom 2x75 W.

O kvalitný zvukový prejav sa postará 13 cm veľký basový menič a 2,5 cm hliníkový tweeter s jedinečným zvukovodom pre presný zvuk. Špeciálne káble Monster Cable pre zapojenie meničov zaisťujú čistejší a jasnejší zvuk. Vďaka magnetickému tieneniu môžete reproduktory v kľude umiestniť aj pred vašu televíziu a nemusíte mať obavy z rušenia magnetickými poliami.

Reproduktory sú vybavené zvukovo izolačnými materiálmi na steny a v kombinácii s vlnovodmi, ktoré výrazne znižujú odrážanie zvuku, si užijete jasný zvuk z presného smeru.

Yamaha YWA-10 Wi-Fi adaptér

 

V tomto bohatom balíčku nájdete aj Wi-Fi adaptér Yamaha YWA-10, ktorý vám umožní pripojiť Yamaha receiver do domácej bezdrôtovej siete. Napájať ho budete priamo z portu USB a tak nemusíte hľadať elektrickú zásuvku. Naviac je prítomný druhý Ethernetový výstup, takže ľahko pripojíte ďalšie zariadenia. Pochvaľovať si budete tiež automatickému nastaveniu pomocou WPS (Wi-Fi Protected Setup) alebo adaptér nastavíte ručne pomocou PC.

Technické údaje:

Vzhľad
Farba čierna
Prehrávač optických diskov áno
Kazetový prehrávač nie
Multimédiá
Typ reproduktoru 2-way
Počet reproduktorov 2
RMS výkon 200 W
Impedancia 8 ohm
Odstup signálu od šumu 100 dB
Frekvenčný rozsah 40 - 20000 Hz
Rádio
Podporovaná pásma AM, MF
Počítačová sieť
Wi-Fi áno
Možnosti pripojenia
USB port áno
Kompatibilný s dokovacími stanicami Apple Nepodporovaný
Výkon
MP3 prehrávač áno
Integrovaná čítačka kariet nie
Podporované formáty zvukových súborov MP3, MP4, AAC, WAV, WMA, FLAC
Príkon
Napájací zdroj AC

YAMAHA HiFi 301WA BL