TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

Sony MDR-1000X Black

Dostupnosť už nedostupný
Recyklačný poplatok bez DPH 0.03EUR
Výrobca: Sony
Kód: 1726/B
Prepravná váha: 1kg
Vaša cena:
€399,00
€325,00
Zľava: 19% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


Hi-Res Audio bezdrôtové slúchadlá cez hlavu nabité technológiami vrátane Digital Noise Cancellingu a DSEE-HX upscalingu, ľahké spárovanie vďaka NFC, bezdrôtový prenos cez Bluetooth (A2DP, AVRCP, HFP, HSP), podpora formátov LDAC, aptX, AAC, SBC, ovládanie hlasitosti dotykom, funkcia Voice Guide komentuje zvolené funkcie, prvotriedny Noise cancelling - filtrácia okolitých hlukov (niekoľko režimov nastavení automatického NC) vrátane Smart Touch senzora, personal NC optimalizácie, duálnych NC senzorov, Quick attention modu atd., 40 mm neodymový reproduktor s podporou High-Resolution Audio, frekvencia 4-40 000 Hz, citlivosť 103 dB/mW, impedancia 46 ohm (obe s káblom a zapnutými slúchadlami), výdrž na vstavaný akumulátor až 26 hodín, nabíjanie cez microUSB cca 4 hodiny, pripojiteľný 1,5 m dlhý kábel, vstavaný mikrofón, možnosť praktického zloženia na lepší prenos, ovládanie hovorov a hudby, možnosť použitia ako hands-free, váha 275 g, súčasťou balenia prenosné puzdro, USB audio kábel, koncovka do lietadla, čierne prevedenie...

Bezkonkurenčná Hi-Res Audio bezdrôtové slúchadlá cez hlavu SONY MDR-1000X nabité technológiami vrátane Digital Noise Cancelling a to s niekoľkými režimami nastavenia automatického Noise Cancelling vrátane Smart Touch senzora, Personal NC optimalizácia, duálny NC senzorov. Technológia DSEE-HX upscaling pre dosiahnutie hudby vysokého rozlíšenia. Ľahké spárovanie zariadení vďaka NFC a bezdrôtový prenos cez Bluetooth (A2DP, AVRCP, HFP, HSP). Podpora formátov LDAC, aptX, AAC, SBC. S dlho výdržou batérie až 26 hodín, nabíjanie cez micro USB. Frekvencia 4 - 40 000 Hz, citlivosť 103 dB / mW a impedancia 46 ohm (obe s káblom a zapnutými slúchadlami)

Dokonalé potlačenie šumu

 

S technológiou Noise Cancelling vysoko citlivé 40mm neodymové reproduktory HD s dynamickým rozsahom efektívne filtrujú nežiaduci šum a okolitý hluk. Technológia duálneho snímača šumu využíva interné a externé mikrofóny k rozpoznaniu a kompenzácii okolitého zvuku, tým obmedzujú nízkofrekvenčný hluk vozidiel a hlasy so strednou až vysokou frekvenciou, vrátane ďalších zvukov. Prvotriedne Noise Cancelling nielen že dokonale filtruje okolitý hluk, ale umožňujú aj niekoľko režimov nastavenia automatického NC vr. Smart Touch senzora, Osobný (personal) NC optimalizácia, duálnych NC senzorov, Quick attention modu, atď.Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Technologická prepracovanosť

Slúchadlá MDR-1000X dokážu vyhodnotiť vaše zvyky a prejavy, a na ich základe optimalizovať zvuk pre vaše uši, to všetko vďaka osobnej optimalizácii Noise Cancelling. Zároveň vám neunikne žiadny z dôležitých okolitých zvukov. Režim Hlas a režim Normálny dovoľuje milú konverzáciu alebo začuť blížiace sa auto či iný dôležitý zvuk. Slúchadlá si nemusíte ani dávať dole, keď sa budete chcieť s niekým porozprávať, stačí dať jednu ruku cez kryt a hudba sa okamžite stíši.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Jedinečnosť

Nová technológia SENSE ENGINE spracováva audio signál a osobnú optimalizáciu NC analyzuje váš osobitý štýl (tvar účesu, oblečenie a doplnky), spoločne prináša dokonalý zážitok z počúvania všetkých zvukov a to nielen hudby, ale aj vonkajších ruchov. Táto nová technológia podporuje individualitu a jedinečnosť každého poslucháča.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Sloboda iba dotykom

Vďaka Smart Touch senzoru sa prepadnete do sveta hudby alebo sa z neho počas okamihu vrátite späť. Hudbu si možno vyladiť podľa vlastného štýlu kedykoľvek a kdekoľvek. Jednoduchým dotykom na paneli gest na náušniciach môžete zastaviť / spustiť prehrávanie, preskočiť medzi skladbami, zmeniť hlasitosť alebo aktivovať funkcie hlasovej asistenciepro smartphone (handsfree). Vstavaný mikrofón. Ovládanie hovorov a hudby. Funkcia Voice Guide komentuje zvolené funkcie. Ovládanie hlasitosti dotykom.

