TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

Sony KD-65AF8 OLED TV

Dostupnosť do 3dní
Výrobca: Sony
Kód: 293
Prepravná váha: 35kg
Vaša cena:
€3.935,00
€3.299,00
Zľava: 16% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


Televízia OLED s rozlíšením UHD (3840 x 2160 px). Uhlopriečka 65 "/ 164 cm. SMART TV s OS Android. Technológia 4K HDR, Displej Triluminos, Dolby Digital. Typ tunera DVB-C / T / T2 / S / S2. Wi-Fi. Energetická trieda B. Podpora Bluetooth...

Televízor Sony KD-65AF8 je špičkový OLED televízor s dokonalým zobrazením obrazu vďaka rozlíšeniu 4K UHD - aktuálna špička v rozlíšení na trhu. Tento 4K televízor vám ponúka rad špičkových technológií, ktoré sa starajú o hladký výkon, dokonale realistický obraz i zvuk, ale dokonca aj o vašu zábavu prostredníctvom vašich obľúbených filmov, hier, fotografií, hudby, internetu i aplikácií.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Realita ožíva priamo u vás doma

Všetci ostatní blednú závisťou v porovnaní s dokonalým obrazom tohto OLED televízora spoločnosti Sony. Tento televízor priamo u vás doma vytvára jedinečný a neopakovateľný kontrast v dokonalej čiernej a farbách s viac ako 8 miliónmi pixelov s vlastným osvetlením, ktoré jednotlivo ovláda výkonný procesor X1 Extreme. Jednoducho si môžete byť istí, že nič podobné televízoru OLED značky Sony ste ešte nevideli.

Dokonalejší obraz a vyšší výkon

4K HDR Processor X1 Extreme disponuje výkonným spracovaním obrazu v reálnom čase. Takto spracovaný obraz vás doslova pohltí svojou hĺbkou, dokonalými detailami alebo prirodzenosťou farieb, ktoré sú čisté, s vysokým jasom bez akýchkoľvek nedokonalostí.

Takto zobrazený reálny obraz však nie je obyčajnou zásluhou tohto výkonného čipu, ale je tvorený dokonalou súhrou špičkových technológií vylepšenia objektov pomocou HDR, Super Bit Mapping 4K HDR, spracovanie pomocou dvoch databáz, vylepšenia dynamického kontrastu a presného mapovanie farieb.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vylepšenie objektov pomocou HDR

S touto technológiou dochádza k analyzovaniu farby jednotlivých objektov na obrazovke a na úprave kontrastu, na rozdiel od bežných televízorov, kde sa kontrast nastavuje iba na jednej kontrastnej krivke od čiernej po bielu. Vďaka technológii vylepšenia objektov dosahuje zobrazený obraz väčšej hĺbky, obsahuje viac detailných textúr a je dokonale reálny.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Technológia Super Bit Mapping 4K HDR

Keď zapadá slnko nebo sa rozsvieti nekonečnou paletou odtieňov sýtych farieb, to je to, čo vidíte, a to je to, čo uvidíte aj na obrazovke televízora Sony. Už žiadne "pruhovanie", ktoré sa môže objaviť u bežného televízora, ale prirodzený obraz zobrazujúci tisíce tónov, odtieňov a farebných gradácií - proste dokonale prirodzený obraz v kvalite rozlíšenia 4K.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Spracovanie pomocou dvou databáz redukcie šumu a prepočtu rozlíšenia

Vďaka databázam redukcie šumu a prepočtu rozlíšenia a vylepšenia zreteľnosti si môžete vychutnať oveľa viac detailov ako kedykoľvek predtým. Obe tieto databázy pracujú spoločne a to tak, že databáza redukcia šumu obsahuje dáta kvality obrazu pred redukciou šumu a po nej, rozlíši komprimovaný šum a odstráni ho. Databáza prepočtu rozlíšenia potom funguje tak, že tiež obsahuje dáta pred prepočtom a po ňom. Tieto dáta potom využije k prepočtu signálu a vytvorenie vernejšieho obrazu. Každá z databáz obsahuje tisíce referencií dlhodobo zhromažďovaných počas tvorby televízneho obsahu a filmov.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Triluminos displej

Zažite rozdiel s obrazom, ktorý doslova predstihne realitu a umocní váš zážitok zo sledovania. Displej Triluminos dokáže skvele reprodukovať červený, zelený a modrý odtieň do najjemnejších tónov, vďaka ktorým všetko pôsobí skutočným a mimoriadne verným dojmom.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

4K HDR

Možno ste ešte nemali šancu zažiť naozajstné vzrušenie pri sledovaní filmov a nikdy ste sa nedokázali poriadne zabaviť u hraní hier - avšak s týmto televízorom Sony bude všetko inak. Televízor totiž podporuje funkciu HDR, tzn. vysoký dynamický rozsah. Táto funkcia zvyšuje kontrast medzi najjasnejšie bielou a najtmavšou čiernou, takže každý pixel je presnejší a zobrazené scény živšie a detailnejšie.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dolby Vision

Televízor Sony dokáže priviesť scény k životu pomocou výrazného osvetlenia, temnejšiej čiernej a žiarivých farieb, a to vďaka technológii Dolby Vision, ktorá obsahuje funkciu HDR, ktorá priamo u vás doma vytvorí pútavý a silný zážitok ako v kine.

