TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

YAMAHA A-S801 SILVER

Dostupnosť už nedostupný
Výrobca: Yamaha
Kód: 19638/S
Prepravná váha: 12.1kg
Vaša cena:
€899,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


2 × 160 W, Pure direct a CD direct, repro A / B a A + B, vstup Phono, Coax / optický vstup, výstup na subwoofer, USB DAC 2.8MHz / 5.6MHz DSD, PCM384kHz / 32 * bit, USB napájací konektor pre YBA-11, hlinikový predný panel a tlačidlá, pozlátené konektory 12,1 kg...

Pre milovníkov hudby

Kvalitu špičkového zosilňovača Yamaha A-S801 ocenia aj skutoční hudobný nadšenci. Jedná sa totiž o moderný prístroj, ktorý vďaka svojim parádnym technickým parametrom zaručene pozdvihne vaše zážitky z počúvania hudby o niekoľko úrovní vyššie. Ak tak patríte medzi skutočných milovníkov hudby, je pre vás toto zariadenie jasnou voľbou.
 
Zosilňovač dodávame s praktickým diaľkovým ovládačom.

 

Vysoký výkon

Či už budete počúvať jazz, klasiku, živý rockový koncert alebo napríklad záznam svojej obľúbenej divadelné hry, vždy sa dočkáte nadštandardného zvukového podania. Zosilňovač sa totiž môže pochváliť špičkovým výkonom 160 W na každý z dvoch výstupných kanálov.

Elegantné prevedenie

Tento zosilňovač od spoločnosti Yamaha sa môže popri nadštandardných schopností zvukovej reprodukcie pochváliť aj elegantným vzhľadom. Je totiž vybavený štýlovým hliníkovým predným panelom a tiež unikátnymi pozlátenými konektormi. Prístroj sa tak môže stať aj štýlovým doplnkom vášho interiéru.
 
Unikátny pevné šasi prístroja sa navyše stará aj o dokonalej tlmenie vibrácií.

Hudba z vinylov

S týmto zosilňovačom si budete môcť dosýta užiť aj počúvanie hudby zo svojich gramofónových platní. Zariadenie totiž disponuje aj Phono vstupom, bez problému ho tak môžete prepojiť aj s gramofónom. Ak tak patríte medzi priaznivcov klasických vinylových platní, rozhodne si prídete na svoje.

Perfektné basy

Zosilňovač Yamaha A-S801 vám môže sprostredkovať aj dokonalý zvuk basovej linky vašej obľúbenej hudby. Disponuje totiž aj výstupom na subwoofer, ľahko k nemu tak môžete pripojiť aj samostatný reproduktor hlbokých tónov.

Hudba zo všetkých zdrojov

Nadštandardného zvuku sa s týmto zosilňovačom dočkáte bez ohľadu na to, z ktorého zdroja bude hudba pochádzať. Prístroj sa totiž môže pochváliť širokými možnosťami konektivity, medzi ktorými nechýba optický vstup ani populárny USB port.

Či už tak budete počúvať hudbu z ktoréhokoľvek elektronického zariadenia, vždy sa môžete tešiť na parádne vlastnosti zvuku.