TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

Sony DSX-A400BT

Dostupnosť nie je skladom
Výrobca: Sony
Kód: 1907
Prepravná váha: 1kg
Vaša cena:
€109,90


 Ks

Opýtať sa na tovar


Autorádio, 1 DIN, 4x 55 W, Mega Bass, bez optickej mechaniky so širokými možnosťami prepojenia, možnosť použitia ako handsfree sady, Bluetooth, NFC, vstavaný mikrofón, možnosť prepojenia s Android, Apple (aplikácia Siri Eyes Free), predný AUX (jack 3,5 mm) umožňuje pripojiť ľubovoľné zariadenie so slúchadlovým alebo linkovým výstupom, predné USB, odnímateľný predný panel, červené podsvietenie.

Luxusné počúvanie s luxusným podsvietením pulzujúcim v rytme hudby. Doprajte svojmu životu na cestách zážitky v podobe počúvaní obľúbených rádiových staníc, či MP3 skladieb, nech už ide kamkoľvek. Perfektne čitateľný LCD displej s moderným červeným podsvietením tlačidiel vás nadchne hneď po prvom spustení.

Perfektná konektivita

V autorádiu nájdete všemožné výstupy pre maximálny zážitok z počúvania. Počúvajte MP3 skladby pomocou USB flashdisku zasunutím do konektora na pravej strane, pripojte sa jednoducho bezdrôtovo pomocou Bluetooth s rôznymi mobilnými zariadeniami, alebo pripojte chytrý telefón pomocou NFC jedným dotykom. Nájdete tu tiež výstupy 2x Pre-out a Aux. S funkciou MTP potom môžete prehrávať hudbu z mobilných telefónov Android aj iOS. Autorádio má tiež jednu vychytávku pre milovníkov iPhonu a Siri. S funkciou Siri Eyes Free nemusíte vytiahnuť telefón ani z vrecka a môžete bez obmedzenia využívať hlasovej navigácie v telefóne pomocou rádia. Táto funkcia dokáže dokonca prečítať nahlas textové správy s možnosťou odpovede, nemusíte sa tak báť nehody pri čítaní a písaní správ za jazdy.

Perfektné počúvanie

Počúvajte jednoducho MP3 skladby pripojením USB flashdisku na pravej strane autorádia, alebo tuner v pásmach FM, LW a MW. Výkonné zosilňovače a celkový výkon 55 W sú proste pre dokonalé počúvanie to pravé a vďaka funkcii Mega Bass môžete počúvať dunivé basy, keď je ten správny čas.

Naj vlastnosti autorádia

Perfektné autorádio Sony s možnosťou prehrávania rádia aj MP3 skladieb z mobilných telefónov a flashdisk. Nájdete tu konektroy USB, Aux a 2x pre-Out, bezdrôtové pripojenie Bluetooth a NFC a tiež aplikácie pre iPhony Siri Eyes Free. Celkový výkon rádia je 4x 55 W.

Technické údaje:

Max. výstupný výkon (W): 4x55W
Počet pásiem ekvalizéra: 5
Funkcia Loudness: Nie
Max. výstupný výkon [W]: 220

Počet predvolieb: 30
Predvoľby FM: 18
Predvoľby AM: 12
RDS: Áno
DAB tuner: Nie

USB: Áno
AUX in: Áno
Pamäťové sloty NIE

RCA pre-out: 2
Subwoofer: Áno

Bluetooth: Áno
Podpora NFC: Áno
iPod direct: Áno
Mirror link: Nie

Hmotnosť [kg]: 0,7
Rozmery [š x v x h mm]: 178 x 50 x 120