TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

Sony Bravia KD-65XH9505

Dostupnosť do 3dní
Výrobca: Sony
Kód: 334
Prepravná váha: 32kg
Vaša cena:
€1.990,00
€1.455,00
Zľava: 27% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


Televízia LED s rozlíšením UHD (3840 x 2160 px). Uhlopriečka 65 "/ 164 cm. SMART TV. Technológia 4K X-Reality Pro, Object-based Super Resolution, Full Array LED, X-tended Dynamic Range Pro, vylepšenie objektov pomocou HDR, Triluminos displej, X-Motion Clarity, Dolby Vision, dolby Atmos, Ambient. Typ tunera DVB-C / T / T2 / S / S2. Wi-Fi. Bluetooth. Energetická trieda B.

 

Ultra HD televízory Sony KD-65XH9505 sa 4K HDR rozlíšením a Android TV
Uhlopriečka 164 cm (65 ")
4K HDR (3840 x 2160) TRILUMINOS displej
Full - Array Local Dimming podsvietenie - hlbšia čierna, výnimočný kontrast
4K X-REALITY PRO zvyšuje rozlíšenie každého pixelu a redukuje šum
4K HDR Processor X1 ™ Ultimate obrazový procesor
X-Motion Clarity, Dolby Vision ™, Dolby Atmos ™
Wi-Fi®, LAN, Bluetooth®, Chromecast, Apple Airplay, Apple Homekit
ANDROID TV, You Tube

Vynikajúci kontrast a zvuk, náš najlepší 4K displej LCD


Vyšší kontrast a dizajn s úzkym rámom umožňuje pohlcujúce sledovanie z ľubovoľného uhla. Vďaka dokonalému zladeniu zvuku s obrazom počujete akciu presne z toho správneho miesta na obrazovke.

 

Objavte hlbšiu čiernu a vyšší jas z ľubovoľného uhla


Rovnaký procesor ako v našich 8K televízoroch analyzuje dáta a zlepšuje farby a kontrast. Na obrazovke s Full Array LED objavíte viac detailov v tieňoch a obraz tak bude menej rozmazaný a bude pôsobiť realistickejšie.

 

Triluminos Display

 

Displej Triluminos vybavený procesorom X1 dokáže analyzovať a spracovávať dáta z každej snímky tak, aby farby pôsobili dokonale prirodzene a presne, vďaka čomu sa výsledný obraz doslova rovná realite.

 

X-Motion Clarity

 

Naháňačky áut v akčnom filme, hokejový zápas na Majstrovstvá sveta alebo preteky F1 - všetky zábery, kde sú rýchle scény a rýchla akcia budú s televízorom Sony vždy plynulé a zreteľné. O všetko sa postará technológia X-Motion Clarity, ktorá zaistí, že každý pohyblivý obraz je presne kontrolovaný, aby sa minimalizovalo rozmazanie. Aj počas rýchlych scén tak zostáva obraz presný a nestráca nič zo svojho jasu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Dolby Vision

 

Dolby Vision v spolupráci s HDR vytvára pútavý a silný zážitok plný výrazného osvetlenia, temnejšej čiernej a žiarivých farieb.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Dolby Atmos a S-Force Front Surround

 

S technológiou Dolby Atmos zvuk prichádza zhora aj zo strán, takže si budete môcť dopriať skutočne multidimenzionálny zážitok.

S-Force Front Surround potom konverziou vstupov zaisťuje virtuálne reprodukciu systému vytvárajúceho priestorový zvuk, takže si môžete dopriať zážitkov ešte viac.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

 Zvuk presne do vášho prostredia

 

Čerešničkou na torte je potom vlastnosť televízora detekovať predmety pohlcujúce a zachytávajúce zvuk (záclony, objekty pred televízorom a pod) pre reprodukciu zdokonaleného zvuku, ktorý je tak optimalizovaný presne pre konkrétnu miestnosť.

