TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

TrueCam A5 S

Dostupnosť už nedostupný
Recyklačný poplatok bez DPH 0,09EUR
Výrobca: TrueCam
Kód: 587
Prepravná váha: 0.3kg
Vaša cena:
€129,00
€124,90
Zľava: 3% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


Profesionálna kamera do auta: FULL HD rozlíšenie 1920×1080p, české menu, GPS, SW aplikácia pre pripojenie na Google Maps, G-senzor, nočný režim, detekcia pohybu, funkcia časové smyčky, dva druhy držákov na sklo (mobilný a permanentný), LCD displej, LED prisvietenie, tlačítko pre okamžité fotenie, zamykanie záznamu...

Pokiaľ hladáte kvalitnú a profesionálnu kameru do auta, už nemusíte hľadať ďalej. Videokamera TrueCam A5 má oproti iným kamerám značnú výhodu najmä vo veľmi kvalitnom zázname, ktorý umožňuje zdokumentovánie ŠPZ i tvár osôb a to jak vo dne, tak i  v noci. Táto čierná skriňka také zachytí akékoľvek nebezpečné či nevhodné chovanie v okolí vašeho auta, a to v ktorúkoľvek dobu. Vďaka GPS a prístupu na Google Maps taktiež poskytuje prehľad ubehnutých trás. TrueCam A5 je taktiež ideálnym pomocníkom pre zhotovenie krásnych záberov z miest, ktorými prechádzate. Dole nájdete prehľad funkcií, ktoré sú súčasťou základnej výbavy:

Záznam v rozlíšení FULL HD 1080p
GPS s možnosťou zaznamenávania rýchlosti a polohy
Funkcia nekonečného cyklického natáčania
G-SENSOR pre automatické určenie smeru a sily nárazu
Možnost zamykania obľúbených videí/fotografií i počas natáčania
Spolupráca s Google Maps
Výmenné polarizačné a UV filtre
Nočný režim
Kompletné české menu a ovládanie s možnosťou prepnutia do ďalších jazykov
LCD displej pre okamžitú kontrolu záznamu
2 druhy prísaviek na sklo – odnímatelná a permanentní 3M prísavka
Detekcia pohybu – praktický pomocník pre ochranu vášho auta
Podsvietenie klávesov
Automatická aktualizácia času podľa GPS
Tlačítka pre fotenie, pre vypínanie/zapínanie displeja i zvuku
Jednoduchá obsluha – prehľadné a intuitivne menu, jednoduché ovládanie
Kontrola jasu pre prispôsobenie aktuálnym svetelným podmienkam
Možnost uvítacieho režimu s ľudským hlasom

Technické údaje:

Typ rozlíšenia Full HD
Veľkosť LCD 2.7 Palec
AV výstup nie
mini USB áno
USB áno
Vodotesnosť nie
HDMI výstup áno
Typ pamäte microSD / microSDHC
Outdoorový/vonkajšia nie
Do auta áno
Šírka 103 mm
Výška 51 mm
Hĺbka 40 mm
Farba čierna

 

TrueCam prichádza s inovovanou verziou modelu A5 s vylepšenou detekciou radarov. TrueCam A5S je výkonná, profesionálna digitálna kamera s vysokým Full HD rozlíšením vhodná do auta, ktorú využijete napr. pre prípad preukázania priebehu dopravnej nehody alebo len pre nahrávanie jazdy. Vďaka širokému vybaveniu ju zaiste ocenia aj profesionálni vodiči vo väčších spoločnostiach. A5s umožňuje veľmi kvalitné nočné natáčanie vďaka veľkému svetelnému rozsahu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ostré Full HD rozlišenie

Vďaka ostrému a detailnému obrazu Full HD bez problémov rozoznáte všetky detaily ako sú ŠPZ, dopravné značky, ľudské postavy a všetko podstatné. A5s navyše umožňuje veľmi kvalitné nočné natáčanie vďaka veľkému svetelnému rozsahu.

Výhody širokoúhlého objektívu

Samozrejmosťou u tohto zariadenia je široký pozorovací uhol objektívu. Vďaka širokouhlému prevedeniu objektívu zaberiete ďaleko väčšiu snímanú plochu než je tomu u iných kamier s klasickým objektívom. Pripevniť ku kamere je možné aj vymeniteľné polarizačné a UV filtre.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vylepšená detekcia radarov a GPS

Vylepšená detekcia rýchlostných radarov vás vždy včas upozorní na výskyt radarov a križovatiek s detekciou jazdy na červenú. S pomocou vstavaného GPS modulu sníma vašu polohu a rýchlosť, ktorá môže byť vkladaná priamo do videa, alebo zaznamenaná a následne prehliadnutá v špeciálnej aplikácii spolupracujúcej s Google Maps a gravitačným senzorom.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jednoduché nastavenie a automatické spúšťanie

Jednoduchým nastavením prístroja vás prevedie viacjazyčné menu s podporou češtiny. Menu ovládate prítomnými tlačidlami a pomocou LCD displeja. Funkcia detekcie pohybu a nahrávanie umožňuje identifikovať potenciálne dôležitý záznam (napr. Ak sa niekto priblíži k autu). Výhodou tohto modelu je aj prítomnosť G-senzoru, ktorý v prípade nehody zaznamená náraz a uzamkne záznam proti zmazaniu neoprávnenou osobou.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

 

Profesionálne kamera TrueCam A5S je vybavená snímačom 2 Mega CMOS Senzor OV2710 s výkonným nočným režimom, ktorý umožní nahrávanie s vysokým rozlíšením FullHD 1920 x 1080 bodov pri rýchlosti 30 snímok za sekundu. Kamera zaznamenáva videa na pamäťové karty microSD s veľkosťou až 32GB (nie je súčasťou balenia). Súčasťou prístroja je tiež samozrejme 2.7 "LCD displej. Výrobok ponúkne zabudovaný GPS prijímač, G-senzor a možnosť pridáva najrôznejších UV alebo polarizačných filtrov. Kamera má zabudovanú nabíjaciu Li-Ion batériu s kapacitou 400 mAh a podporuje napájanie 12 a 24V. Samozrejmosťou je aj prítomnosť USB portu a nahrané zábery možno prezentovať priamo cez zabudované HDMI rozhranie.