Najlepší zvuk, aký ste kedy zažili

Vďaka technológii Acoustic Surface vychádza zvuk priamo z obrazovky. Dva inovatívne aktivačné mechanizmy za televízorom jemne vibrujú a tým vytvárajú zvuk, ktorý sa pohybuje spolu s obrazom, takže dialógy a špeciálne efekty počujete zo správneho miesta. Subwoofer navyše prináša hlboké a silné basy pre dynamické akčné scény.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Objavte každý detail v rozlíšení 4K

4K Ultra HD má štyrikrát vyššie rozlíšenie ako bežný televízor s Full HD doplnené o presné a verné farby. Rozlíšenie Ultra HD zaistí, že aj ten najmenší detail na obrazovke budete môcť sledovať jasnejšie ako kedykoľvek predtým.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Android TV a hlasové ovladanie

Otvorte dvere domácej zábave vďaka tejto Android TV. Vďaka tomuto operačnému systému vo vašej SMART televízii si môžete ľahko užívať všetko od filmov, hier, fotografií, hudby, internetu i aplikácií, a to všetko prehľadne na veľkej obrazovke.

Navyše vďaka vylepšenému hlasovému ovládaniu bude vyhľadávanie relácií a aplikácií ešte jednoduchšie a rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Jednoducho - stačí si povedať.

Naj vlastnosti TV

65 "OLED televízor s uhlopriečkou 164 cm a s rozlíšením 4K UHD (3840 x 2160). Obraz: podpora HDR10, HLG. Obrazový procesor 4K HDR Processor X1 Extreme. Vylepšenia zreteľnosti s technológiou 4K X-Reality PRO a spracovanie obrazu pomocou dvoch databáz. Vylepšenie farieb s Displej Triluminos, Presné mapovanie farieb, Super Bit Mapping 4K HDR a technológia Live Colour. Vylepšenia kontrastu s dynamickým vylepšením kontrastu a s vylepšenia objektov pomocou HDR. Vylepšenia pohybu Motionflow XR. Podpora HEVC. Zvuk: výkon 10 W + 10 W + 10 W + 10 W + 10 W. Typ reproduktora Technológia Acoustic Surface (pohon + subwoofer). Podpora Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Pulse. DTS digitálny priestorový zvuk. Režim CLEARAUDIO +. Technológia S-Force Front Surround. OS Android. Úložisko 16 GB. Obsahová lišta. Hlasové vyhľadávanie. EPG. Internetový prehliadač Aplikácia Vewd. Obchod Google Play. Teletext. Časovač vypnutia / zapnutia. Možnosti pripojenia: Wi-Fi, podpora Bluetooth v4.1, pripojenie k chytrému telefónu (aplikácie video a TV SideView, chromecast built-in, Miracast). Typ tunera DVB-C / T / T2 / S / S2.Dialkový ovládač pre hlasové ovládanie. Energetická trieda B.

Technické údaje:

Uhlopriečka displeja [cm]: 164

Uhlopriečka displeja ["]: 65

Natívne rozlíšenie: 3840 x 2160 (4K UHD)

Technológia TV: HDR, OLED, Smart (múdra), Triluminos

Frekvencia (Hz): výrobca neuvádza

Odporúčaná vzdialenosť pre sledovanie (m): 2,5

Operačný systém: Google Android

EPG: Áno

Miracast: Áno

Nahrávanie na USB - PVR: Áno

Ovládanie hlasom: Áno

Webový prehliadač: Áno

Typ tunera: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2

WLAN (WiFi): Áno

LAN: Áno

Bluetooth: Áno

USB: Áno

HDMI: Áno

Počet HDMI: 4

CI: Áno

Energetická trieda: B

Spotreba [W]: 186

Farba: Čierna

České a Slovenské menu: Áno

Montáž na stenu: Áno

Výkon reproduktorov [W]: 50

Šírka [mm]: 1 447

Výška [mm]: 841

Hĺbka [mm]: 255

Hmotnosť [kg]: 28

Rozmer pre VESA držiak: 300 x 300