TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

SONY WH-1000XM3B SILVER

Dostupnosť už nedostupný
Výrobca: Sony
Kód: 1749/S
Prepravná váha: 0.5kg
Vaša cena:
€369,00
€239,00
Zľava: 35% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


Špičkové bezdrôtové slúchadlá Sony WH-1000XM3 v čiernej farbe s množstvom inteligentných funkcií vás očarí svojimi skvelými vlastnosťami. Špecifikom je procesor QN1 a priliehavé ušné vankúšiky, čím je zabezpečené kvalitné potlačenie hluku ako pri cestovaní, ako aj počas letu. O bezdrôtový prenos vo výnimočnej kvalite sa postará technológia LDAC, ktorá prenáša asi trikrát viac dát než klasický Bluetooth. Zvuk bude do vašich uší plynúť zo 40 mm budičov s membránou z polyméru z tekutých kryštálov. Zariadenie disponuje adaptívnym ovládaním zvuku (detekuje vašu aktivitu a upraví nastavenie) či funkciou rýchlej pozornosti (môžete komunikovať aj bez toho, aby ste si dali dole slúchadlá). Na jedno nabitie dokážu slúchadlá fungovať až skvelých 30 hodín. 

Zažite novú úroveň ticha

Presvedčte sa, čo znamená byť sám so svojou hudbou vďaka potlačeniu okolitého hluku, ktoré eliminuje viac ruchu než kedykoľvek predtým. Zažite inteligenciu slúchadiel s pokrokovou technológiou potlačenia okolitého hluku, ako napríklad Adaptívne ovládanie zvuku, a pohodlie inteligentných funkcií, akými sú rýchla pozornosť, kompatibilita s hlasovým asistentom a ovládanie dotykom.

Ponorte sa do ticha

Uniknite pred ruchom mesta so špičkovým potlačením hluku. V slúchadlách WH-1000XM3 je zabudovaná špičková technológia potlačenia hluku, ktorú predstavujú priliehavé ušné vankúšiky a procesor QN1 na vysoko kvalitné potlačenie hluku.

Väčší výkon = ešte menej hluku

Vďaka novému procesoru QN1 na vysoko kvalitné potlačenie hluku sa výrazne zvýšil výkon potlačenia hluku. Prítomnosť samostatného procesora na potlačenie hluku rovnako zaisťuje, že kvalita reprodukovaného zvuku vašej hudby sa pre nedostatočný výkon procesora nezníži.

Potlačujú ešte viacej hluku

Väčšina slúchadiel s potlačením okolitého hluku sú navrhnuté tak, aby potlačovali hluk vozidla pri cestovaní. Slúchadlá WH-1000XM3 nie sú výnimkou, dokážu však potláčať aj každodenný ruch, ako napríklad hlasy či zvuky na pozadí pri prechádzaní mestom.

 • Potlačenie okolitého hluku vhodné počas letov - jedinečná optimalizácia atmosférického tlaku pre optimalizovaný zvuk vo vysokej nadmorskej výške.

 • Prispôsobené potlačeniu hluku - jedinečná osobná optimalizácia analyzuje zvukové charakteristiky ovplyvnené napríklad veľkosťou hlavy, okuliarmi či vlasmi a podľa toho optimalizuje zvuk.

Bezdrôtova sloboda, výborný zvuk bez ruchu okolia

Technológia LDAC prenáša približne trikrát viac dát (maximálna prenosová rýchlosť 990 kb / s) než pri bežnom bezdrôtovom prenose cez BLUETOOTH, takže si môžete vychutnať obsah so zvukom vo vysokom rozlíšení vo výnimočnej kvalite, ktorá je na nerozoznanie od káblového pripojenia.

Zvuk, ktorému uveríte

Zosilňovač v procesore QN1 na potlačenie okolitého hluku v HD udržuje špičkový pomer medzi signálom a šumom a stará sa o nízku úroveň skreslenia, vďaka čomu poskytuje výnimočnú kvalitu zvuku. Vďaka výkonným 40 mm budičom s membránou z polyméru z tekutých kryštálov (LCP) sú slúchadlá ideálne pri mohutných rytmoch a dokážu reprodukovať úplný rozsah frekvencií až do 40 kHz.

Inteligentný posluch vďaka technológii SENSE ENGINE, ktorá sa automaticky prispôsobí vašej situácii

Adaptívne ovládanie zvuku automaticky detekuje vašu aktivitu, ako napríklad cestovanie, chôdzu alebo čakanie, a následne vhodne upraví nastavenie okolitého zvuku. S funkciou Rýchla pozornosť môžete komunikovať aj bez toho, aby ste si museli zložiť slúchadlá - jednoduchým položením ruky na puzdro znížite hlasitosť a môžete sa hneď pustiť do konverzácie.

Automaticky sa prispôsobia vašej činnosti

 • Cestovanie - vyberte sa na nerušené výlety a ponorte sa do hudby bez hluku na pozadí.

