TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

SONY WH-1000XM5 BLACK

Dostupnosť na sklade
Výrobca: Sony
Kód: 1764B
Prepravná váha: 0.25kg
Vaša cena:
€419,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


Bluetooth sluchátka Sony WH-1000XM5 s rozlišením Hi-Res a redukciou okolitého hluku - čierne.
HD procesor QN1 s technológiou pre potlačenie okolitého hluku.
Integrovaný procesor V1 a niekoľko mikrofónov pre nerušené počúvanie.
Sloboda bez káblov s technológiou Bluetooth, NFC a kodekom LDAC (Hi-Res).
Špeciálne navrhnutý 30 mm menič pre výnimočný zvuk.
Vynikajúci zvuk pri hovoroch vďaka 4 mikrofónom.
Ľah a extrémne pohodlné prevedenie.

 

Slúchadlá so špičkovou technológiou na potlačenie okolitého hluku

Naše bezdrôtové slúchadlá WH-1000XM5 s technológiou na potlačenie okolitého hluku využívajúce niekoľko mikrofónov zadržia viac zvukov s vysokými a strednými frekvenciami než kedykoľvek predtým, od hluku lietadla až po hlasy ľudí. A vďaka funkcii Auto NC Optimizer je potlačenie okolitého hluku automaticky optimalizované na základe podmienok nosenia a prostredia.

 

Váš svet,nič iného

Vďaka dvom procesorom ovládajúcim osem mikrofónov, funkciu Auto NC Optimizer pre automatickú optimalizáciu potlačenia okolitého hluku podľa pravidiel nosenia a prostredia a špeciálne navrhnutému meniču prepisujú sluchátka WH-1000XM5, vybavené technológiou pre potlačenie okolitého hluku1.

 

Technológia viacnásobného snímača hluku

Štyri mikrofóny na každej mušli predstavujú náš doposiaľ najväčší krok vpred v oblasti potlačenia okolitého hluku. Okolitý zvuk je zachytený ešte presnejšie, takže dochádza k veľmi výraznému zníženiu vysokofrekvenčného šumu. Funkcia Auto NC Optimizer vždy a automaticky optimalizuje výkon potlačenia okolitého hluku na základe podmienok nosenia a faktorov vonkajšieho prostredia, ako je atmosférický tlak.

 

 

Špeciálne navrhnutý 30mm menič

Špeciálne navrhnutý 30mm menič zlepšuje potlačenie okolitého hluku, najmä v nízkofrekvenčných rozsahoch, a umožňuje tak vychutnať si hudbu presne bez okolitého hluku. Kompozitný materiál z uhlíkových vlákien zaisťuje nízku hmotnosť a vysokú pevnosť kopuly a zlepšuje zreteľnosť zvuku, najmä vo vysokofrekvenčných rozsahoch.

 

 

Nedostižné potlačenie okolitého hluku

Nový integrovaný procesor V1, špeciálne vyvinutý spoločnosťou Sony, uvoľňuje plný potenciál HD procesora QN1 s technológiou na potlačenie okolitého hluku. Táto jedinečná kombinácia technológií ovláda osem mikrofónov a zaisťuje nebývalú kvalitu potlačenia okolitého hluku.

 

 

Najlepšia kvalita hovorov v historii radu 1000X

 

Naša technológia Precise Voice Pickup využíva štyri mikrofóny so schopnosťou tvarovať paprsek a algoritmus redukcie šumu založený na umelej inteligencii, ktorý presne oddeľuje váš hlas. Novo vyvinutá struktura na redukciu šumu vetra minimalizuje počas hovorov šum spôsobený vetrom. Vždy zreteľne budete slyšať druhú stranu a druhá strana zreteľne slyší vás, nech už sa budete nachádzať kdekoľvek.

 

 

 Viac mikrofónov zameraných na váš hlas


Tieto sluchátka sú vybavené štyrmi mikrofónmi so schopnosťou tvarovať paprsek a sú kalibrované tak, aby zachytili iba váš hlas. Zvýšený pomer signálu k šumu im umožňuje zachytiť každé jednotlivé slovo, aj keď sa nachádzate v hlučnom prostredí.

 

 

Veľmi zreteľné hovory bez šumu


Vďaka technológii Precise Voice Pickup a pokročilému spracovaniu zvukových signálov slyší druhý účastník hovoru váš hlas zreteľne, dokonca aj v hlučných prostrediach. Náš algoritmus redukcie šumu bol vyvinutý pomocou umelej inteligencie (AI) a strojového učenia s využitím viac ako 500 miliónov hlasových vzoriek. Dokáže potlačiť okolitý hluk a zvýrazniť váš hlas tak, aby bol zreteľný v najrôznejších prostrediach.

1 = So šumom
2 = Bez šumu

 

 

Funkcia adaptívneho nastavenia zvuku automaticky upraví nastavenia podľa toho, čo práve robíte


Adaptívne nastavenie zvuku je múdra funkcia, ktorá zistí, kde sa nachádzate a čo robíte, a potom upraví nastavenia pre okolitý zvuk tak, aby zaistila ideálny zážitok z počúvania. Po aktivácii sa naučí vášmu chovaniu a bude rozpoznávať miesta, ktoré často navštevujete, ako je vaše pracovisko alebo obľúbená kaviareň, a prispôsobí zvuk danej situácii.

