TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

Sony KD-65ZF9

Dostupnosť už nedostupný
Výrobca: Sony
Kód: 302
Prepravná váha: 36kg
Vaša cena:
€2.990,00
€2.355,00
Zľava: 21% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


Ultra HD televízory Sony KD-65ZF9 s 4K HDR rozlíšením a Android TV - čierna
Vysoký dynamický rozsah 4K HDR
Obrazový procesor Picture Processor X1 Ultimate pre neprekonateľný realistický obraz
Technológia X-Wide Angle zaisťuje nádherný obraz zo všetkých strán
Skvelý kontrast s technológiou X-tended Dynamic Range PRO
Rýchla akcia zostáva plynulá a zreteľná vďaka technológii X-Motion Clarity

 

LCD TV, uhlopriečka 65" (164 cm), Triluminos displej, Picture Processor X1 Ultimate, rozlíšenie displeja QFHD (3840 x 2160), zlepšenie jasu technologií 4K X-Reality PRO, zdokonalenie pohybu technologií X-Motion Clarity, Direct LED, X-tended Dynamic Range PRO, typ reproduktora Bass Reflex, výstupný zvukový výkon: 10 + 10 W, digitálný zosilňovač S-Master, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Pulse, Dolby AC-4, operačný systém Android 8.0 Oreo, DVB-T/T2/C/S/S2, záznam na pevný disk cez USB, hlasové vyhľadávanie, USB port 3x, HDMI vstup 4x, hlasové diaľkové ovládanie RMF-TX220..

Model ZF9 radu MASTER
Majstrovské dielo realizmu

 

Maximálna vernosť

 

Vďaka neprekonateľnému výpočtovému výkonu dokáže procesor Picture Processor X1 Ultimate rozpoznať stovky rôznych objektov na obrazovke a inteligentne vylepšiť jas, detaily a farby, takže všetko, čo sledujete, je čisté, jasné a neuveriteľne realistické.

 

Živé odtiene farieb z akéhokoľvek uhla

Na tomto televízore s širokým uhlom môžete sledovať živé realistické farby dokonca aj zo strán. Naša technológia X-Wide Angle vám umožňuje vychutnať si verné tiene a odtiene displeja TRILUMINOS z akéhokoľvek uhla.

 

 

Objavte nové detaily s výnimočným kontrastom

Užite si krásne nočné zábery plné jasných svetiel a hlbokej čiernej farby. Vďaka kontrastu, ktorý je až dvanásťkrát vyššií ako u klasických televízoroch LED, sú na tomto televízore 4K Ultra HD s technológiou X-tended Dynamic Range PRO temné scény ešte temnejšie a tie svetlé svetlejšie.

 

Objavte vzrušujúcu zábavu v kvalite 4K HDR

Tento televízor vám prináša vzrušenie z filmov a hier v kvalite 4K HDR. Poradí si s celým radom formátov HDR, vrátane formátov HDR10, Hybrid Log-Gamma a Dolby Vision.

 

 

 

Každý okamih je prekrásne zreteľný

Vďaka našej technológii X-Motion Clarity je rýchla akcia plynulá a zreteľná. Pohyblivý obraz je presne kontrolovaný, aby sa minimalizovalo rozmazanie. Aj počas rýchlych scén zostáva obraz presný a nestráca jas.

 
 

Užite si hranie na systéme PlayStation v HDR

Televízory 4K HDR od Sony sú skvelým partnerom pre konzoly PlayStation 4 a PlayStation 4 Pro. Ponorte sa do zábavného herného sveta a vychutnajte si jeho živej textúry a výrazné farby.

 

 

Stačí hovoriť a objavíte nové svety

Svoju vysnívanú zábavu dostanete tak rýchlo, ako si o ňu zvládnete povedať. Vďaka vylepšenému hlasovému ovládaniu vám múdra platforma Android TV v okamihu sprístupní filmy a relácie z aplikácií a vysielania.

