TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

XIAOMI Amazfit BIP Cinnabar Red

Dostupnosť už nedostupný
Výrobca: XIAOMI
Kód: 26850R
Prepravná váha: 0.1kg
Vaša cena:
€89,00
€64,80
Zľava: 27% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


Chytré hodinky s odolnosťou IP68, výdrž 45 dní, kapacita batérie 190 mAh, kompatibilné so všetkými zariadeniami s OS Android 4.4, iOS 8.0+, čierne..

Amazfit Bip je najnovším doplnkom portfólia oceňovaných SmartWatch. Bip predstavuje neuveriteľnú 30-dňovú životnosť batérie na jedno nabitie, vždy reflektujúci farebný dotykový displej, GPS, barometer, geomagnetický snímač, snímač tepovej frekvencie PPG, trojosový pre sledovanie aktivity, šport a sledovanie spánku pri váhe iba 31 gramov. Amazfit Bip prichádza v štyroch farebných farbách a umožňuje vám prijímať e-maily, textové správy, hovory a upozornenia na aplikácie na displeji hodiniek. Môžete sledovať beh (vnútorný i vonkajšií), jazdu na bicykli a ďalšie športy s podrobnými GPS trasami a štatistikami.

Technické údaje:

Vzhľad
Farba opláštenia červená
Farba pásu červená
Materiál pásky Polykarbonát
Tvar Obdĺžnikový
Vodeodolný áno

Vlastnosti
Typ displeja LED
Rozlíšenie displeja 176 x 176 px
Dotyková obrazovka áno
Uhlopriečka displeja 3,25 cm (1.28 ")
Podporované mobilné operačné systémy Android 6.0
Android 4.4
Android 5.0
Android 5.1
Android 7.1
SMS áno
Monitor srdcového tepu áno
Integrovaný fotoaparát nie
Snímač okolitého osvetlenia áno
Gyroskop áno
Kód medzinárodnej ochrany (IP) IP68

Počítačová sieť
Mobilná áno

Možnosti pripojenia
Verzia Bluetooth 4.0
Bluetooth áno
Wi-Fi ano

Príkon
Akumulátor áno
Typ batérie Lithium-polymérová (LiPo)
Kapacita batérie 190 mAh
Životnosť batérie 1080 h
Pohotovostná čas (Bluetooth vypnutý) 2880 h

Hmotnosť a rozmery
Šírka 20 mm
Hĺbka 110 mm
Hmotnosť 32 g

Podrobnejší popis hodiniek:

Chytré hodinky Xiaomi Mi Sports Watch Basic

Sú určené aj náročným používateľom, ktorí ich nebudú šetriť. Vďaka odolnosti IP68 prežijú hodinky ponorenie do vody, takže sa nemusíte báť športovania v nepriaznivých podmienkach. Displej oproti mobilným telefónom najlepšie funguje za priameho slnečného svetla, a tak bude čitateľný vždy, keď to budete najviac potrebovať. Na výber máte hneď zo štyroch farieb čiernej, šedej, zelenej a oranžovej.

Brilantná výdrž na jedno nabitie až 45 dní


Chytré hodinky všeobecne sužuje krátka výdrž na jedno nabitie, ktorá sa pohybuje v rozsahu niekoľkých dní. To však nie je prípad hodiniek Xiaomi Mi Sports Watch Basic. Vďaka úspornému displeju a batérii s kapacitou 190 mAh je dosiahnuté výdrže až 45 dní, čo je na pomery chytrých hodiniek unikátné. Následne ich stačí usadiť do bezdrôtovej nabíjačky a energiu doplniť na ďalšiu sériu desiatok dní.

Skvelý pomocník športovcom

Ak patríte medzi športových nadšencov alebo len chcete sledovať Vašu dennú aktivitu, oceníte iste integrovaný akcelerometer pre sledovanie Vášho pohybu i spánku. Nechýba ale ani GPS a Glonass pre sledovanie Vášho pohybu s vysokou presnosťou, čo ocenia najmä športovci. Tým môžete veľmi detailne a presne sledovať svoje výkony. Bonusom je potom aj senzor srdcového tepu.

Prepojenie s mobilným telefónom- Nechýba samozrejme ani Bluetooth konektivita, vďaka ktorej sa hodinky prepojí s mobilným telefónom. Razom získate prehľad o dôležitých notifikáciách, kvôli ktorým nemusíte vôbec telefón vyťahovať z vrecka. Všetko uvidíte prehľadne priamo na svojom zápästí. Podporované sú upozornenia na volania, SMS, dlhá doba bez pohybu a ďalšie aplikácie.

Vonku alebo vnútri- Vďaka funkciám chytrých hodiniek ich môžete ľahko využiť vonku alebo vnútri. Medzi hlavné prednosti hodiniek Xiaomi Mi Sports Watch Basic patrí zobrazenie aktuálneho počasia, reflexný displej, ktorý reaguje na vonkajšie svetlo, GPS, vodotesnosť, prachotesnosť (IP68) a tiež kompas.