TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

Sony PXW-Z150

Dostupnosť na objednávku
Recyklačný poplatok bez DPH 0,09EUR
Výrobca: Sony
Kód: 607
Prepravná váha: 1.89kg
Vaša cena:
€3.690,00
€3.129,00
Zľava: 15% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


Kompaktná, profesionálna 4K kamera PXW-Z150 disponuje radom moderných funkcií vrátane integrovaného streamovania a bezdrôtového diaľkového ovládania v rámci Wi-Fi sietí. Medzi prednosti tohto nového modelu patrí jednoduchá obsluha a vynikajúca obrazová kvalita vďaka inovatívnemu 1 "vrstvenému CMOS čipu, HFR režim so snímkovou frekvenciou až 120 fps v HD, kvalitný 12x zoom a veľmi dlhá výdrž batérie.

Model PXW-Z150 je najnovší prírastok do rodiny kamier Sony XDCAM. Ide o ľahkú, kompaktnú a ľahko použiteľnú profesionálnu kameru s bezdrôtovými funkciami a záznamom 4K videa (rozlíšenie 3840x2160 so snímkovou frekvenciou až 30p). Veľký 1 "CMOS snímač Exmor RS dovolia natáčať video vysokej kvality až do rozlíšenia 4K, v režime Full HD zvládne natáčať rýchlosťou až 120 fps! Vďaka rýchlemu čítaniu senzoru sú minimalizované pohybové artefakty a moaré - obraz je jasnejší, s vysokým rozlíšením a plytkou hĺbkou ostrosti, s prirodzeným podaním farieb a prechodov.

Revolučný snímač Exmor RS
Nový vrstvený 1 "CMOS senzor dovoľuje dosiahnuť neporovnateľne vyššieho výkonu a obrazovej kvality v porovnaní s predchádzajúcou generáciou kompaktných videokamier. Snímač bol vyvinutý pre profesionálne nasadenie a v porovnaní s tradičnými senzormi ponúka dvojnásobnú rýchlosť čítania - dovoľuje zaznamenávať HD video rýchlosťou až 120 fps alebo 4K rýchlosťou až 30p, bez interpolácie. Kompozitný čip kamery Z150 ponúka 20 megapixelov rozlíšenie (14,2 mil. efektívnych pixelov) a produkuje menej šumu a ostrejší obraz, aj pri tmavých scénach s osvetlením 1,7 luxu (v režime "LOW LUX"). Vďaka veľkej ploche snímača má obraz nižšiu hĺbku ostrosti a krásny bokeh efekt.

Sony PXW-Z150
 

Záznam 4K a Full HD videa

Model Z150 zaznamenáva 4K a FHD video vo vysielacej kvalite, do výkonného kodeku XAVC Long GOP s dátovým tokom až 100 Mbps. Vďaka vysokému dátovému toku a šetrnej kompresii produkuje kamera fantastický 4K obraz s vysokou úrovňou detailov a nízkou hladinou šumu. Prístroj podporuje tiež štandardy PAL a NTSC (možno prepnúť).

Spomalený záznam
Režim "High Frame Rate" zmení každú akciu v nádhernú baletnú figúru! Vďaka záznamu rýchlosťou 120 fps v režime Full HD dôjde k až päťnásobnému spomaleniu natočenej akcie, bez utrpenia obrazovej kvality. V režime spomaleného záznamu nie je obetovaná bitová hĺbka, ani nedochádza k výrezu obrazu snímača, nie je teda zväčšený crop factor.

Sony PXW-Z150
 

Transfokátor Sony G

Kvalitný širokouhlý 12x optický zoom (29-348mm) zachytí všetko - od širokých záberov krajiniek až po detail, všetko s vysokou ostrosťou a prekreslenými detailami. Objektív perfektne dopĺňa výkonný 1 "snímač kamery Z150 a ponúka čistú kresbu v celej ploche, od stredu obrazu až do okrajov. K akcii vás priblíži funkcia Clear Image Zoom / By Pixel Super Resolution Technology pre digitálne rozšírenie zoomu až na hodnotu 18x (4K QFHD) alebo 24x v HD pri zachovaní vysokej obrazovej kvality.