 

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

 Jas prispôsobený vašej miestnosti


U bežných televízorov zostáva jas rovnaký bez ohľadu na osvetlenie miestnosti, takže obraz môže byť príliš tmavý alebo moc jasný. Tento televízor je vybavený svetelným snímačom, ktorý optimalizuje jas obrazu podľa podmienok v miestnosti, To znamená, že v jasne osvetlených miestnostiach sa jas zvýši a v tmavých zníži, aby ste vždy získali dokonalý obraz.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

 Ľahký prístup pre ľahký život


Vďaka jednoduchému prístupu k celému vášmu obľúbenému obsahu, službám a zariadeniam vám naše inteligentné televízory s platformou Android zjednodušia život.

 

Stačí hovoriť a objavíte nové svety


Svoju vysnívanú zábavu dostanete tak rýchlo, ako si o ňu zvládnete povedať. Vďaka vylepšenému hlasovému ovládaniu vám chytrý televízor s platformou Android TV umožní si behom okamihu užívať filmy a relácie z aplikácií a vysielania.

Vychutnajte si kvalitu režime Netflix Calibrated Mode


Tento režim bol vyvinutý špeciálne pre originálne programy Netflix a v televízore reprodukuje rovnakú kvalitu obrazu ako na hlavnú štúdiovú kópiu. V režime Netflix Calibrated Mode je plne zachovaná vízia a zámer autora snímky.

 

Naj vlastnosti TV

65 "SMART televízor s rozlíšením 4K (3840 x 2160 px). Uhlopriečka 164 cm. Full Array LED priame podsvietenie displeja. Obraz: HDR10, HLG, Dolby Vision, Triluminos display, presné mapovanie farieb, super bit mapping HDR a technológie Live Colour, vylepšenie zreteľnosti technológií 4K X-Reality Pro, Object-based Super Resolution a Dual database processing, Procesor X1 Ultimate, dynamické vylepšenia kontrastu, technológia X-tended Dynamic Range PRO a vylepšenia objektov pomocou HDR, X-Motion Clarity, automatický režim pre vylepšenie pohybu. Zvukový výkon 10 W + 10 W + 5 W + 5 W. Typ reproduktora Bass Reflex. Technológia Dolby Audio, Dolby Atmos, DTS digitálny priestorový zvuk. Acoustic auto calibration, Voice Zoom, technológie zvuku S-Force Front Surround. Software: Android, úložisko 16 GB, hlasové vyhľadávanie, EPG, Google Play, časovač, teletext, titulky. Možnosti pripojenia: Wi-Fi, Bluetooth v4.2, Chromecast built-in, Apple AirPlay, Apple Homekit, záznam USB HDD. Režim Netflix Calibrated Mode. Energetická trieda B.

 

 

Technické údaje:

 Obrazovka

 Uhlopriečka displeja [cm]: 164

Uhlopriečka displeja ["]: 65

Natívne rozlíšenie: 3840 x 2160 (4K UHD)

Technológia TV: Dolby Vision, HDR10, HLG, LED, Smart (múdra), Triluminos

Typ podsvietenia: Direct LED

Frekvencia (Hz): 100

Multi funkcie

WLAN (WiFi): Áno

Bluetooth: Áno

Operačný systém: Google Android

Webový prehliadač: Áno

DLNA: Áno

EPG: Ano

HbbTV (Červené tlačidlo): Áno

Nahrávanie na USB - PVR: Áno

Ovládanie hlasom: Áno

Tuner

Typ tunera: Duálny, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC)

Podpora H.265 (HEVC): Áno

Rozhranie

HDMI: Áno

Počet HDMI: 4

HDMI 2.0: Áno

Počet HDMI 2.0: 3

HDMI 2.1: Áno

Počet HDMI 2.1: 1

HDMI (ARC): Áno

USB: Áno

RCA (Kompozitný): Áno

Jack 3,5mm (sluchátka): Áno

Optický audio: Áno

LAN: Áno

CI: Áno

Ostatné parametre

Montáž na stenu: Áno

Energetická trieda: B

Spotreba [W]: 200

Ročná spotreba [kWh]: 277

Výkon reproduktorov [W]: 30

Slovenské,české menu: Áno

Farba: Čierna

Rozmery a váha produktu

Rozmer pre VESA držiak: 300 x 300

Šírka [mm]: 1 449

Výška [mm]: 906

Hĺbka [mm]: 353

Hmotnosť [kg]: 23,7

Výška bez podstavca [mm]: 833

Hĺbka bez podstavca [mm]: 70

Hmotnosť bez podstavca [kg]: 22,3