TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

YAMAHA EPH-WS01 BEIGE

Dostupnosť už nedostupný
Výrobca: Yamaha
Kód: 19679
Prepravná váha: 0.025kg
Vaša cena:
€89,00
€85,00
Zľava: 4% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


Kvalitné vnútorné Hi-fi slúchadlá, háčiky na uši pre športovcov, bluetooth, neodymové magnety, frekvenčný rozsah: 20 - 40Hz, menič s priemerom 8,5 mm, Impedancia 16ohmov, akustický tlak 96dB, 1,2m, pozlátený jack 3,5 / 6 , 3mm, váha 22,5g..

 

EPH-WS01 je športový model slúchadiel Yamaha, ktoré navyše obsahujú ušný nástavec pomáhajúci držať slúchadlá dobre usadená v uchu pri športovaní. Zaujme vás jednoduchý dizajn a pohodlné usadenie v uchu.

Môžete sa tešiť na dynamický zvuk vo vysokom rozlíšení vďaka novo vyvinutým 8 mm veľkým meničom s výkonným neodymovým magnetom a membránou, ktorá využíva jedinečnú najnovšiu tangenciálnu technológiu Yamaha. Ich konštrukcia vychádza zo špičkových EPH-modelov určených pre najvyššiu vernosť zvuku.

Slúchadlá sú vyrobené z dvoch druhov silikónového materiálu. Jeden je pevný a druhý mäkký. Vďaka zúbkovaniu pevný silikón kombinuje pružnosť s pevnosťou a mäkká časť zas perfektne padne do ucha. Nielen že sú tak pohodlne usadené, ale zabraňujú zhoršeniu kvality zvuku v dôsledku jeho úniku.

Vďaka svojej kompaktnej veľkosti sa vám dobre budú nosiť a dokonca si môžete tiež zvoliť jeden z dvoch spôsobov nosenia. Buď si vezmete kábel pozdĺž cez ucho pre väčšiu podporu alebo celkom voľne. Dvojstranný držiak sa vyrába z pružného elastomerného materiálu, takže uchytenie je pohodlné a vy sa môžete slobodne pohybovať.

Veľkou výhodou týchto slúchadiel je Bluetooth konektivita s ktorou uskutočníte vysoko kvalitný, bezdrôtový prenos hudby či volanie handsfree. Budete tak bezdrôtovo vykonávať základné ovládanie prehrávania hudby a prijímania hovorov. Poteší vás tiež podpora simultárneho viacbodového pripojenia a tak môžete pripojiť aj dve zariadenia.

Slúchadlá-špunty EPH-WS01 sú osadené účinnými reproduktormi s veľkosťou 8 mm s frekvenčným rozsahom v rozmedzí od 20 - 40 000 Hz. Impedancia činí 16 Ohm a citlivosť je 96 dB.

Slúchadlá majú 1,2 m dlhý kábel, na ktorého konci nájdete pozlátený 3,5 mm jack a vo výbave je aj redukcia na 6,3 mm audio konektor. Hmotnosť slúchadiel činí 22,5 gramov a dodávajú sa v zaujímavom modro-hnedom prevedení.

 

Technické údaje:


Sluchátka
Typ slúchadiel Do uší
Maximálny vstupný výkon 30 mW
Frekvencia slúchadiel 20 - 40000 Hz
Citlivosť slúchadiel 96 dB
Impedancia 16 ohm
Ovládač jednotky 8,5 mm
Typ ovládača Dynamický
Akustický systém Zatvorené
Možnosti pripojenia
Technológia prepojenia Káblový a bezdrôtový
Konektor 3,5 mm Áno
Bluetooth Áno
Vzhľad
Štýl nosenia Do ucha
Farba Modro hnedá
Hmotnosť a rozmery
Hmotnosť 22,5 g