TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

YAMAHA A-S2200 Black

Dostupnosť nie je skladom
Výrobca: Yamaha
Kód: 19683B
Vaša cena:
€3.790,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


Zosilňovač • maximálny výkon 2 × 160 W • frekvenčná odozva +0 / -3 dB (5 Hz - 100 kHz), +0 / -0,3 dB (20 Hz - 20 kHz) • toroidný transformátor • úplne symetrické prepínanie zo vstupu na výstup reproduktora • retro merače úrovne (zviditeľňujúce dynamiku a pulz hudby) • kovový čelný panel s regulátormi hlasitosti, basov, výšok a vyváženia • oddelený slúchadlový zosilňovač • oddelený Gramofónový predzosilňovač MM / MC • výstup pre dva páry reproduktorov • rozmery 157 × 435 × 463 mm • hmotnosť 22,7 kg

 

Zvuková smršť u vás doma

Yamaha A-S2200 je dvojkanálový zosilňovač, prostredníctvom ktorého si môžete u seba doma vytvoriť parádny zázemie pre počúvanie hudby, hranie videohier i sledovanie filmov. Ku všetkým zmieneným činnostiam vám totiž tento prístroj zaistí špičkový zvuk, vďaka ktorému si audiovizuálnu zábavu užijete ešte o stupeň viac než doteraz. Medzi prednosti zosilňovače patria najmä úplne symetrické prepínanie zo vstupu na výstup reproduktora, Hi-Fi zvuk toroidného transformátora a ovládací panel so štýlovými meračmi úrovne na prednej strane.

Zariadenie je skvelou voľbou pre zosilnenie zvuku pochádzajúceho z celej rady zdrojov (napr. Z CD prehrávačov) a hodí sa i pre použitie v interiéroch s rozľahlejším otvoreným priestorom. Je tomu tak vďaka pozemným vodičom, ktoré pomáhajú redukovať impedanciu, čím zaisťujú silný zvuk aj v širokom otvorenom zvukovom poli.

Zesilovač Yamaha A-S2200

Skvelý výkon

 

Zosilňovač Yamaha A-S2200 vám sprostredkuje oslnivé zvukové podanie, ktoré vás prekvapí svojou hutnosťou a dynamikou. Dokáže totiž pracovať s maximálnym výkonom 2 × 160 W.

Prístroj je vybavený výstupom pre dva páry reproduktorov.

Yamaha A-S2200 výstupy na reproduktory

 

Špičkové hifi komponenty

 

Výrobky od spoločnosti Yamaha sú známe tým, že využívajú starostlivo vybrané zvukové komponenty. Ani zosilňovač Yamaha A-S2200 nie je v tomto smere výnimkou. Okrem iného totiž disponuje veľkým toroidným transformátorom, ktorý dokáže účinne udržiavať energiu, takže je zárukou skutočne autentického Hi-Fi zvuku.

Vysokú kvalitu a dokonalú čistotu zvuku potom pomáha utvárať aj priama konštrukcie od vstupu po výstup, systém plne symetrického prenosu signálu či výkonná bezvazební symetrická zosilňovacie jednotka s plne symetrickým predzosilňovačom. Nežiaducim zvukovým skreslením pritom zabraňuje aj dvojdielna antivibračné konštrukcie nožičiek.

Yamaha A-S2200 toroidní transformátor

 

Štýlový a praktický čelný panel

Na prednej strane tohto zosilňovača nájdete celý rad ovládacích prvkov, prostredníctvom ktorých si môžete výsledný zvuk vyladiť k obrazu svojmu. Nechýba tu regulátory basov, výšok, vyváženie ani hlasitosti.

Merače úrovne sú vyvedené v pekne spracovanom retro štýle, ktorý celému prístroju dodáva nevšedný štýl. Čelný panel je pritom kovový, zatiaľ čo bočnice sú vyrobené z dreva.

Yamaha A-S2200 měřiče


Pripojka pre gramafón
 

Pre priaznivcov klasických vinylových platní je v zosilňovači Yamaha A-S2200 pripravený vysoko kvalitný Gramofónový predzosilňovač MM / MC.

 

Yamaha A-S2200 MM/MC