TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

SONY MHC-V7D

Dostupnosť už nedostupné
Recyklačný poplatok bez DPH 0,88EUR
Výrobca: Sony
Kód: 1419
Prepravná váha: 21kg
Vaša cena:
€699,00
€579,00
Zľava: 17% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


Oslňujúci mikrosystém s pripojením WiFi s vynikajúcim výstupným výkonom 1440 W, Bluetooth sa streamovaním pomocou NFC, umožňuje prehrávať hudbu a video z prenosných zariadení smartphonu, CD médií a USB zariadení, FM tuner s RDS a možnosťou uloženia 20 staníc, funkcia mega bass, LED farebné osvetlenie.

Prenosný minisystém , výkon 1440 W , NFC , BT , technológia Smart High Power , Clear Audio + , efekty DJ a Sampler , Karaoke + 2 vstupy pre mikrofóny , party Chain mode prepojenie viacerých systémov...

Výkonný mikrosystém Sony ponúka všetko, čo očakávate od prehrávania hudby, navyše vo veľmi štýlovom prevedení a navrhnutý zvukovými odborníkmi. Okrem vynikajúceho zvuku prináša tiež technológiu Bluetooth pre jednoduché streamovanie. Eleganciu celého systému podtrhuje LED farebné osvetlenie, ktoré je možné nastaviť podľa aktuálnej nálady a štýlu hudby, ktorý počúvate.

Dobré možnosti prehrávania

Mikrosystém umožňuje prehrávať hudbu z prenosných zariadení USB . Technológia Bluetooth umožní pohodlné bezdrôtové streamovanie pomocou NFC. Ľahko tatiež naladíte rozhlasové stanice a nastavenie zvládne každý. Pre dodanie správneho zvuku je tu možnosť nastavenia zvýraznenia basov pomocou funkcie MEGA BASS.

Farebná zábava

Vďaka tomuto modelu Sony rozpálite tanečný parket funkciami pre party. Kreativite sa medze nekladú a budete mať k dispozícii rad DJ efektov, ktoré umožnia pohrávať sa s hudbou bez vokálov alebo pridávať zvukové efekty flanger a WAH a ďalšie. Navyše s funkciou Party Chain môžete pomocou zvukových káblov prepojiť a synchronizovať ďalšie systémy a získať tak ešte väčší výkon. Ak si stiahnete aplikáciu Fiestable pre ovládanie LED svetiel reproduktorov, budete môcť pridať party ďalšie DJ efekty, vychutnajte si prehrávanie hlasu alebo jednoducho prejdite na ďalšiu skladbu a to všetko pomocou smartphonu.

Kľúčové vlastnosti

Tento model Sony disponuje vynikajúcim výstupným výkonom 1440 W. K dispozícii je pripojenie WiFi, ktoré zaistí prístup k množstvu sieťových zdrojov. Technológia Bluetooth umožní pohodlné bezdrôtové streamovanie pomocou NFC. Pre dodanie tej správnej atmosféry slúži LED osvetlenie. Reproduktory sú vybavené funkciou Mega Bass a tým je značne vylepšené podanie basov. Prístroj disponuje mechanikou pre čítanie klasických CD diskov a prítomný je aj 2x USB konektor, do ktorého si užívateľ môže pripojiť flash disk. Zabudovaný je aj rádiový FM tuner s RDS a pamäťou na uloženie 20 staníc. Iste tiež oceníte technológiu DSEE, ktorá zlepšuje digitálne audio uložené v komprimovaných formátoch (mp3, ACC, ATRAC a WMA). Z možnosťou pripojenia ponúka napríklad 2x RCA, 2x Audio in a 2x vstup pre mikrofón.Rozmery zariadenia sú 340 mm x 924 mm x 320 mm a hmotnosť 19 kg.

Technické údaje:

 

Typ reproduktorov: Bezdrôtová

Farba: čierna

Podpora NFC: Áno

Šírka [mm]: 340

Výška [mm]: 924

Hĺbka [mm]: 320

Hmotnosť [kg]: 19