TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

Sony PlayStation 4 Pro, 1TB, biela

Dostupnosť už nedostupný
Recyklačný poplatok bez DPH 0,15EUR
Výrobca: Sony
Kód: 30036/W
Prepravná váha: 3.3kg
Vaša cena:
€399,00
€382,00
Zľava: 4% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


Sony predstavuje supersilný systém PS4 Pro s ktorým sa vaše herné zážitky doslova dostanú na nový level. Herné konzoly PS 4 Pro s osem-jadrovým procesorom AMD Jaguar, ktorý dopĺňa 8 GB zjednotenej systémovej pamäte GDDR5 a grafický akcelerátor AMD Radeon. Užívateľské dáta možno ukladať na vstavaný pevný disk s kapacitou 1 TB. Podpora Wi-Fi a Bluetooth v4.0. Rozmery 295 x 55 x 327 mm (nezahŕňa najväčšie výstupok). Hmotnosť cca 3,3 kg. V balení tiež bezdrôtový ovládač DualShock 4 v2.

 

Sony predstavuje super silný systém PS4 Pro s ktorým sa vaše herné zážitky doslova dostanú na nový level. S PS 4 Pro zažijete skutočne pohlcujúci zážitok z neskutočných detailov, ostrého obrazu a tých najrýchlejších a najplynulejších akcií.


Výborná hardvérová výbava ukrytá v elegantnom tele dokáže na tvoju obrazovku dostať strhujúce herné akcie, kedy hry doslova ožívajú vďaka intenzívnej grafike a zvýšenému výkonu pod kapotou. To všetko tvorí dokonalý základ pre vytvorenie nadupaného zábavného centra priamo u teba doma.

Výkon pre strhujúce herné zážitky

Základom týchto najrýchlejších, najostrejších a najplynulejších herných zážitkov je moderný osem-jadrový procesor AMD Jaguar, ktorý je dopĺňaný výkonným grafickým čipom AMD Radeon o výkone skvelých 4,20 TFlops a 8 GB mimoriadne rýchle zjednotenej systémovej pamäte GDDR5. S týmto supervýkonným vybavením ťa potom už čaká len neuveriteľné hranie a zábava.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Moderný dizajn

Konzola PS4 Pro zaujme na prvý pohľad jednoduchým a zároveň moderným dizajnom. Vnútorná konštrukcia architektúry systému PS4 Pro, počnúc od optickej jednotky a napájacieho zdroja až po chladiaci systém, bola špeciálne navrhnutá tak, aby celkové rozmery a hmotnosť boli čo najnižšie a umožňovali výrazne zvýšiť flexibilitu celkového dizajnu. Biela farba spolu s matným a lesklým povrchom dodáva celému systému sofistikovaný vzhľad vystihujúci zábavný systém novej generácie, ktorý dokonale zapadne všade tam, kam ho umiestnite.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Hranie novej generácie

Ak prepojíte PS4 Pro s televízorom so 4K rozlíšením, dostanete za odmenu nevídané vizuálne predstavenie s dych vyrážajúcimi HDR farbami a všetky hry doslova ožijú neuveriteľnou energiou, ktorá vtiahne aj vás. Ak televíziu  4K nevlastníte, nemusíte sa ničoho báť, aj pre vás bude konzoly zobrazovať hry v čo najvyššom rozlíšení, ktoré vaše televízia zvládne.

Bezdrôtový ovládač DualShock 4 v2

Nový herny ovládač DualShock 4 predstavuje inovatívny nástroj pre dokonalý herný zážitok. Je vybavený mimoriadne citlivým šesťosým senzorom a dotykovým panelom, ktorý ponúka úplne nové spôsoby, ako hry hrať a komunikovať. Nové tlačidlo SHARE umožňuje prenos videa a zdieľanie jediným stlačením.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dalšie vychytávky

Streamujte najväčšie filmové trháky, najsledovanejšie televízne seriály a najnovšie videá priamo zo služieb Netflix, YouTube a celého radu ďalších - to všetko s automatickým prevodom signálu pre ten najlepší obraz. Alebo využite bezproblémové pripojenie a zdieľanie s pokročilou duálnou Wi-Fi, s voľbou režimu 2,4 GHz či 5 GHz.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Naj vlastnosti konzoly

Herná konzola PlayStation 4 Pro s osem-jadrovým procesorom AMD Jaguar architektúry x86-84 s nízkou spotrebou, ktorý dopĺňa 8 GB zjednotenej systémovej pamäte GDDR5 a grafický akcelerátor AMD Radeon s vysokým výkonom 4,20 TFlops. Užívateľské dáta možno ukladať na vstavaný pevný disk s kapacitou 1 TB. K dispozícii tiež jednotka BD / DVD len na čítanie (BD 6x CAV, DVD 8x CAV). Vstupy a výstupy: 3x USB typu 3.1 a AUX port. Zo sieťových pripojení je možné využiť 1x Ethernet, Wi-Fi štandard IEEE 802.11 a / b / g / n / ac a Bluetooth v4.0 (LE). Spotreba energie max 310 W. Výstup AV: port HDMI out podporuje 4K / HDR a port digital out (optický). Rozmery 295 x 55 x 327 mm (nezahŕňa najväčší výstupok). Hmotnosť cca 3,3 kg. V balení tiež bezdrôtový ovládač DualShock 4 v2.