TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

TrueCam A7S

Dostupnosť už nedostupný
Recyklačný poplatok bez DPH 0,09EUR
Výrobca: TrueCam
Kód: 595
Prepravná váha: 0.01kg
Vaša cena:
€159,00
€148,50
Zľava: 7% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


Rozlišenie 2560x1080, , uhol záberu 130°, 2,7" LCD, GPS, aplikácia pre pripojenie ku Google Maps, režim fotografovania 5Mpx, infaračervené nočné prisvietenie, funkcia cyklického natáčania, detekcia pohybu, G-senzor, slot na microSD, HDMI,hmotnosť 0.01kg...

Profesionálna extra výkonná digitálna videokamera vhodná do auta, s detekciou radarov a tachometrom, rozlíšenie až 2560x1080 a 2304x1296 bodov, v HD 720p až 60 sn, vo Full HD 1080p až 45 sn, citlivý CMOS snímač 4MPX, 2.7 " LCD displej, GPS prijímač, G-senzor kolízie, spolupráca s Google Maps, výmenné polarizačné filtre, detekcia pohybu, slot pre microSD / SDHC karty až do 32 GB, HDMI, široký pozorovací uhol objektívu, nabíjací Li-Ion batéria s kapacitou 400 mAh , napájanie 12 a 24V, prehľadné české menu.

Popis produktu:

Natáčanie vo FULL HD 1296p

Kamera natáča v rozlíšení až 2560×1080 alebo 2304×1296. Vysoko kvalitné zábery aj v nepriaznivých podmienkach sú s touto kamerou samozrejmosťou. Nech je jasné svetlo, šero, noc alebo sa už stmieva, vaše zábery budú vždy dokonale ostrej a jasné. Vďaka tomu zaznamenáte aj tie najmenšie detaily ako napríklad tvár človeka alebo ŠPZ jeho auta.

GPS modul

GPS modul, którym je kamera TrueCam A7 vybavená zaisťuje mnoho funkcií, ktory vám o vasej jazde poskytne ešte viac detailov. Vďaka GPS zaznamenáte trasu alebo rýchlosť jazdy. V nastavení kamery možete zvoliť či chcete zobrazovanie rýchlosti priamo vo video zázname alebo len v SW aplikáciám, vďaka ktorej si môžete premietnuť urobené dáta a trasu na Google Maps.

Detekcia rýchlostných radarov

Kamera TrueCam A7 je vybavená funkciou, ohlasujúci stacionárne a úsekové radary, detekcia jazdy na červenú a ďalšie miesta, kde je dobré dbať na zvýšenú pozornosť.  Databáza obsahuje viac ako 33 tisíc miest v 36 európskych krajinách a v  Rusku. Pomocou hlasových pokynov je vodič upozornený na nebezpečenstvo alebo prekročenie povolenej rýchlosti. Databáza je maximálne presná, aktualizácie ponúkame zadarmo. Predvolený hlas možno vymeniť za vtipné komentáre, hovorené hercom Karlom Zimou.

Rýchla každodenná inštalácia

Rýchla a jednoduchá manipulácia s kamerou a jej príprava na jazdu je veľmi dôležitá pri každodennom používaní a nesmie vás obťažovať. S kamerou TrueCam A7 je inštalácia otázkou niekoľkých málo sekúnd, držiak na kameru vrátane pripojeného napájania môžete v aute umiestniť na stálo a potom len stačí kameru do držiaka nasadiť a môžete ísť.

Časová slučka

Nekonečné nahrávanie je funkcia Autokamera TrueCam A7, vďaka ktorej môžete nepretržite cyklicky nahrávať. Akonáhle dôjde k zaplneniu pamäte, začne kamera automaticky premazávať najstaršie záznamy a nahrádzať ich novými. Nemusíte teda prerušovať nahrávanie a premazávat ručne vytvorený materiál, všetko je zautomatizované. Ak máte nejaké dôležité nahrávky či fotografie, ktoré si chcete poistiť proti zmazaniu- môžete ich jednoducho uzamknúť a tým ich ochrániť pred odstránením. Zamknúť môžete video už priamo pri jeho natáčaní.