 • Pešo - vychutnávajte si hudbu a zároveň vnímajte všetko okolo seba, či už na ulici, alebo v kancelárii.

 • Čakanie - nenechajte si ujsť dôležité oznámenia aj pri čakaní vďaka zníženému hluku na pozadí.

Zachyťte to dôležité s reguláciou zvuku okolia

Pomocou aplikácie Sony Headphones Connect môžete upraviť nastavenie okolitého zvuku tak, aby vám pri počúvaní na cestách neunikli dôležité zvuky.

 

 • Ekvalizér - nájdite každej skladbe dokonalú farbu zvuku použitím predvolieb, ktoré tiež môžete jednoducho prispôsobiť podľa svojich požiadaviek pomocou aplikácie Sony Headphones Connect.

 • Virtuálny priestorový zvuk - ponorte sa do zvuku, nech ste kdekoľvek. Zažite zvuk optimalizovaný pre rôzne prostredia vrátane pódií pod šírym nebom, klubov, sál a arén.

 • Ovládanie polohy zvuku - nastavte smer, z ktorého má prichádzať zvuk, rovnako ako pri použití bezdrôtového reproduktora.

  Pohodlné celodenné nosenie
   

 • Extrémne mäkké náušníky znižujúce tlak sú vyrobené z penového polyuretánu, rovnomerne rozkladajú tlak a zvyšujú styčnú plochu náušníku, čím zaisťujú stabilné upevnenie. Pohodlie ďalej zvyšuje väčšia a hlbšia ergonomická konštrukcia priestoru pre ucho. Vďaka konštrukcii s nižšou hmotnosťou bude hudba to jediné, čoho si celý deň budete všímať.      

  Buďte vďaka hlasovému asistentovi chytrejší


   

  Pýtajte sa ho na otázky. Dávajte mu úlohy. Je to váš osobný asistent, ktorý je vždy pripravený pomôcť. Jednoducho stlačte a podržte tlačidlo odstránenie šumu, a pri stlačení sa asistenta v telefóne na niečo opýtajte.      

  Čistejšie handsfree volanie dvojitým poklepáním


  Nechajte konverzáciu voľne plynúť vďaka ľahkému volaniu v režime handsfree. Nechajte svoj telefón tam, kde je, a hovorte už po dvojitom poklepaní. Vďaka niekoľkým mikrofónom zaručujú slúchadlá WH-1000XM3 čistejšiu kvalitu hlasu pre toho, s kým telefonujete.      

  Ovládanie na dosah ruky


   

  Zmeňte skladbu, zvýšte alebo znížte hlasitosť a prijímajte hovory alebo volajte poklepaním alebo prejdením prstom po paneli.      

  Energia na celý deň a rýchle nabitie


   

  Vďaka 30hodinovej životnosti batérie vás slúchadlá nesklamú ani na dlhých cestách. A keď bude batériu potrebné rýchlo dobiť, pomocou voliteľného napájacieho adaptéra možno len za 10 minút získať výdrž na 5 hodín.      

  Otočná skladacia konštrukcia


   

  Slúchadlá možno zložiť, takže sa výborne zmestia do kompaktného puzdra.


      

  Prenosné puzdro s káblom


   

  Dodávané prenosné puzdro je odolné a obsahuje kábel, ktorý možno pri počúvaní pripojiť. • Technické údaje:

  • Uloženie Uzavreté dynamické

  • Určenie Cez hlavu

  • Frekvenčný rozsah 4-40 000 Hz

  • Citlivosť 103 dB / mW (1 kHz) (pripojenie cez kábel pre slúchadlá so zapnutou jednotkou) / 98dB / mW (1 kHz) (pripojenie cez kábel pre slúchadlá s vypnutou jednotkou)

  • Veľkosť meniča 40 mm, guľatý typ (hlasová cievka CCAW), neodým magnet

  • Prenos signálu Kábel, Bluetooth (SBC, AAC, aptX, aptX HD, LDAC), A2DP, AVRCP, HFP, HSP

  • Funkcia Technológia odstránenia šumu, SENSE ENGINE, DSEE HX, Atmospheric Pressure Optimizing, Smart Listening pomocou aplikácie Sony Headphones Connect, Quick Attention, Virtuálny priestorový zvuk, Ekvalizér, Ovládanie polohy zvuku, S-Master HX, Technológia LDAC

  • Hmotnosť 255 g

  • Batéria   Doba nabíjania  batérie cca 3 h, výdrž batérie pri zapnutom odstránení šumu až 30 h, výdrž batérie pri vypnutom odstránenie šumu až 38 h

  • Farba Strieborná

  • Obsah balenia Puzdro  na prenášanie, zástrčkový adaptér pre použitie v lietadle, kábel pre slúchadlá (pribl. 1,5 m, vlákna z bezkyslíkatej medi OFC, pozlátený stereofónny minikonektor), kábel USB-C