TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

SONY FDR-AX43

Dostupnosť už nedostupný
Výrobca: Sony
Kód: 614
Prepravná váha: 0.8kg
Vaša cena:
€789,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


Videokamera Sony FDR-AX43 s rozlíšením 4K
Vyvážený optický stabilizátor obrazu SteadyShot s päťosým inteligentným aktívnym režimom
Záznam 4K Ultra HD (3840 x 2160)
Širokouhlý objektív ZEISS® Vario-Sonnar T * s ohniskovou vzdialenosťou 26,8 mm
20x optický zoom s 30 / 40x (4K / HD) zoomom s čistým obrazom
Zvýraznenie Movie Maker

 

Videokamera Sony FDR-AX43 s vyváženým optickým stabilizátorom obrazu SteadyShot si môže hrdo zmerať sily so systémami využívajúcimi kardanov záves. Je osadená 1 / 2,5 "snímačom CMOS Exmor R s rozlíšením 8,29 Mpx a obrazovým procesorom BIONZ X. Ponúkne vám možnosť záznamu videa v 4K a vysokou kvalitou zvuku, vďaka jedinečnému mikrofónu. Vysoká prenosová rýchlosť záznamu vo formáte XAVC S bez problému zachytí aj rýchlejšie a zložitejšie scény. Objektív Zeiss Vario-Sonnar T s 20x zoomom a najkratším ohniskom 26,8 mm (26,8-536 mm 16: 9) vám dopraje naozaj široký záber. 40 × zoom ( 250 × digitálny). Full HD s vysokou snímkovou frekvenciou až 100 sn./s. / 120 sn./s. Dotykový 3 "LCD displej. Váha 510 g.

Stvorená pre stabilitu a produktivitu

 

Vďaka kamkordéru Handycam, ktorá sa honosí vyváženým optickým stabilizátorom obrazu SteadyShot, ktorý sa môže hrdo porovnávať so systémami využívajúcimi kardanov záves, možnosťou zaznamenávať videá vo vysokom rozlíšení 4K a vysokou kvalitou zvuku, o ktorú sa postará jedinečný mikrofón, sa otvoria možnosti profesionálnej tvorby a jednoduchého zdieľania videí úplne každému.

 

Objektív ZEISS s 20x zoomom a podporou 4K

Objektív ZEISS Vario-Sonnar T * ponúka najširší uhol 26,8 mm, takže sa do záberu zmestí viac než len objekt. Zachyťte rôzne scény vďaka 20násobnému optickému zoomu (26,8-536,0 mm; režim 16: 9), 30násobnému (4K) či 40násobnému (HD) zoomu s a 250násobnému digitálnemu zoomu.

Stabilita pri pohybe

Jedinečný vyvážený optický stabilizátor obrazu SteadyShot s vnútorným mechanizmom kardany je 13-krát účinnejší než iné optické systémy a aj za chôdze umožňuje záznam bez akéhokoľvek chvenia.

 

  

Vynikajúca kvalita rozlíšenia 4K - ako v skutočnosti


Snímač obrazu a objektív najnovšej generácie umocňujú pomocou zvýšenej citlivosti úžasné rozlíšenie 4K počas vytvárania záznamov vo vysokej kvalite pri slabom osvetlení. Záznam s vysokou prenosovou rychlosťou 6 vo formáte XAVC S zreteľne zachytáva aj rýchle a zložité scény.

 

Snímač CMOS Exmor R a obrazový procesor BIONZ X

 

Snímač CMOS Exmor R zlepšuje kvalitu obrazu, redukuje šum v tmavom prostredí a umožňuje jemné rozostrenie pozadia, zatiaľ čo obrazový procesor BIONZ X dodáva obrazu prirodzenejšiu živosť a realistickosť a stará sa o rýchlejšie spracovanie.

   

 Prevzorkovanie rozlíšenia Full HD

 

 

 Záznam v rozlíšení 4K sa automaticky prevedie na nižšie rozlíšenie Full HD, ktoré je možno prehrať na   televízore   HD.

 

   

 Funkcia Trimming Playback oreže obraz na televízore

 

 

Určite prstom oblasť na displeji LCD a orežte záber vo filme v rozlíšení 4K prehrávanom na televízore v rozlíšení Full HD.

 Rýchle inteligentné automatické ostrenie sa dômyselne zrýchľuje

 

 

Algoritmus automatického zaostrenia optimalizuje komunikáciu medzi objektívom a procesorom, čo urýchľuje  automatické ostrenie, zatiaľ čo najmodernejší systém predvídania rozsahu automatického ostrenia pomáha udržiavať pohybujúce sa objekty zaostrené.

 

 

Skvelý zvuk, menej šumu

 

Tri vložky mikrofónu sa starajú o zachytávaní čistého zvuku, potláčajú šum a umožňujú tak vysoko kvalitný záznam s jasne oddeleným zvukom.

