TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

Sony XAV-AX100

Dostupnosť už nedostupný
Výrobca: Sony
Kód: 1911
Vaša cena:
€499,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


Multimediálna jednotka SONY, 2-DIN, 4x 55 W, Bluetooth, USB, Apple CarPlay, Android Auto..

Sony XAV-AX100: 2-DIN Multimediálne autorádio SONY so zrkadlením, navigácia (iba pre Google Mapy / Mapy pre iPhone), s dotykovým LCD displejom 6,4 '' s rozhraním Bluetooth®, vstupom pre parkovaciu kameru, výstupy na externé subwoofer, MEGA BASS EQ10 a výstupným výkonom 4 x 55W.

Multimediálne autorádio SONY dokáže zrkadliť navigáciu od Google pre Android, alebo Mapy pre iPhone, potom je možné navigáciu ovládať priamo cez dotykový displej rádia. Samotné rádio navigáciu neobsahuje.

"Siri Eyes Free" (pre iPhone) umožní vyvolať hovor, vybrať a spustiť hudbu, vypočuť si a vytvoriť textovú správu, používať navigáciu, nájsť informácie v kalendári, pridať pripomienku hlasom, bez toho aby ste sa museli dotknúť telefónu.

Vlastnosti:

Apple CarPlay
služba umožňuje používať na cestách základné funkcie zariadenia iPhone. Pripojte telefón cez kábel a na obrazovke sa vám objaví známe rozhranie, môžete prijímať hovory, kontrolovať hlasovú schránku a textové správy, ako aj otvárať Mapy, počúvať obľúbené skladby pomocou aplikácií iTunes, Apple Music. Apple CarPlay umožňuje porozprávať sa so Siri a všetko ovládať pomocou hlasových príkazov. Môžete diktovať textové správy, ovládať prehrávanie hudby a získavať navigačné pokyny, bez toho aby ste spustili cestu z očí.

Android Auto ™ (mobilné aplikácie Android Auto ™ je kompatibilný s telefónmi so systémom Android 5.0 alebo novší)
Pomocou kábla pripojte telefón so systémom Android a získajte pomoc z máp Google Mapy, napríklad dopravné informácie, asistenta jazdy v pruhoch a navigáciu v reálnom čase. Jednoduché rozhranie dokonca umožňuje aj odosielať textové správy, prijímať hovory a kontrolovať hlasovú schránku. Súčasťou aplikácie Android Auto je aj špičková technológia rozpoznávania hlasu, vďaka ktorej môžete všetko ovládať len hlasom. Získajte navigačné pokyny, odošlite textovú správu, telefonujte a ovládajte hudbu, pritom však môžete mať ruky stále bezpečne na volante. (Pozn. Presvedčte sa vopred, či už je možné aplikáciu prevziať vo vašej krajine).
Dynamic stage Organiser - upraví kalibráciu výstupnej frekvencie, vďaka čomu hudba znie ako z reproduktorov na palubnej doske.

Technické údaje:

Rozmery: 178 x 100 x 161,5 mm
Hmotnosť: 1,1kg
Výstupný výkon: 55W
Výstup predzosilňovača: 3x
Vstup pre zadnú kameru: Áno, zobrazuje vodiace linky
USB vstup: Áno, 1x zadný
Zobrazovanie obalov albumov: Áno
Bluetooth telefonovanie: Áno
RDS: Áno
A2DP: Áno
prehráva súbory: flac, avi, mp4
Odnímateľný panel: Nie
Rozlíšenie TFT: 800x400
Osvetlenie tlačidiel: Biele
Príkaz pomocou gesta: Áno, dotykové gestá
pozn.:
Pred inštaláciou je nutné si overiť, či je potrebné použiť plastový rámik a ISO kabeláž, alebo iné príslušenstvo pre konkrétny typ vozidla.
Rádio zrkadlí iba túto navigáciu, nezrkadlí automaticky všetko čo sa zobrazuje na displeji telefónu
Jednotka nepodporuje originálne aktívny audiosystém vozidla ak je ním vozidlo od výroby vybavené. Jednotka nepodporuje zobrazenie komfortných funkcií (napríklad klimatizáciu), ak to originálne rádio podporovalo.

Obsah balenia:
Autorádio, kabeláž, externý mikrofón