TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

YAMAHA EPH-R52 RED

Dostupnosť na sklade
Výrobca: Yamaha
Kód: 19680R
Prepravná váha: 0.02kg
Vaša cena:
€89,00
€83,00
Zľava: 7% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


Vysoká kvalita, zliatina mangánu + neodymové magnety, ovládač na kábli, frekvenčný rozsah: 20 - 40Hz, menič s priemerom 8,5 mm, impedancia 16ohmov, akustický tlak 96dB, vrúbkovaný kábel 1,2m, pozlátený jack 3,5 / 6,3 mm, váha 15,4g..

 

Kvalitné vnútorné Hi-Fi slúchadlá do uší EPH-R52 s mikrofónom od najväčšieho svetového producenta hudobných nástrojov Yamaha sú zamerané predovšetkým na kvalitu zvuku.

Tieto slúchadlá sú vyvinuté pre mimoriadne presnú reprodukciu. Tento model obsahuje špeciálnu zliatinu skladajúcu sa predovšetkým z mangánu, ktorá efektívne pohlcuje nechcené vibrácie a prispieva tak k udržaniu vibrácií širokého pásma frekvencií pod kontrolou. Ich zvukovod je konštruovaný tak, aby ležal v jednej linke s meničom, a vďaka tomu je zvuk smerovaný priamo na ušný bubienok. Navyše bráni nepresným špičkám vysokých frekvencií a tak je zaručená jasnosť výšok.

Môžete sa tešiť na dynamický zvuk vo vysokom rozlíšení vďaka novo vyvinutým 8 mm veľkým meničom s výkonným neodymovým magnetom a membránou, ktorá využíva jedinečnú najnovšiu tangenciálnu technológiu Yamaha. Ich konštrukcia vychádza zo špičkových EPH-modelov určených pre najvyššiu vernosť zvuku.

Slúchadlá sú vyrobené z dvoch druhov silikónového materiálu. Jeden je pevný a druhý mäkký. Vďaka zúbkovaniu pevný silikón kombinuje pružnosť s pevnosťou a mäkká časť zas perfektne padne do ucha. Nielen že sú tak pohodlne usadené, ale zabraňujú zhoršeniu kvality zvuku v dôsledku jeho úniku.

Vďaka svojej kompaktnej veľkosti sa vám dobre budú nosiť a dokonca si môžete tiež zvoliť jeden z dvoch spôsobov nosenia. Buď si vezmete kábel pozdĺž cez ucho pre väčšiu podporu alebo celkom voľne. Dvojstranný držiak sa vyrába z pružného elastomerného materiálu, takže uchytenie je pohodlné a vy sa môžete slobodne pohybovať.

Slúchadlá sú ideálne k mobilnému telefónu, pretože je možné použiť ako headset. Samozrejme nechýba diaľkový ovládač umožňujúci ovládanie základných funkcií a hovorov pri zariadeniach s iOS alebo Androidom.

Slúchadlá-špunty EPH-R52 sú osadené účinnými reproduktormi s veľkosťou 8 mm s frekvenčným rozsahom v rozmedzí od 20 - 40 000 Hz. Impedancia činí 16 Ohm a citlivosť je 96 dB.

Slúchadlá majú 1,2 m dlhý kábel so špeciálne vrúbkovaným povrchom, ktorý tak predchádza zamotávaniu a navyše prispieva k vysokej kvalite zvuku. Na jeho konci nájdete pozlátený 3,5 mm jack a vo výbave je aj redukcia na 6,3 mm audio konektor. Hmotnosť slúchadiel činí 15,4 gramov a dodávajú sa v krásnom červenom prevedení.

 

Technické údaje:Slúchadlá
Typ slúchadiel  Do uší
Maximálny vstupný výkon  30 mW
Frekvencia slúchadiel  20 - 40000 Hz
Citlivosť slúchadiel  96 dB
Impedancia  16 ohm
Ovládač jednotky  8,5 mm
Typ ovládača  Dynamický
Akustický systém  Zatvorené
Možnosti pripojenia
Technológia prepojenia  Kábel
Konektor 3,5 mm  Áno
Dĺžka kábla  1,2 m
Vzhľad
Štýl nosenia  Do ucha
Farba Červená
Hmotnosť a rozmery
Hmotnosť  15,4 g