TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

Yamaha A-S301Black

Dostupnosť nie je skladom
Recyklačný poplatok bez DPH 0,55EUR
Výrobca: Yamaha
Kód: 19593/B
Prepravná váha: 9kg
Vaša cena:
€489,00
€429,00
Zľava: 12% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


2×95 W, Pure direct, repro A/B a A + B, Phono vstup, Optický/koaxiálny vstup, výstup na subwoofer, USB napájací konektor pre YBA-11, 9 kg...
 
 

Konštrukcia obvodu pre vysokú kvalitu zvuku založená na koncepte ToP-ART (Total Purity Audio Reproduction Technology)

Koncept ToP-ART a základňa ART zaisťujú optimálny zvuk. Keď sú spracovanie a prenos audio signálu jednoduché a priame, je menšia šanca, že bude tento signál ovplyvnený šumom a skreslením. technológia konštrukcie zosilňovačov spoločnosti Yamaha nazývaná ToP-ART ponúka priamu symetrickú konštrukciu I / O (vedenie od vstupu k výstupu), v rámci ktorej je ľavé a pravý kanál organizovaný priamo a symetricky pre maximálnu čistotu signálu. Spodná časť rámu tvorená základňou ART (Anti-Resonance and Tough) a pevná stredová priečka navyše zaisťujú oporu s vysokou tuhosťou a účinným tlmením vibrácií. Tieto konštrukčné inovácie spoločnosti Yamaha prispievajú k bohatej reprodukciu zvuku tohto zosilňovača, ktoré prekypuje muzikálnosťou.

 

Kvalitné súčiastky pre vynikajúci audio výkon

Zákazkový napäťový transformátor, zákazkové blokovacie kondenzátory, dve reproduktorová relé s priamymi cestami signálu, jednobodový zemniaci systém, chladiče lisované z hliníka a ďalšie súčiastky špičkovej kvality bez problémov zvládajú náročné podmienky prenosu a reprodukcie audio signálu. Kvalita jednotlivých súčiastok a ich vzájomná spolupráca vo svojej podstate ovplyvňujú kvalitu zvuku všetkých komponentov. Spoločnosť Yamaha používa iba súčiastky vysokej kvality, ktoré boli dôkladne vybrané a testované.

 Vytvorené na základe bohatých skúseností, technologických zručností a tradície spoločnosti Yamaha

Spoločnosť Yamaha, ktorá už viac ako 125 rokov vyrába hudobné nástroje, preslávila aj ako výrobca vysoko kvalitných komponentov HiFi. Model A-S701 bol vytvorený s využitím bohatých skúseností a veľkých technologických zručností. Je založený na koncepte "prirodzeného zvuku", ktorý sa usiluje o to, aby všetka hudba znela tak, ako znieť má. Pri jeho konštrukcii bola veľká pozornosť venovaná všetkým dôležitým faktorom od konštrukcie obvodov až po základné tvorbu zvuku - hoci sa jedná o model základnej rady, ponúka vysokú kvalitu reprodukcie a hudobne bohatý zvuk.

 
CD Direct Amplification a režim Pure Direct pre väčšiu čistotu zvuku

 Funkcia CD Direct Amplification s priamym pripojením k CD vstupu maximalizuje odstup signálu a šumu pre CD zdroj. Vďaka využitiu režime Pure Direct navyše môže hudobný signál cestovať najkratšou možnou trasou a obísť tak buffer predzosilňovač a ovládanie tónu, hlasitosti a vyváženie - je tak prakticky odstránená všetka degradácie signálu pre najčistejšie možnú kvalitu zvuku.

 

 

Kvalitné regulácia hlasitosti a tónová škála

Model A-S301 je tiež vybavený novým analógovým ovládaním hlasitosti na čelnom paneli, ktoré využíva elektronické hlasitosti pre vyššiu kvalitu zvuku a umožňuje vám tak zvoliť úroveň hlasitosti podľa potreby. Tento systém okrem celkovej hlasitosti ovláda tiež vyváženie nízko- a vysokofrekvenčných zvukov, na všetkých úrovniach hlasitosti tak poskytuje kompletné tónovou škálu a kompenzuje prirodzené straty v nízkych a vysokých frekvenciách pri nízkych hlasitostiach, ktoré sú ľudskému uchu vlastné.

  Kvalitná regulácia hlasitosti a tónová škála


Model A-S301 je vybavený ako optickým, tak aj koaxiálnym digitálnym audio konektorom. Optický vstup je určený pre príjem zvuku z televízora, koaxiálny pre príjem zvuku z prehrávača Blu-ray. Zvuk zostáva v digitálnej forme a poskytuje vám tak pre všetky zdroje zábavy od športových a ďalších programov až po filmy a koncerty rýdze a čistý zvuk.

Pripravený pre pripojenie Bluetooth adaptéra YBA-11

S adaptérom YBA-11 budete môcť do sieťového receiveru streamovať hudbu bezdrôtovo z mobilného telefónu alebo z počítača s funkciou Bluetooth. Vďaka digitálnemu pripojenie a algoritmu aptX® pre kódovanie zvuku si budete môcť vychutnať streamovanú hudbu v optimálnej kvalite zvuku. Adaptér YBA-11 môžete tiež pohodlne napájať prostredníctvom DC výstupného konektora na zadnom paneli zosilňovača.

 

 

Možnosť volby reproduktorov A, B alebo A+B

K zosilňovaču môžete pripojiť dva samostatné systémy reproduktorov v rôznych izbách a prepínať medzi nimi alebo ich nechať hrať súčasne. Zosilňovač ponúka štyri konektory, jednoduchým stlačením tlačidla tak môžete prepínať reproduktory, ktoré zodpovedajú požadovanému zdroju zvuku.

 

 Funkcia automatického prechodu do pohotovostného režimu

 

Zosilňovač je vybavený funkciou správy napájania, ktorá rozpozná, že zariadenie nebolo dlhšiu dobu používané (približne 8 hodín), a aj keď je zapnuté napájanie, tak sa automaticky zariadenie prepne do pohotovostného režimu.

 Konektor Phono MM

k zosilňovaču môžete pripojiť gramofón s prenoskou MM a prehrávať tak vinylové platne. Vďaka predzosilňovačmi využívajúcemu najmodernejšie digitálne / analógové technológie si tak môžete užívať nielen CD, ale aj analógový zvuk z dosiek.

Parametre produktu 

Minimum RMS výstupný výkon (8 Ω, 20 Hz-20 kHz) 60 W + 60 W (0.019% THD)
Max. výstupný výkon (4 Ω, 1kHz, 0.7% THD) 95 W + 95 W
Max. dynamický výkon / kanál (8/6/4/2 Ω) 100/120/140/150 W
Tlmiace faktor 210
frekvenčná odozva 10 Hz-100 kHz +/- 1,0 dB
Skreslenie (CD k Sp Out, 20 Hz-20 kHz) 0,019% (50 W / 8 Ohm)
Odstup signál-šum (CD) 99dB (skratovaný vstup 200 mV)
Audio In / Out 8/2
Digital Input áno (optický / koaxiálny)
Subwoofer Out áno
USB DC out áno
Pure Direct áno
ToP-ART áno
Standby príkon 0,5W
Power Management (Auto Power Standby) áno
Rozmery (š × v × h) 435 × 151 × 387 mm
Hmotnosť 9 kg