TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

SONY DSXA210UI

Dostupnosť nie je skladom
Výrobca: Sony
Kód: 1917
Prepravná váha: 0.85kg
Vaša cena:
€69,90
€58,90
Zľava: 16% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


Autorádio (1 DIN) bez optickej mechaniky so širokými možnosťami pripojenia. Možnost pripojenia s Android, Apple, čelný AUX (jack 3.5 mm) , čelný USB. Odnímatelný čelný panel, Ekvalizér 10q, Audio Formátov ( FLAC (24 bit/48Khz), MP3 a WMA). Možnost pripojiť k ovládaniu na volante, 4x 55W...

Okoreňte si jazdu počúvaním hudby

Patríte k vodičom, ktorí si radi spríjemnia jazdu počúvaním svojej obľúbenej hudby? Ak áno, dovoľte nám, aby sme vám predstavili špičkové autorádio Sony DSX-A210UI. Jedná sa o moderný prístroj, ktorý sa môže pochváliť radom najmodernejších funkcií i štýlovým dizajnom. V tomto variante ho dodávame v čiernom prevedení s efektným červeným podsvietením. Rádio umožňuje prepojenie s ovládaním na volante, jeho obsluha tak pre vás bude naozaj komfortná. Skvelou vychytávkou je potom tiež zabudovaný ekvalizér, ktorý vám umožní optimalizovať zvukové vlastnosti na základe toho, aký hudobný žáner práve počúvate.

Sony DSX-A210UI odnímatelný čelní panel

 

Prehrá vám zvuk z mnohých zdrojov

S týmto autorádiom od Sony budete môcť počúvať hudbu či hovorené slovo zo svojej flashky, prístroj totiž disponuje čelným USB portom. Prehrávať dokáže skladby vo formátoch MP3, WMA a FLAC.

Navyše nechýba ani integrovaný AUX vstup (3,5 mm jack), prostredníctvom ktorého budete môcť k rádiu pripojiť širokú škálu ďalších audio zariadení.

Prepojte autorádio s mobilom

Autorádio Sony DSX-A210UI vás zaručene poteší aj kompatibilitou s chytrými zariadeniami s operačnými systémami Android a iOS. Budete ho tak môcť ľahko prepojiť so svojím šikovným mobilným telefónom či tabletom a dosýta si v aute užiť počúvanie hudby či hovoreného slova presne podľa svojho gusta.

Sony DSX-A210UI spojení s chytrými zařízeními

 

Technické údaje:

Výkon
Farba
čierna
DIN veľkosť
1 DIN
výstupný výkon
55 W
podpora iPodu
áno
ekvalizér
áno
Počet režimov ekvalizéra
10
Multimédiá
MP3 prehrávač
áno
Priame prehrávanie USB
áno
Prehrávanie CD-R
nie
Prehrávanie CD-RW
nie
Podporované formáty zvukových súborov
MP3, WMA, FLAC
Obrazovka
vstavaný displej
áno
typ displeja
LCD
Možnosti pripojenia
bluetooth
nie
konektor ISO
áno
USB port
áno
Pre-out port
áno
vstup AUX
áno
Rádio
Podporované pásma
FM, MW, LW
RDS tuner
áno
Hmotnosť a rozmery
hmotnosť
700 g
Rozmery (ŠxHxV)
178 x 119 x 50 mm