TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

Sony HT-MT500

Dostupnosť do 3 dní
Výrobca: Sony
Kód: 1524
Prepravná váha: 10.5kg
Vaša cena:
€599,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


2.1k zvuková lišta s bezdrôtovým subwooferom. S-Force PRO Front Surround, LDAC, Chromecast, počúvanie viacerých miest s Wi-Fi, Bluetooth a NFC pre jednoduchý prenos dát. Krásne spracovanie sa harmonizuje s prostredím vášho domova. ClearAudio +, SPORT, štandardný režim. Bezdrôtové a káblové rozhranie USB, analógové, optické, ethernetové, WiFi, Bluetooth a NFC. Výstup HDMI

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Bohatý zvuk ako v kine

S technológiou S-Force PRO Front Surround môžete vytvoriť virtuálne priestorové zvukové pole! Vďaka tejto 2.1-kanálovej zvukovej lište môžete vdýchuť život do akejkoľvek skladby, televíznej relácie alebo filmu. Vychutnajte si vzrušujúci zvuk ako v kine!

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Lepší zvuk s LDAC technologiou

Technológia LDAC vám umožňuje prenášať trikrát viac dát (pri maximálnej bitovej rýchlosti 990 kb / s) ako bežné rozhranie Bluetooth. Vďaka tomu si môžete vychutnať akýkoľvek zvukový obsah s vysokým rozlíšením v báječnej kvalite zvuku v blízkej vysokému rozlíšeniu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Technólogia Chromecast

Streamujte hudbu, podcasty zo svojho smartphonu alebo online rozhlasovéj stanice. Jednoducho kliknite na tlačidlo prenosu.

Rozhranie Bluetooth a podpora NFC

Funkciu Bluetooth a NFC môžete použiť aj na rýchle a jednoduché prehrávanie hudby. Pomocou týchto technológií môžete jednoducho spárovať soundbar s akýmkoľvek zariadením a prehrávať svoju obľúbenú hudbu. Všetko je jednoduché a pohodlné. Dosah s BT je 10 m.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Naj vlastnosti zariadenia

2.1k zvuková karta SONY HT-MT500 s bezdrôtovým subwooferom. S-Force PRO Front Surround, LDAC, Chromecast, počúvanie vo viacerých miestnostiach s Wi-Fi, Bluetooth a NFC pre jednoduchý prenos dát. Krásne spracovanie sa harmonizuje s prostredím vášho domova. ClearAudio +, SPORT, štandardný režim. Bezdrôtové a káblové rozhranie USB, analógové, optické, ethernetové, WiFi, Bluetooth a NFC. Výstup HDMI.

Technické údaje:

Viackanálový zvuk
Dolby Digital: Áno
Dolby Atmos: nie
DTS: áno
Dokovacia stanica
Apple-dok: nie
Typ
Zvukový systém: 2.1
Podpora viacerých izieb: áno
Pripojenie
Audio vstup: 2x
Výstup HDMI: 1x
Sieť (RJ45): áno
Pripojenie pre iPod: nie
Konektivita
Bluetooth: Áno
NFC: áno
WLAN: áno
DLNA: nie
Vlastnosti subwoofera
Šírka (mm): 95
Výška (mm): 383
Hĺbka (mm): 380
Hmotnosť (kg): 6.6
Všeobecne
Diaľkové ovládanie: Áno
Farba: čierna
Šírka (mm): 500
Výška (mm): 64
Hĺbka (mm): 110
Hmotnosť (kg): 2,0