TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

YAMAHA CD-S303 BLACK

Dostupnosť nie je skladom
Výrobca: Yamaha
Kód: 19689B
Prepravná váha: 3.5kg
Vaša cena:
€439,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


CD prehrávač, CD-DA, CD-R/RW, USB, podpora MP3, WMA, FLAC, AAC, LPCM, funkcia Pure direct, diaľkový ovládač, 3,5 kg ...

CD prehrávač Pure direct
Vysoko výkonný DAC pre vysokú presnosť prevodu s nízkym šumom
Laserový plávajúci mechanizmus, inteligentný digitálny servo
Kompatibilita prehrávania diskov CD-R/RW
Kompatibilita formátov MP3, WMA, LPCM a FLAC
USB na čelnom paneli
Odolné telo voči vibráciám

Navrhnuté tak, aby poskytovalo príjemnú kvalitu zvuku

 

Prehrávač CD-S303, ktorý zdedil mnoho funkcií kvality zvuku špičkových komponentov prehrávača diskov CD, prináša zvuk, ktorý uspokojí oddaných hudobných fanúšikov. Okrem diskov CD poskytuje tiež vysoko kvalitné prehrávanie hudobných súborov uložených na pamäťových zariadeniach USB prostredníctvom portu USB na prednom paneli.


Pure Direct


CD-S303 ponúka Pure Direct, čo je rovnaká obľúbená funkcia obsiahnutá v zosilňovačoch a prijímačoch Yamaha. Stlačením tlačidla na prednom paneli alebo na diaľkovom ovládači vypne digitálny audio výstup a vypne displej. Tým je dosiahnuté najnižšieho možného rušenia šumu, a tým aj najvyššej kvality zvuku analógového zvukového výstupu.

 

Krátke signálové cesty


Vysoko logické a symetrické vnútorné usporiadanie častí a obvodových dosiek je navrhnuté tak, aby signálové cesty na každej doske boli čo najkratšie. Tento účelný dizajn tiež udržuje cesty medzi sekciami rovné a krátke, čím sa minimalizuje šanca na stratu signálu alebo rušenia, čo nie je ľahké dosiahnuť.


Dobre zladené, vysoko kvalitné diely


Každý z jednotlivých prvkov v prehrávači CD ovplyvňuje kvalitu zvuku, a preto Yamaha venuje veľké úsilie výberu a zladeniu dielov a materiálov. Vysoko kvalitný akustický kondenzátor, nový operačný zosilňovač s nízkym šumom a vysokou šírkou pásma a použitie tlmiaceho materiálu pod transformátorom a okolo signálnych káblov sú len niekoľkými príkladmi záväzku spoločnosti Yamaha k vynikajúcej kvalite zvuku. Stručne povedané, vnútorná prepracovanosť modelu CD-S303 je na úrovni, ktorá sa všeobecne vyskytuje pri oveľa drahších modeloch.

 

Extrémne prepracované obvody a rozvrhnutie


Technici spoločnosti Yamaha venovali navrhovaniu celkového vnútorného usporiadania dielov a obvodových dosiek mnoho času a úsilia, čo je faktor, ktorý výrazne ovplyvňuje kvalitu zvuku. V dôsledku toho sú napájacie zdroje pre motorový pohon, zobrazovacie a USB sekcie, ako aj digitálne a analógové sekcie samostatne izolované, čo eliminuje elektromagnetické rušenie medzi nimi. Aby bolo dosiahnuté ideálne vyváženie hmotnosti pre stabilný výkon, je pohonný mechanizmus umiestnený v strede jednotky.

 

Vysoko výkonný D/A prevodník


Vysoko výkonný systém prevodu D/A využíva 192 kHz/24 bitov DAC a plne využíva výhody digitálnej technológie vylepšenej spoločnosťou Yamaha po mnoho rokov a zaisťuje vynikajúcu presnosť prevodu, pomer S/N a dynamický rozsah.


Plávajúci mechanizmus laserového snímača


Laserový snímač je izolovaný na plávacom mechanizme, takže jeho chúlostivá prevádzka nemôže byť ovplyvnená vibráciami.

 

Inteligentné digitálne servo


Konvenčné sledovacie obvody serva nemôžu úplne prekonať chyby spôsobené pokrúteným diskom, prachom a inými chybami. Tento systém využíva spoľahlivý DSP (Digital Signal Processor), exkluzívne pre disky CD, na sledovanie signálu, úpravu sledovania a zaostrenia snímača a rýchlosti motora vretena, aby kompenzoval prípadné problémy.


Užite si hudbu vo formáte MP3, WMA, LPCM, AAC a FLAC


Port USB na prednom paneli vám poskytuje jednoduchý spôsob, ako si vychutnať vysoko kvalitný zvuk z digitálnych hudobných súborov MP3, WMA, LPCM, AAC alebo FLAC uložených na pamäťových zariadeniach USB . Môžete tiež prehrávať súbory zaznamenané na diskoch CD-R/RW.


3-režimový textový displej CD


Informácie o aktuálne prehrávanom disku CD sa zobrazujú priamo na displeji prehrávača diskov CD. Textový displej CD s 3 režimami zobrazuje názov disku CD, meno umelca a názov skladby.

 

Programové prehrávanie (len zvukové disky CD)

 

Je veľmi ľahké naprogramovať skladby, ktoré chcete počuť, v ľubovoľnom poradí. Program môžete kedykoľvek vymazať jediným dotykom.

 

Technické údaje:

 

Frekvenčný rozsah CD 2 Hz – 20 kHz
Kompatibilita s médiami Prehráva: CD, CD-R/RW (MP3, WMA)
Harmonické skreslenie 0,003 % (CD)
Odstup signál/šum 105 dB
Dynamický rozsah CD 96 dB
Audio výstup 1 x cinch
Optický vstup/výstup - / 1
Koaxiálny vstup/výstup - / 1
USB Áno
Dodávané príslušenstvo Diaľkový ovládač, AA batéria, napájacia šnúra
Hmotnosť 3,5 kg
Rozmery 435 x 86 x 260 mm