G-senzor

G-senzor zaznamenáva v trojrozmernom priestore smer vašej jazdy. Tieto údaje si môžete prostredníctvom SW aplikácie zobraziť a analyzovať tak Vašej jazdu. Autokamera tiež vďaka tomuto senzoru spozná, že došlo k incidentu a uzamkne aktuálny záber proti zmazaniu časovou slučkou. V grafe je potom presne vidieť odkiaľ presne náraz prišiel.

Zamykanie videa

Aby nedošlo k zmazaniu dôležitého materiálu v dôsledku prepísaniu časovú slučkou, svoje záznamy si môžete zamknúť. Pomocou špeciálnej klávesy zámok môžete počas natáčania či prezerania uzamknúť záznam. Tieto záznamy sa potom archivujú a sú chránené voči zmazaniu. Ak sa neskôr rozhodnete, že by ste ich radi odstránili, stačí záznam odomknúť a následne ich môžete odstrániť klasickým spôsobom.

LCD display s českým menu

Prehľadný 2,7 "LCD displej Vám spríjemní a uľahčí ovládanie Autokamera TrueCam A7. Nezáleží či zrovna natáčate alebo si len prezeráte nasnímané záznamy, displej Vám zabezpečí dokonalý prehľad. Menu kamery je kompletne v českom jazyku a je koncipované jednoduchou štruktúrou, ktorá zaisťuje jeho intuitívnosť .

Detekcia pohybu

Kamera do auta TrueCam vaše auto stráži aj vo vašej neprítomnosti. Vďaka detekcii pohybu začne autokamera vyhotovovať záznam, kedykoľvek snímač zaregistruje pohyb. Ak by do vás niekto narazil alebo by vám auto poškodil, máte všetko nahrané v tej najvyššej kvalite. Políciu potom môžete do rúk odovzdať jasný dôkaz aj so všetkými detailmi v podobe ŠPZ vozidla alebo tváre páchateľa.

Výmenné polarizačné a UV filtre (možno dokúpiť)

Ku kamere do auta TrueCam A7 je možné dokúpiť špeciálny výmenné filtre, konkrétne polarizačný CLP filter a UV filter. Tieto filtre chráni váš objektív a zaisťujú ešte vyššiu kvalitu obrazu. Polarizačný CPL filter zaistí odstránenie nepríjemných odrazov svetla, odleskov a zbaví vás rušivého zobrazenia čelného skla auta. UV filter zase v prípade potreby zaistí väčšiu živosť a sýtosť farieb, celý obraz potom vyzerá prirodzenejšie. Filtre nie sú súčasťou základného balenia!

Nočný režim

Natáčanie za zlých svetelných podmienok v šere alebo v noci nie je pre kameru do auta TrueCam A7 žiadny problém. Vynikajúca optika so skvelou svetelnosťou zaistí kvalitné a prehľadné zábery aj v noci. Nie ste obmedzovaní ničím a máte istotu, že zábery nasnímané touto autokamerou budú vždy maximálne kvalitné.

Funkcia WDR

Funkcia WDR (wide dynamic range) zabezpečí, že sa vaša kamera vysporiada i s náročnými kontrastnými zábermi. Typickými príkladmi takto svetelne nevyvážených miest môžu byť kontrasty medzi svetlom a tieňom či nočné zábery cesty so svetlami protiidúcich áut. Funkcia WDR vám zaistí kvalitné zábery aj v týchto situáciách.

Rýchle vypnutie LCD displeja – Ak Vás displej rozptyľuje alebo oslňuje, môžete ho jednoducho vypnúť stlačením jedného tlačidla. Rovnakým spôsobom ho samozrejme možno zase zapnúť. Je tu možnosť aj nastaviť automatické vypnutie a po ubehnutí vami zvoleného času sa displej prepne do úsporného režimu.

