TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

SONY CMTSBT20

Dostupnosť do 3dní
Recyklačný poplatok bez DPH 0,88EUR
Výrobca: Sony
Kód: 1417
Prepravná váha: 4.6kg
Vaša cena:
€115,99
€105,00
Zľava: 9% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


Mikrosystém s CD/MP3 prehrávačom. FM/AM tuner, USB, Bluetooth & NFC pre ľahké spojenie so smartfónom alebo hudobným prehrávačom. Výkon 10W.

Výkonný Hi-Fi systém s technológiou Bluetooth a NFC. Systém je tvorený troma boxami, ktoré sa dajú ľahko oddeliť. Samozrejmosťou je možnosť prehrávania CD, vstavaný FM rádio tuner alebo USB port. Technológia Mega Bass pre naozaj výrazný zvuk basov. Výkon systému 10 W. Rozmery 170 x 133 x 222 mm.

Hi-fi systém SONY s technológiou Bluetooth

Doprajte si špičkový zvuk prostredníctvom tohto Hi-Fi systému Sony v troj-boxovom dizajne, ktorý vyzerá skvele v akejkoľvek miestnosti. Vďaka troj-boxovému dizajnu je možné zostavu rozdeliť a vytvoriť si tak možnosť širokej stereo separácie. Okrem možnosti oddelenia zvláda tento Hi-Fi systém technológiu NFC a Bluetooth pre jednoduché bezdrôtové prehrávanie. Samozrejmosťou je možnosť prehrávania CD, FM rádia alebo USB portu. Jednoducho všade kde je hudba, tam je Hi-Fi systém Sony CMT-SBT20.

Rozhranie Bluetooth a podpora NFC One-Touch

Púšťajte si svoju obľúbenú muziku z vášho počítača, tabletu alebo telefónu na plno cez tento Hi-Fi systém. Vďaka rozhraniu Bluetooth môžete Hi-Fi systém jednoducho spárovať s akýmkoľvek zariadením a prehrávať si tak vašu obľúbenú hudbu. Všetko je jednoduché a pohodlné. Dosah pri použití BT je 10 m. Navyše tento Hi-Fi systém podporuje technológiu NFC, takže spárovanie je naozaj chvíľkovú záležitosťou.

Technológia Mega Bass

Táto inovatívna technológia Mega Bass bola navrhnutá priamo pre tanečnú hudbu, takže si s ňou užijete naozaj hutný a výrazný zvuk basov, ktorý otriasa múrmi. Zosilnením basových liniek sa vytvorí ešte hlbší a pôsobivejší zvuk basov. Pre vytvorenie špičkovej tanečnej párty stačí len stlačiť tlačidlo Mega Bass a poriadna zábava môže začať.

Technické údaje:

Audio formáty: MP3, WMA

Farba: čierna, strieborná

Tuner: AM, FM

Equalizér: Áno

RDS: Áno

Zvýraznenie basov: Ano

Výkon RMS [W]: 10

Vstupy: 3.5mm jack, USB