TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

Sony KD-55AF9 OLED

Dostupnosť už nedostupný
Výrobca: Sony
Kód: 302A
Prepravná váha: 34kg
Vaša cena:
€2.990,00
€2.290,00
Zľava: 23% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


Televízia OLED s rozlíšením UHD (3840 x 2160 px). Uhlopriečka 55 "/ 139 cm. SMART TV s OS Android. Technológia 4K X-Reality Pro, Displej Triluminos, Dolby Vision. Typ tunera DVB-C / T / T2 / S / S2. Wi-Fi. Energetická trieda B. Podpora Bluetooth.

Model AF9 radu MASTER
Špička v oblasti kontrastu

Maximálna vernosť

 

Vďaka neprekonateľnému výpočtovému výkonu dokáže procesor Picture Processor X1 Ultimate rozpoznať stovky rôznych objektov na obrazovke a inteligentne vylepšiť jas, detaily a farby, takže všetko, čo sledujete, je čisté, jasné a neuveriteľne realistické.

 

Živé odtiene farieb z akéhokoľvek uhla

Na tomto televízore s širokým uhlom môžete sledovať živé realistické farby dokonca aj zo strán. Naša technológia X-Wide Angle vám umožňuje vychutnať si verné tiene a odtiene displeja TRILUMINOS z akéhokoľvek uhla.

 

 

Objavte nové detaily s výnimočným kontrastom

Užite si krásne nočné zábery plné jasných svetiel a hlbokej čiernej farby. Vďaka kontrastu, ktorý je až dvanásťkrát vyššií ako u klasických televízoroch LED, sú na tomto televízore 4K Ultra HD s technológiou X-tended Dynamic Range PRO temné scény ešte temnejšie a tie svetlé svetlejšie.

 

Objavte vzrušujúcu zábavu v kvalite 4K HDR

Tento televízor vám prináša vzrušenie z filmov a hier v kvalite 4K HDR. Poradí si s celým radom formátov HDR, vrátane formátov HDR10, Hybrid Log-Gamma a Dolby Vision.

 

 

 

Každý okamih je prekrásne zreteľný

Vďaka našej technológii X-Motion Clarity je rýchla akcia plynulá a zreteľná. Pohyblivý obraz je presne kontrolovaný, aby sa minimalizovalo rozmazanie. Aj počas rýchlych scén zostáva obraz presný a nestráca jas.

 
 

Užite si hranie na systéme PlayStation v HDR

Televízory 4K HDR od Sony sú skvelým partnerom pre konzoly PlayStation 4 a PlayStation 4 Pro. Ponorte sa do zábavného herného sveta a vychutnajte si jeho živej textúry a výrazné farby.

 

 

Stačí hovoriť a objavíte nové svety

Svoju vysnívanú zábavu dostanete tak rýchlo, ako si o ňu zvládnete povedať. Vďaka vylepšenému hlasovému ovládaniu vám múdra platforma Android TV v okamihu sprístupní filmy a relácie z aplikácií a vysielania.

So zvukovým projektorom si užijete atmosféru ako v kine

Spárujte svoj televízor s týmto zvukovým projektorom a vychutnajte si doma zážitok ako v kine. Technológia Dolby Vision privedie scény k životu a zvuk Dolby Atmos naplní miestnosť úchvatným priestorovým zvukom.

 

Maximalizácia kontrastu OLED v každej farbe

 

Tento televízor s najlepšou kvalitou obrazu je poháňaný procesorom Picture Processor X1 Ultimate a kombinuje hlbokú čiernu a prirodzené farby displeja OLED s Pixel Contrast Booster, čím zvyšuje kontrast farieb pri silnej iluminácii. Všetko, čo budete sledovať, ožije vďaka jemným detailom a živým farbám.

 

Najlepší zvuk, aký ste kedy zažili

Vďaka technológii Acoustic Surface Audio + vychádza zvuk priamo z obrazovky, vďaka čomu sa môžete priamo u vás doma tešiť na úplne nový zážitok z počúvania aj zo sledovania. A ako to funguje? Tri ovládače na zadnej strane televízora vybrujú a vytvárajú akustiku, zatiaľ čo dva postranné subwoofery sa starajú o hlboké a silné basy a priestorový efekt. Pri sledovaní a počúvania si tak budete doslova pripadať rovnako ako keby ste sedeli v koncertnej sieni.

 

Naj vlastnosti televízora

55 "OLED televízor s uhlopriečkou 139 cm a s rozlíšením 4K UHD (3840 x 2160). Obraz: podpora HDR10, HLG a DolbyVision. Obrazový procesor X1 Ultimate. Vylepšenia zreteľnosti s technológiou 4K X-Reality PRO, Super Resolution založené na objektoch a Spracovanie obrazu pomocou dvoch databáz. Vylepšenie farieb s Displej Triluminos, Presné mapovanie farieb, Super Bit Mapping 4K HDR a technológie Live Colour. Vylepšenia kontrastu s dynamickým vylepšením kontrastu, funkciou pixel contrast booster a s vylepšenia objektov pomocou HDR. Vylepšenia pohybu Motionflow XR. Podpora HEVC. Zvuk: výkon 6x 13 W + 2x 10 W. Typ reproduktora Technológia Acoustic Surface Audio + (pohon + subwoofer). Podpora Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Pulse a Dolby AC-4. DTS digitálny priestorový zvuk. Technológia S-Force Front Surround. OS Android. Úložisko 16 GB. Obsahová lišta. Hlasové vyhľadávanie. EPG. Internetový prehliadač Aplikácia Vewd. Obchod Google Play. Teletext. Časovač vypnutia / zapnutia. Možnosti pripojenia: Wi-Fi, podpora Bluetooth v4.2, pripojenie k chytrému telefónu (aplikácie video a TV sideview, chromecast built-in). Typ tunera DVB-C / T / T2 / S / S2. Diaľkový ovládač pre hlasové ovládanie. Energetická trieda B.

 

 

Technické údaje:

Vlastnosti obrazovky

Uhlopriečka displeja [cm]: 139

Uhlopriečka displeja ["]: 55

Natívne rozlíšenie: 3840 x 2160 (4K UHD)

Technológia TV: HDR, OLED, Smart (múdra), Triluminos

Frekvencia (Hz): výrobca neuvádza

Rozhranie

HDMI: Áno

HDMI 2.0: Áno

Počet HDMI: 4

Počet HDMI 2.0: 4

HDMI (ARC): Áno

USB: Áno

RCA (Kompozitný): Áno

LAN: Áno

CI: Áno

Multi funkcie

WLAN (WiFi): Áno

Bluetooth: Áno

Operačný systém: Google Android

Webový prehliadač: Áno

EPG: Ano

Nahrávanie na USB - PVR: Áno

Ovládanie hlasom: Áno

Tuner

Typ tunera: Duálny, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 (HEVC)

Podpora H.265 (HEVC): Áno

Ostatné parametre

Montáž na stenu: Áno

Energetická trieda: B

Spotreba [W]: 150

Ročná spotreba [kWh]: 208

Výkon reproduktorov [W]: 98

Slovenské a České menu: Áno

Odporúčaná vzdialenosť sledovania (m): 1,9

Farba: Čierna

Rozmery a váha výrobku

Rozmer pre VESA držiak: 400 x 200

Šírka [mm]: 1 228

Výška [mm]: 709

Hĺbka [mm]: 320

Hmotnosť [kg]: 30

Výška bez podstavca [mm]:711

Hĺbka bez podstavca [mm]: 86

Hmotnosť bez podstavca [kg]: 23,8