TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

Sony KD-75ZF9

Dostupnosť 1-3 dni
Výrobca: Sony
Kód: 303
Vaša cena:
€4.990,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


Ultra HD televízory Sony KD-75ZF9 s 4K HDR rozlíšením a Android TV - čierna
Vysoký dynamický rozsah 4K HDR
Obrazový procesor Picture Processor X1 Ultimate pre neprekonateľný realistický obraz
Technológia X-Wide Angle zaisťuje nádherný obraz zo všetkých strán
Skvelý kontrast s technológiou X-tended Dynamic Range PRO
Rýchla akcia zostáva plynulá a zreteľná vďaka technológii X-Motion Clarity

 

LCD TV, uhlopriečka 75" (191 cm), Triluminos displej, Picture Processor X1 Ultimate, rozlíšenie displejaQFHD (3840 x 2160), zlepšenie jasu technologií 4K X-Reality PRO, zdokonalenie pohybu technologií X-Motion Clarity, Direct LED, X-tended Dynamic Range PRO, typ reproduktora Bass Reflex, výstupný zvukový výkon: 10 + 10 W, digitálný zosilňovač S-Master, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Pulse, Dolby AC-4, operačný systém Android 8.0 Oreo, DVB-T/T2/C/S/S2, záznam na pevný disk cez USB, hlasové vyhľadávanie, USB port 3x, HDMI vstup 4x, hlasové diaľkové ovládanie RMF-TX220E  

 

Model ZF9 radu MASTER
Majstrovské dielo realizmu

 

Maximálna vernosť

 

Vďaka neprekonateľnému výpočtovému výkonu dokáže procesor Picture Processor X1 Ultimate rozpoznať stovky rôznych objektov na obrazovke a inteligentne vylepšiť jas, detaily a farby, takže všetko, čo sledujete, je čisté, jasné a neuveriteľne realistické.

 

Živé odtiene farieb z akéhokoľvek uhla

Na tomto televízore s širokým uhlom môžete sledovať živé realistické farby dokonca aj zo strán. Naša technológia X-Wide Angle vám umožňuje vychutnať si verné tiene a odtiene displeja TRILUMINOS z akéhokoľvek uhla.

 

 

Objavte nové detaily s výnimočným kontrastom

Užite si krásne nočné zábery plné jasných svetiel a hlbokej čiernej farby. Vďaka kontrastu, ktorý je až dvanásťkrát vyššií ako u klasických televízoroch LED, sú na tomto televízore 4K Ultra HD s technológiou X-tended Dynamic Range PRO temné scény ešte temnejšie a tie svetlé svetlejšie.

 

Objavte vzrušujúcu zábavu v kvalite 4K HDR

Tento televízor vám prináša vzrušenie z filmov a hier v kvalite 4K HDR. Poradí si s celým radom formátov HDR, vrátane formátov HDR10, Hybrid Log-Gamma a Dolby Vision.

 

 

 

Každý okamih je prekrásne zreteľný

Vďaka našej technológii X-Motion Clarity je rýchla akcia plynulá a zreteľná. Pohyblivý obraz je presne kontrolovaný, aby sa minimalizovalo rozmazanie. Aj počas rýchlych scén zostáva obraz presný a nestráca jas.

 
 

Užite si hranie na systéme PlayStation v HDR

Televízory 4K HDR od Sony sú skvelým partnerom pre konzoly PlayStation 4 a PlayStation 4 Pro. Ponorte sa do zábavného herného sveta a vychutnajte si jeho živej textúry a výrazné farby.

 

 

Stačí hovoriť a objavíte nové svety

Svoju vysnívanú zábavu dostanete tak rýchlo, ako si o ňu zvládnete povedať. Vďaka vylepšenému hlasovému ovládaniu vám múdra platforma Android TV v okamihu sprístupní filmy a relácie z aplikácií a vysielania.

So zvukovým projektorom si užijete atmosféru ako v kine

Spárujte svoj televízor s týmto zvukovým projektorom a vychutnajte si doma zážitok ako v kine. Technológia Dolby Vision privedie scény k životu a zvuk Dolby Atmos naplní miestnosť úchvatným priestorovým zvukom.