TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

SONY NW-A35L 16GB BLUE

Dostupnosť už nedostupný
Výrobca: Sony
Kód: 1750/Blue
Prepravná váha: 0.125kg
Vaša cena:
€209,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


Prehrávač Walkman Sony NW-A35 so zvukom s vysokým rozlíšením pre kvalitné počúvanie hudby. Výdrž batérie až 45 hodín, 16 GB priestoru s možnosťou rozšírenia pomocou microSD karty, technológia NFC a Bluetooth, vysokorýchlostný port USB, prevzorkovanie DSEE HX obnovujúci kvalitu komprimovaných súborov, režim CLEARAUDIO +, rozlíšenie displeja 800 x 480 px, hmotnosť 98 ga rozmery 55,9 x 97,5 x 10,9 mm. 

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Získajte z každej skladby to nejlepšie

Tak ako je rozdiel medzi videom v štandardnom rozlíšení alebo v rozlíšení HD, aj skladby so zvukom s vysokým rozlíšením ponúkajú vyššiu kvalitu ako klasický formát mp3 či z diskov CD. Za pojmom "zvuk s vysokým rozlíšením" sa skrýva niekoľko digitálnych procesov, ktoré umožňujú prekódovanie a následné prehrávanie hudby s vyššími vzorkovacími frekvenciami, než sú tie štandardne používané.

Neopozeraný dizajn

Vďaka výrazným a prepracovaným materiálom je  prehrávač príjemný na pohľad i na dotyk. Jemný povrch zariadenia vám nedovolí pustiť mp3 prehrávač z ruky.

Prehrávanie hudby  nech už ste kdekoľvek

Dlhšia výdrž batérie, ktorá vydrží až 45 hodín prehrávania spolu so širokou podporou kodekov a možnosťou rozšírenia základného 16 GB úložiska. To sú základné predpoklady pre to, aby ste si mohli obľúbené skladby prehrávať, nech ste kdekoľvek. Pamäť je možné rozšíriť vďaka doplnkovému slotu zariadenia, ktorý je určený pre pamäťovú kartu typu microSD.

Technológia NFC

Využite možnosť okamžitého pripojenia k reproduktorom a bezdrôtovým slúchadlám s technológiou NFC. Stačí priložiť k značke N, umiestnené na tele zariadenia a bezdrôtové pripojenie je nadviazané jediným dotykom. Nemáte technológiu NFC, môžete bezproblémov zariadenie spárovať ručne v nastavení Bluetooth.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Technológia DSEE HX

Patentovaná technológia od Sony DSEE zvyšuje rozlíšenie komprimovaných audiosúborov na úroveň blížiacu sa zvuku s vysokým rozlíšením. Obnovením detailov pôvodnej nahrávky, ktoré boli stratené v priebehu kompresie, zaistí technológia DSEE HX zážitok z počúvania bohatého zvuku štúdiovej kvality pre všetku vašu hudbu.

Režim ClearAudio+

Režim CLEARAUDIO + automaticky upraví nastavenie zvuku pre bohaté počúvanie. Tento režim optimalizuje zvukové formáty a konštantne dosahuje čistého a vysoko kvalitného zvuku, nech počúvate čokoľvek.

Naj vlastnosti prehrávača

Sony prehrávač Walkman  NW-A45 pre kvalitné počúvanie hudby. Zvuk s vysokým rozlíšením, výdrž batérie až 45 hodín, 16 GB priestoru s možnosťou rozšírenia pomocou microSD karty, technológia NFC a Bluetooth, vysokorýchlostný port USB, prevzorkovanie DSEE HX obnovujúci kvalitu komprimovaných súborov, režim CLEARAUDIO +, rozlíšenie displeja 800 x 480 px, hmotnosť 98 g rozmery 55,9 x 97,5 x 10,9 mm.

Technické údaje:

Farba: Modrá

Formáty: AAC, AIFF, ALAC, DSD, FLAC, HE-AAC, MP3, PCM, WMA

Typ batérie: vstavaná

Doba hrania MP3 [hod]: 45

Rozhranie: 3.5mm, Bluetooth

Equalizér: Áno

FM Tuner: Áno

Pamäťový slot: Áno

Farebný displej: Áno

Veľkosť displeja [palce]: 3,1

Rozlíšenie displeja [pixel]: 800 x 480 (WVGA)

Dotyková obrazovka: Áno

Rozmery [š x v x h mm]: 55,9 x 97,5 x 10,9

Hmotnost [g]: 98

Dátové média: microSD

Kapacita [GB]: 16