So zvukovým projektorom si užijete atmosféru ako v kine

Spárujte svoj televízor s týmto zvukovým projektorom a vychutnajte si doma zážitok ako v kine. Technológia Dolby Vision privedie scény k životu a zvuk Dolby Atmos naplní miestnosť úchvatným priestorovým zvukom.

Maximalizácia kontrastu OLED v každej farbe

 

Tento televízor s najlepšou kvalitou obrazu je poháňaný procesorom Picture Processor X1 Ultimate a kombinuje hlbokú čiernu a prirodzené farby displeja OLED s Pixel Contrast Booster, čím zvyšuje kontrast farieb pri silnej iluminácii. Všetko, čo budete sledovať, ožije vďaka jemným detailom a živým farbám.

 

Naj vlastnosti televízora

65 "LCD televízor s uhlopriečkou 164 cm a s rozlíšením 4K UHD (3840 x 2160). Pozorovací uhol X-Wide Angle. Obraz: podpora HDR10, HLG a DolbyVision. Obrazový procesor X1 Ultimate. Vylepšenia zreteľnosti s technológiou 4K X-Reality PRO, Super Resolution založené na objektoch a Spracovanie obrazu pomocou dvoch databáz. Vylepšenie farieb s Displej Triluminos, Presné mapovanie farieb, Super Bit Mapping 4K HDR a technológie Live Colour. Vylepšenia kontrastu s dynamickým vylepšením kontrastu, technológiou X-Tended Dynamic Range Pre a s vylepšenia objektov pomocou HDR. Vylepšenie pohybu X-Motion Clarity. Podpora HEVC. Zvuk: výkon 2x 10 W. Typ reproduktora Bass Reflex. Podpora Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Pulse a Dolby AC-4. DTS digitálny priestorový zvuk. Technológia S-Force Front Surround. OS Android. Úložisko 16 GB. Obsahová lišta. Hlasové vyhľadávanie. EPG. Internetový prehliadač Aplikácia Vewd. Obchod Google Play. Teletext. Časovač vypnutia / zapnutia. Možnosti pripojenia: Wi-Fi, podpora Bluetooth v4.2, pripojenie k chytrému telefónu (aplikácie video a TV sideview, chromecast built-in). Typ tunera DVB-C / T / T2 / S / S2. Diaľkový ovládač pre hlasové ovládanie. Energetická trieda A.

Technické údaje:

Vlastnosti obrazovky

Uhlopriečka displeja [cm]: 164

Uhlopriečka displeja ["]: 65

Natívne rozlíšenie: 3840 x 2160 (4K UHD)

Technológia TV: HDR, LED, Smart (múdra), Triluminos

Typ podsvietenia: Direct LED

Frekvencia (Hz): 100

Rozhranie

HDMI: Áno

HDMI 2.0: Áno

Počet HDMI: 4

Počet HDMI 2.0: 4

HDMI (ARC): Áno

USB: Áno

RCA (Kompozitný): Áno

Jack (slúchadlá): Áno

Optický audio: Áno

LAN: Áno

CI: Áno

Multi funkcie

WLAN (WiFi): Áno

Bluetooth: Áno

Operačný systém: Google Android

Webový prehliadač: Áno

EPG: Ano

Nahrávanie na USB - PVR: Áno

Ovládanie hlasom: Áno

Tuner

Typ tunera: Duálny, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 (HEVC)

Podpora H.265 (HEVC): Áno

Ostatné parametre

Montáž na stenu: Áno

Energetická trieda: A

Spotreba [W]: 162

Ročná spotreba [kWh]: 225

Výkon reproduktorov [W]: 20

České menu: Áno

Odporúčaná vzdialenosť sledovanie (m): 2,5

Farba: Čierna

Rozmery a váha výrobku

Rozmer pre VESA držiak: 300 x 300

Šírka [mm]: 1 453

Výška [mm]: 906

Hĺbka [mm]: 314

Hmotnosť [kg]: 29,5

Výška bez podstavca [mm]: 837

Hĺbka bez podstavca [mm]: 67

Hmotnosť bez podstavca [kg]: 28,2