Rýchle vypnutie zvuku – Kamera disponuje kvalitným mikrofónom, ak Vám však napríklad znenazdajky zvoní telefón a vy nestojíte o nahrávanie zvuku, môžete nahrávanie zvuku ihneď vypnúť stlačením jediného tlačidla. Následným stlačením tlačidla môžete opäť nahrávanie zvuku aktivovať.

Okamžité foto – Kamera do auta disponuje špeciálnym pohotovostným tlačidlom pre fotenie. Ak potrebujete počas natáčania rýchlo zaobstarať fotografiu, nemusíte nič zložito nastavovať a jednoducho stlačíte tlačidlo pre fotografovanie. Autokamera TrueCam A7 vie softvérovo pomocou stlačenia tlačidla urobiť aj fotografie z už natočených videozáznamov.

Kontrola jasu – Onboard kamera TrueCam A7 ponúka široké spektrum svietivosti, vďaka ktorým si môžete presne zvoliť požadovanú hodnotu. Pred samotným natáčaním sa môžete presvedčiť na LCD displeji, či je to naozaj tá, ktorú potrebujete.

Zobrazenie mena vodiča – Túto funkciu ocenia najmä tí, ktorých auto používa viac osôb alebo majitelia firemných vozidiel. Do pamäti autokamera zanesiete meno vodiča, ktorý auto používa, aby nedošlo k nežiaducej zámene. Ak by bolo potrebné, môžete vodiča ľahko identifikovať. Po zapnutí tejto funkcie sa meno vodiča zobrazí priamo v zázname.

180° otočenie obrazu – S kamerou do auta TrueCam A7 sa nemusíte prispôsobiť, Autokamera sa prispôsobí vám. Nastavte ju ako potrebujete, tak aby vám v aute neprekážala. Kamera zvláda bez problému nahrávať aj hore nohami, stačí zvoliť režim otočenie o 180 ° a menu, obraz a všetky ďalšie informácie na displeji sa analogicky otočí a vám bude ponúknuté klasické zobrazenie.

LED prisvietenie – Kamera TrueCam A7 disponuje zdrojom LED osvietenie. Toto osvetlenie poslúži pre prisvietenie v zlých svetelných podmienkach. Ak potrebujete napríklad v noci zdokumentovať nehodu, jednoducho kameru odoberte zo skla a vďaka LED osvetleniu získate potrebný dôkazový materiál a dokumentáciu bez ohľadu na dennú dobu či prostredie.

Podsvietenie tlačidiel – Maximálny komfort používania kamery je zaistený aj v noci pomocou podsvietených tlačidiel. Podsvietené tlačidlá sú skvele viditeľná aj za tmy a vy nemusíte hľadať žiadny iný zdroj svetla, aby ste kameru mohli ovládať. Ak vás táto funkcia obťažuje, je samozrejme možné podsvietenie kedykoľvek vypnúť.

Voliteľné zobrazenie rýchlosti - Ak chcete nahrávať naozaj autentické nahrávky s radom užitočných informácií priamo vo Vašom zázname sa môže zobrazovať  aktuálna rýchlosť. Túto funkciu môžete kedykoľvek vypnúť a záznam o rýchlosti si uchovávať iba pre súkromné potreby zobraziteľné v softvérovej aplikácii.

Voliteľné zobrazenie polohy – Ďalšou zaujímavou možnosťou u autokamery TrueCam A7 je zobrazenie vašej polohy priamo vo videu. To je možné vďaka GPS modulu. V prípade, že nechcete túto informáciu vo vašom video zázname, možno funkciu ľahko vypnúť a záznam o polohe si uchovávať iba pre súkromné potreby zobraziteľné v softvérovej aplikácii.

Spolupráca s Google Maps – Autokamera TrueCam A7 využíva pre užívateľsky prívetivé správanie služby aplikácie Google Maps, vďaka ktorej pohodlne získate prehľad o priebehu svojej cesty. V prípade častejších ciest na väčšiu vzdialenosť si na základe záznamu urobíte dobrú predstavu o rýchlosti a dĺžke a môžete svoju jazdu spätne analyzovať. Túto funkciu ocenia najmä športový a profesionálni vodiči.