Robenie snímok selfie a snímok z vysokej alebo nízkej pozície

 

Vytvorte si dokonalú zostavu pre vlogování, ktorej súčasťou bude voliteľný grip pre snímanie či mikrofón. Výklopný displej LCD a grip úplne uľahčujú robenie selfie a snímok z vysokej alebo nízkej pozície. 

 

 

Dotykový displej LCD

 

 

Ovládanie je rýchle a jednoduché vďaka pohodlnému prístupu k všetkému nastaveniu na dotykovej obrazovke.

 

Kvalitné možnosti pripojenia zvuku

 

 

Prémiový zvuk sprostredkovávajú konektory pre slúchadlá a mikrofón.

Zvýraznenie Movie Maker

 

Uľahčite si úpravu videí aplikácií Highlight Movie Maker. Videokamera FDR-AX43 vie vďaka funkcii duálneho záznamu natáčať v rozlíšení 4K (3840 x 2160) alebo Full HD (1920 x 1080) a HD (1280 x 720), takže sa video uchová v plnej kvalite. Rozlíšenie HD (1280 x 720) využíva formát videa MP4 k rýchlej a automatickej tvorbe videí s najlepšími okamihmy v rozlíšení HD - doplnených o prechody a hudbou na pozadí - ktoré je možné okamžite zdieľať.

 

Technické údaje:

Obrazový snímač
Formát snímača: 1 / 2,5
Rozlíšenie: 8,29 Mpx
Obrazový snímač: CMOS ,, Exmor R "
Rozlíšenie fotografií: 5440 × 3056
Pomer strán snímky: 16: 9, 4: 3
Počet snímačov: 1
Stabilizátor snímača: Áno

Obrazový procesor
Typ obrazového procesora: BIONZ X

Objektív
Optický zoom: 40 x
Digitálny zoom: 250
Minimálna ohnisková vzdialenosť: 26,8 mm
Maximálna ohnisková vzdialenosť: 536 mm
Svetelnosť objektívu - najkratšie ohnisko (F): 2
Svetelnosť objektívu - najdlhšie ohnisko (F): 3,8

Zaostrovanie
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť: 1 cm

LCD
Veľkosť displeja: 3 "
Rozlíšenie displeja: 460800
Dotykový displej: Áno
Výklopný displej: Áno

Záznam
Typ pamäťového média: SD / SDHC / SDXC
Formáty súborov: MP4, XAVC S, AVCHD
Rozlíšenie videa: 4K UHD (3840x2160)
Audiozáznam: Áno
Časozberné snímanie: Áno
Počet audio kanálov: 5.1
Zoom pri videu: Áno
Snímacia frekvencia pri videu: 120 sn./s

Všeobecné
České menu: Áno

Rozhranie a napájanie
Wi-Fi: Áno
Rozhranie: microUSB, micro HDMI
Typ akumulátora: Sony rad V
Spôsoby napájanie: Akumulátor

Fyzikálne špecifikácie
Rozmery v mm: 73 × 80,5 mm × 142,5
Hmotnosť: 510 g
Farba: čierna

Naj vlastnosti kamery

 

Snímač CMOS Exmor R pre optimálny záznam v rozlíšení 4K. Objektív ZEISS Vario-Sonnar T * s optickými členmi zo skla typu ED a s povrchovou úpravou eliminujúci nežiaduce odlesky, tiene a odrazy. Obrazový procesor BIONZ X. Optický zoom 20x, digitálny 250x. Objektív je širokouhlý až do 26,8mm. 3 "dotyková LCD obrazovka s možnosťou natočenia o 270 °. Vyvážený optický stabilizátor obrazu SteadyShot s inteligentným (5osým) aktívnym režimom. Kamera pomocou prevzorkovania rozlíšenia automaticky prevádza záznam zo 4K na detailné rozlíšenie Full HD. Podpora záznamu s vysokou snímkovou frekvenciou až 100-120 sn./s v rozlíšení Full HD, časozberné snímanie v 4K, časový kód, formát videa XAVC S s prenosovou rýchlosťou až 100 Mb / s doplnenou vysoko účinnou kompresiou, mikrofón pre 5.1k priestorový zvuk, stlmenie vlastného hlasu, motion shot videa, dvojitý záznam videa, movie maker, diaľkové ovládanie prostredníctvom smartfónu či tabletu. Podpora Wi-Fi a NFC. Podpora pamäťových kariet. Rozmery 73 x 80,5 x 173 mm (vrátane batérie). Hmotnosť cca 510 g bez batérie.

Ďalšie funkcie:

Funkcia rozpoznávania tváre Face Detection, Cinematone, režim Golf Shot, plynulé pomalé nahrávanie, efekty prechodu (biela / čierna), inteligentný automatický režim (Portrét / Dieťa / Chôdza / Statív / Protisvetlo / Krajina / Reflektor / Súmrak / Makro / Nedostatočné osvetlenie / Automatická redukcia šumu vetra), funkcia Smile Shutter, redukcia červených očí, priame kopírovanie...