Štýl

Slúchadlá MDR-1000X majú špičkové náušníky pokryté mäkkou kvalitnou umelou kožou, ktorá je veľmi luxusná na pohľad aj na dotyk. Koncovky krásne zapadajú a umožňujú neprekonateľný zážitok z počúvania hudby. Náušníky zpriliehavého polyuretánu pevne obopnú uši a odfiltrujú rušivé vplyvy. Slúchadlá sú ľahko odkladateľné do kufra či puzdra, vďaka dobre zložiteľnej konštrukcii.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Bezdrôtová voľnosť

Bezdrôtový prenos cez Bluetooth (A2DP, AVRCP, HFP, HSP). Podpora formátov LDAC, aptX, AAC, SBC. Formát LDAC umožňuje prenos približne trikrát viac dát (pri maximálnej prenosovej rýchlosti 990 kb / s) ako bežné rozhranie Bluetooth, vďaka čomu si môžete vychutnať obsah vo výnimočnej kvalite blízkej zvuku s vysokým rozlíšením. Ľahké spárovanie slúchadiel vďaka NFC (bezdrôtová technológia pre komunikáciu medzi zariadeniami v krátkom dosahu).

                            Omlouváme se, popis obrázku chybí.   Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Čistý zvuk

Vysoké rozlíšenie zvuku (funkcia S-Master HX) umožňuje počúvanie vernej hudby. Tento model je vyvinutý pre optimalizovaný zvuk s vysokým rozlíšením a obmedzuje skreslenia, takže si môžete pri počúvaní všímať aj tých nejmalinkatnejších detailov zvuku a stále objavovať niečo nové a to nielen vďaka 40mm reproduktorom s podporou High-Resolution Audio a membránou LCP (Li quid Crystal Polymer ), ktoré zvládajú melódie od nebeských výšok až po pekelné dunivé basy. Slúchadlá oplývajú zabarveným frekvenčným rozpätím 4 - 40 kHz. Formát LDAC a funkcie S-Master HX zaisťujú najvyššiu kvalitu bezdrôtového hudobného zážitku.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kvalitný posluch

Technológia DSEE HX (Digital Enhancement Engine HX) dotvára kvalitu zvuku komprimovaných digitálnych súborov z akéhokoľvek zdroja (MP3, ACC, ATRAC a WMA), ktoré sa budú svojou kvalitou blížiť čistej kvalite vysokého rozlíšenia (High-resolution Audio). Obnovuje široko-spektrálny zvuk strácajúci sa počas kompresie a reprodukuje digitálne súbory s bohatým, plným a prirodzeným zvukom.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Naj vlastnosti sluchadiel

Precízne slúchadlá SONY MDR-1000X, cez hlavu, čierne s novou technológiou pre odstránenie vonkajšieho hluku prinášajúce čistý plný autentický zvuk pre vychutnanie si počúvania kvalitnej hudby. Špičkové slúchadlá sú vybavené 40mm reproduktormi s frekvenčným rozsahom 4 - 40 000 Hz, citlivosť 103dB / mW a impedanciou 46 ohmov. Slúchadlá nadupané technologickými vychytávkami ako Osobná optimalizácia NCspoločne sa SENSE ENGINE pre dotváranie osobitého počúvania hudby plného dokonalého zážitku, Bluetooth a formát LDAC pre bezdrôtové počúvanie s veľmi kvalitným a špičkovým rozlíšením, DSEE HX technológia pre oprášenie komprimovaných súborov a S-Master HX pre počúvanie až do najmenších nuáns hudobného diela. Výdržne vstavaný akumulátor až 26 hodín s nabíjaním cez micro USB cca 4 hodiny. Pripojiteľný 1,5 m dlhý kábel. Súčasťou balenia je prenosné puzdro, USB a audio kábel, koncovka do lietadla.

Technické údaje:

Typ: Náhlavné

Konektor: 3.5mm (TRS)

Citlivosť [dBA]: 103

Impedancia [Ohm]: 46

Frekvenčný rozsah min. [Hz]: 4

Frekvenčný rozsah max. [KHz]: 40

Dĺžka kábla [m]: 1,5

Hmotnosť [g]: 275

 

Best Over-Ear Headphones under $400

Sony MDR-1000X Design
THE WINNER IS
Sony MDR-1000XNajlepšie slúchadlá do uší pod 400 USD