Softvérová aplikácia – Moderná autokamera TrueCam A7 ponúka možnosť využitia chytrých a užitočných softvérových aplikácii. Vďaka ktorej máte možnosť sledovať na jednej obrazovke obstarávanej video, zobrazení trasy na mapách google, graf rýchlosti a záznam pohybu gravitácie, ktorý sa získava vďaka internému G-senzora kamery.

Obsah balenia:

1× Kamera do auta TrueCam A7
1× GPS modul s detekciou radarov
1× Nástavec k držiaku
1× Nalepovacie 3M držiak
1× Prísavný držiak
1× autonabíjačka
1× HDMI kábel
1× USB kábel
1× Ochranný obal

TrueCam prichádza s inovovanou verziou modelu A7. TrueCam A7S je výkonná, profesionálna digitálna kamera s vysokým Full HD + rozlíšením vhodná do auta, ktorú využijete napr. pre prípad preukázanie priebehu dopravnej nehody alebo len pre nahrávanie jazdy. Vďaka širokému vybaveniu ju zaiste ocenia aj profesionálni vodiči vo väčších spoločnostiach. A7S umožňuje veľmi kvalitné nočné natáčanie vďaka veľkému svetelnému rozsahu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ostré Full HD+ rozlíšenie

Vďaka ostrému a detailnému obrazu Full HD + (až 2560x1080 alebo 2304x1296) bez problémov rozoznáte všetky detaily ako sú ŠPZ, dopravné značky, ľudské postavy a všetko podstatné. A7S navyše umožňuje veľmi kvalitné nočné natáčanie vďaka veľkému svetelnému rozsahu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vysokorýchlostný záznam

Proti bežným kamerám ponúka kamera vyššie snímkové frekvencie vo Full HD 1080p až 45 snímok za sekundu a v HD 720p dokonca až 60 snímok za sekundu. V maximálnych rozlíšeniach 2560 x 1080 a 2304 x 1296 bodov potom 30 snímok za sekundu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Funkcia Tachometer

S funkciou Tachometer môžete priamo na displeji kamery sledovať aktuálnu rýchlosť a smer. Spoločne s týmito údajmi vás tiež kamera upozorní na blížiaci sa rýchlostný radar, jeho limit, vzdialenosť a v prípade prekročenia rýchlosti zobrazí aj varovanie.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Výhody širokouhlého objektivu

Samozrejmosťou u tohto zariadenia je široký pozorovací uhol objektívu. Vďaka širokouhlému prevedenie objektívu zaberiete ďaleko väčšiu snímanú plochu než je tomu u iných kamier s klasickým objektívom. Pripevniť ku kamere je možné aj vymeniteľné polarizačné a UV filtre.

Vylepšená detekcia radarov a GPS

Vylepšená detekcia rýchlostných radarov vás vždy včas upozorní na výskyt radarov a križovatiek s detekciou jazdy na červenú. S pomocou vstavaného GPS modulu sníma vašu polohu a rýchlosť, ktorá môže byť vkladaná priamo do videa, alebo zaznamenaná a následne prehliadnutá v špeciálnej aplikácii spolupracujúcej s Google Maps a gravitačným senzorom.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jednoduché nastavenie a automatické spustenie

Jednoduchým nastavením prístroja vás prevedie viacjazyčné menu s podporou češtiny. Menu ovládate prítomnými tlačidlami a pomocou LCD displeja. Funkcia detekcie pohybu a nahrávanie umožňuje identifikovať potenciálne dôležitý záznam (napr. ak sa niekto priblíži k autu). Výhodou tohto modelu je aj prítomnosť G-senzoru, kterýv prípade nehody zaznamená náraz a uzamkne záznam proti zmazaniu neoprávnenou osobou.