TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

Sony DSX-A410BT

Dostupnosť nie je skladom
Výrobca: Sony
Kód: 1919
Prepravná váha: 0.85kg
Vaša cena:
€99,00
€94,90
Zľava: 4% z ceny

Množstvo v košíku: 1


 Ks

Opýtať sa na tovar


Kvalitné autorádio Sony s možnosťou prehrávania rádia aj MP3 skladieb z mobilných telefónov a flashdisku. Nájdete tu konektory USB, Aux a 2x pre-Out, bezdrôtové pripojenie Bluetooth a NFC a tiež aplikácie pre iPhony Siri Eyes Free. Celkový výkon rádia je 4x 55 W.

Autorádio (1 DIN) bez optickej mechaniky s širokými možnosťami prepojenia. Bluetooth (Moznosť párovať 2 zariadení súčasne), NFC. Kompatibilita s Android, Apple (Siri Eyes Free); čelný AUX (jack 3.5 mm), čelný USB. 2 Pre-Vstupy Odnímateľný čelný panel. Ekvalizér 10q, Audio.

Autorádio Sony DSX-A410BT

Luxusné počúvanie s okúzľujúcim podsvietením, ktoré pulzuje v rytme hudby. Doprajte svojmu životu na cestách zážitky v podobe počúvaní obľúbených rádiových staníc, či MP3 skladieb, nech už idete kamkoľvek. Perfektne čitateľný LCD displej s moderným červeným podsvietením tlačidiel vás nadchne hneď po prvom spustení.

Perfektná konektivita

V autorádiu nájdete všemožné výstupy pre maximálny zážitok z počúvania. Počúvajte MP3 skladby pomocou USB flashdisku zasunutím do konektora na pravej strane, pripojte sa jednoducho bezdrôtovo pomocou Bluetooth s rôznymi mobilnými zariadeniami, alebo pripojte chytrý telefón pomocou NFC jedným dotykom. Nájdete tu tiež výstupy 2x Pre-out a Aux. S funkciou MTP potom môžete prehrávať hudbu z mobilných telefónov Android aj iOS.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dokonalé počúvanie i funkcie

Výkonné zosilňovače a celkový výkon 55 W sú proste pre dokonalé počúvanie to pravé a vďaka funkcii Mega Bass môžete počúvať dunivé basy, keď je ten správny čas. Autorádio má tiež jednu vychytávku pre milovníkov iPhonu a Siri. S funkciou Siri Eyes Free nemusíte vytiahnuť telefón ani z vrecka a môžete bez obmedzenia využívať hlasovej navigácie v telefóne pomocou rádia. Táto funkcia dokáže dokonca prečítať nahlas textové správy s možnosťou odpovede, nemusíte sa tak báť nehody pri čítaní a písaní správ za jazdy.

Naj vlastnosti autorádia

Kvalitné autorádio Sony s možnosťou prehrávania rádia aj MP3 skladieb z mobilných telefónov a flashdisku. Nájdete tu konektroy USB, Aux a 2x pre-Out, bezdrôtové pripojenie Bluetooth a NFC a tiež aplikácie pre iPhony Siri Eyes Free. Celkový výkon rádia je 4x 55 W.

Technické údaje:

Výkon
Farba čierna
DIN veľkosť 1 DIN
Maximálny výkon na kanál 55 W
Podpora iPodu áno
Filter hornej priepustnosti áno
Filter dolnej priepustnosti áno
Ekvalizér áno
Počet režimov ekvalizéra 10

Multimédia
MP3 prehrávač áno
Priame prehrávanie USB áno
Prehrávanie CD-R nie
Prehrávanie CD-RW nie
Podporované formáty zvukových súborov WMA
FLAC
MP3

Obrazovka
Vstavaný displej áno
Typ displeja LCD

Možnosti pripojenia
Bluetooth áno
Profily Bluetooth A2DP
AVRCP
HFP
OPP
PBAP
SPP
USB port áno
Vstup AUX áno
Pre-out port áno

Rádio
Množstvo predvolených staníc 30
Podporované pásma AM
FM

Hmotnost a rozmery
Hmotnosť 700 g
Rozmery (ŠxHxV) 178 x 119 x 50 mm