Sony PXW-Z150
 

Sieťové funkcie

Model Z150 je vybavený množstvom sieťových funkcií, ktoré zvýšia vašu mobilitu! Kamera podporuje FTP servery a vie streamovať vďaka integrovanej podpore Wi-Fi. Technológia QoS (bude implementovaná v pripravovanej verzii firmware) ďalej zlepší podporu bezdrôtových sietí a umožní prekonať nedostatky pri menej kvalitných pripojeniach. Kameru PXW-Z150 je možné diaľkovo ovládať pomocou telefónu alebo tabletu, vrátane možnosti nastaviť zaostrenie, zoom, clonu, vyváženie bielej alebo spustenie / zastavenie záznamu. Aplikácia Sony Content Browser Mobile je dostupná pre iOS aj Android.

Sony PXW-Z150
Dokonalý náhľad a záznam

Kamera je vybavená vysoko kontrastným náhľadovým OLED hľadáčikom (0,39 ") s 1440k bodmi s nízkou latenciou pre maximálnu spätnú väzbu. Nechýba ani výklopný 3,5 "LCD displej s 1550k pixelmi. Prístroj je vybavený dvoma slotmi pre SDXC a SDHC karty so záznamovými režimami RELAY (kontinuálny záznam na druhú kartu po zaplnení prvej) a SIMUL (simultánny záznam na obe karty zároveň pre vyššiu bezpečnosť prevádzky a zálohovanie).


Pätica Multi-Interface Shoe

Sony Z150 ponúka aj flexibilné pätici Multi-Interface (MI) Shoe pre príslušenstvo. Tá sprostredkováva napájania, signálovú cestu a zapínanie / vypínanie kompatibilného príslušenstva značky Sony. Takto možno napríklad pohodlne ovládať voliteľné bezdrôtové mikrofónny sety (UWP-D11 či UWP-D12) alebo pripojiť voliteľný svetlomet HVL-LBPC.

 

Flexibilné rozhranie vr. 3G-SDI

 

S modelom Z150 nemusíte riešiť adaptéry a redukcie! Medzi zabudované rozhrania patrí 3G-SDI, HDMI, Multi / Micro USB, XLR s prepínateľnou úrovňou a fantómovým napájaním 48V pre kondenzátorové mikrofóny, konektor pre diaľkové ovládanie (stereo mini-mini jack 2,5 mm) alebo kompozitný výstupy (RCA, 1, 0Vp-p, 75 Ω).

Obsah balenia

USB nabíjačka Sony BC-L1
USB kábel (USB A - USB B)
sieťový zdroj AC-L100C
diaľkový ovládač RMT-845
uživateľské príručky
CD s manuálmi

Technické údaje:

 

Displej

Typ: LCD

Uhlopriečka displeja (cm): 8,8

Uhlopriečka displeja (zoll): 3,5

 

Elektrický zdroj

Integrovaná aku: áno

Vymeniteľné špeciálne batérie: voliteľné

 

Formáty nahrávania

AVCHD (H.264 / MPEG-4 AVC): áno

AVC-Intra: áno

MPEG-2: áno

XAVC: áno

 

Konektivita

WLAN: áno

NFC: áno

 

Optika

Výmenná optika: nie

Závit objektívu: Sony E-Mount

Optický Zoom (x): 12

Ohnisková vzdialenosť (ca) odpove. 35 mm KB: 29 - 348

Sila svetla: 2,8 - 4,5

Stabilizátor obrazu: áno

Priemer filtra (mm): 62

 

Pamäť

SD: SD / SDHC / SDXC

Memory Stick: áno

 

Pripojenie

A / V-výstup: áno

SDI výstup: 1x

HDMI: áno

slúchadlá: áno

USB: áno

 

Videozáznam

4k video záznam (UHD): áno

3D videozáznam: nie

Full HD- Záznam: áno

Max. rozlíšenie videa (pixel): 3.840 x 2.160

 

Všeobecné informácie

Farba: čierna

Šírka (mm): 171,3

Výška (mm): 187,8

Hĺbka (mm): 371,3

Hmotnosť (kg): 1,89

 

Vybavenie

Senzorový čip: CMOS

Veľkosť senzora: 1,0 "

Hľadáčik: Farba

Hľadáčik- veľkosť (cm): 1,0

Fotografické príslušenstvo- sánky: áno