 

 

Celodenné pohodlie vďaka prevedeniu neprepúšťajúcemu hluk


Tieto ľahké sluchátka majú nádhernú povrchovú úpravu z novo vyvinutej mäkkej priliehavej kože. Tento materiál príjemne prilieha k hlave, menej tlačí na uši a zároveň neprepúšťa vonkajšie zvuky. Konštrukcia neprepúšťajúca hluk s plynulo pohyblivým posuvným mechanizmom, jednoliatym otočným prvkom a oblúkom a tichými spojmi premení nosenie sluchátek WH-1000XM5 na príjemný zážitok.

 

 

 Viacbodové pripojenie

 

Na dosiahnutie úplného pohodlia je možné tieto sluchátka Bluetooth spárovať s dvoma zariadeniami Bluetooth súčasne. Pri prichádzajúcom hovore tak sluchátka spoznajú, ktoré zariadenie vyzváňa, a automaticky sa pripoja k správnemu. Slúchadlá je tiež možné rýchlo prepínať medzi oboma zariadeniami jednoduchým stlačením tlačidla.

 

 

Jednoduché spárovanie s počítačom


Funkcia rýchleho párovania umožňuje rýchlo a ľahko spárovať sluchátka s notebookom, stolným počítačom alebo tabletom používajúcim systém Windows 11 alebo Windows 10. Po výbere režimu párovania sa na okolitých zariadeniach so systémom Windows 11 alebo Windows 10 zobrazí prekryvné okno s pokynmi na párovanie.

 

 

Energia na celý deň a rýchle nabitie


Vďaka výdrži batérie dosahujúcej 30 hodín budú mať sluchátka dosť energie aj na dlhých cestách. Pokiaľ bude treba bateriu rýchlo nabiť, napájací adaptér AC kompatibilný s rozhraním USB-PD ju nabije iba za 3 minúty pre 3 hodiny použitia.

 

 

Všetko na dosah


Slúchadlá WH-1000XM5 ponúkajú intuitívne nastavenie pomocou dotykového ovládania – napríklad stlačením tlačidla na levej strane prepnete z režimu Potlačenie okolitého hluku do režimu Okolitý zvuk alebo pomocou dotykového panelu na pravej strane môžete prehrávať alebo pozastavovať hudbu, preskakovať skladby, meniť hlasitosť a vykonávať ďalšie úkony.

 

 

Skladacie pouzdro na úsporu miesta


Prenášajte pohodlne sluchátka v zodpovedajúcom mäkkom puzdre. Po vybratí sluchátek môže byť skladacie puzdro až o 40% tenšie, aby ste ich mohli ľahšie uložiť do tašky.

 

 

Obsah balenia


Po otvorení balenia sluchádiel WH-1000XM5 nájdete pouzdro na prenášanie, kábel na sluchátka (pribl. 1,2 m) a nabíjací kábel USB.

 

 

 Rýchly prístup k obľúbenej hudbe


Funkcia rýchleho prístupu umožňuje tieto sluchátka nakonfigurovať tak, aby ste prehrávanie hudby zo služby Spotify obnovili dvoma alebo tromi kliknutiami, takže nebude nutné dotýkať sa smartfónu.

 

 

Ovládajte pomocou hlasu


Získajte pomoc bez rúk – vyslovením „Hey Google“ alebo „Alexa“ stačí aktivovať hlasového asistenta. Poslúchajte hudbu, spojte sa s priateľmi, dostávajte oznámenia atď. Hlasom môžete ovládať funkcie sluchátek, ako je potlačenie hluku, počúvať e-maily a pracovať s nimi a zúčastňovať sa na stretnutiach prostredníctvom aplikácie Microsoft Teams pomocou asistenta Google Assistant alebo Siri.

 

 

 

 Technické údaje:

 

Prevedenie Cirkumaurálna (cez uši)
Uloženie Uzavretá, dynamická
Určenie cez hlavu
Frekvenčný rozsah 4–40 000 Hz, Hi-Res audio a 360 Reality
Mikrofón 4 mikrofóny snímajú hlas
Citlivosť 102 dB/mW (1 kHz) (pripojenie cez kábel pre sluchátka so zapnutou jednotkou), 100 dB/mW (1 kHz) (pripojenie cez kábel pre sluchátka s vypnutou jednotkou)
Veľkosť meniča 30 mm vnútorný reproduktor s karbónovou membránou, neodym magnet
Prenos signálu Kabel, Bluetooth 5.2 LDAC, AAC, SBC, profily A2DP, AVRCP, HFP, HSP
Funkcia NFC, Technológia odstránenia šumu, DSEE Extreme, Smart Listening pomocou aplikácie Sony Headphones Connect, Quick Attention, ekvalizer, Atmospheric Pressure Optimizing, Wind Noise Reduction, HD Voice, Echo Cancellation, Speak to chat
Hmotnosť 250 g
Batéria Quick charge, doba nabíjania batérie cca 3,5 h, výdrž batérie pri zapnutom odstránení šumu až 30 h, výdrž batérie pri vypnutom odstránení šumu až 40 h
Farba Čierna
Obsah balenia Puzdro na prenášanie, audio kábel 1,2 m 3,5 jack, nabíjací kábel USB-C