TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

SONY BRAVIA KD-55AG8 OLED

Dostupnosť už nedostupný
Výrobca: Sony
Kód: 314
Prepravná váha: 27kg
Vaša cena:
€2.325,00
€1.489,00
Zľava: 36% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


OLED TV 55 "(139 cm) 4K HDR, Extreme X1 obrazový procesor  a Android TV
4K HDR (3840 x 2160) TRILUMINOS displej
Technologie Acoustic Surface Audio
Sound-from-Picture Reality, Dolby Vision
 

Zažite realitu 4K zábavu kombináciou hlbokých čiernych našich nových OLED displejov s akustickým zvukom.

Dokonalá harmónia obrazov a zvuku

Prežite každý okamih vďaka reálnemu obrazu a zodpovedajúcej akustike. Obraz s nádhernými detailami podávajú spoločne s technológiou Sound-from-Picture Reality ™ úchvatný audiovizuálny výkon.

Vyšší výkon, dokonalejší obraz

Procesor 4K HDR Processor X1 ™ Extreme disponuje výkonným spracovaním obrazu v reálnom čase, ktoré zaisťuje mimoriadne detaily. Rozlíšenie obrazu sa zvýši na rozlíšenie blízke 4K HDR.


Všetko ostatné bledne závisťou

Realita ožíva prostredníctvom hlbokých čiernych a prirodzených farieb. Viac ako 8 miliónov osvetlených pixelov je individuálne a presne ovládaných procesorom 4K HDR Processor X1 Extreme. Televízor OLED HDR 4K od spoločnosti Sony zobrazuje kontrasty nádhernej krásy.

Akustický povrchový zvuk

Obrazovka sa stane reproduktorom! Na rozdiel od iných televízorov, zvuk je produkovaný priamo na celej obrazovke, hlasy prichádzajú z úst  pre ešte intenzívnejší realizmus.

Premeňte svoj divácky zážitok vďaka funkcii Dolby Vision ™

Priveďte scény k životu pomocou výrazného osvetlenia, temnejšej čiernej a žiarivých farieb. Dolby Vision obsahuje funkciu HDR, ktorá priamo u vás doma vytvorí pútavý a silný zážitok ako v kine.

Krásy života odhaľuje viac farieb

Pozrite sa na živé farby zo sveta okolo vás. Displej TRILUMINOS ™ mapuje širšiu paletu farieb a verne reprodukuje každý tieň resp. odtieň.

Krásne z každého uhla

Vďaka minimalistickému dizajnu sa môžete sústrediť na to dôležité - na obraz.

Ideálna poloha zvukového projektora

Keď stojan otočíte o 180 °, zdvihne sa a umožní vám jednoduché vystavenie zvukového projektora. Stojan bez problémov splynie s nádherným dizajnom televízora a pri sledovaní nepôsobí rušivo.

Povedzte, čo chcete sledovať hlasovým vyhľadávaním

Strávte menej času prehliadaním a viac času sledovaním televízie. Hlasové vyhľadávanie v službe Android TV prináša silu vyhľadávania Google, čo vám umožňuje prehľadávať rôzne služby bez plytvania časom písania. Máte tiež prístup k odporúčaniam. Napríklad, povedzte "romantické komédie" pre zoznam možností, ktoré sa majú zobraziť.

Prihláste sa pomocou služby Google Home

Prihláste sa do služby Google Home pre jednoduché ovládanie televízora Sony bez použitia rúk. Pomocou služby Google Home môžete nájsť svoje obľúbené videá a prehrávať ich na televízore Sony bez toho, aby ste museli zdvíhať prst.

Rekonštrukcia HDR založená na objektoch

S technológiou HDR remaster založenou na objektoch sa analyzuje farba každého objektu, ktorý sa objaví na obrazovke, a podľa toho sa upraví kontrast, ktorý sa líši od ostatných televízorov, na ktorých sa kontrast líši len podľa čiernobielej krivky. Keďže sa s objektmi zaobchádza individuálne, tento televízor dokáže reprodukovať realistickejšie obrazy s väčšou hĺbkou a textúrou.

HDR Super Bit Mapping Technology

Západ slnka ponúka tisíce farieb, odtieňov a odstupňovanie svetla. Technológia HDR Super Bit Mapping ich odhaľuje. Vytvára hladkú a prirodzenú kvalitu obrazu 4K TV, bez problémov s pruhovaním na iných televízoroch.

Spracovanie dvoch databáz

Prvá databáza sa používa na vyčistenie obrazu a tým zníženie šumu na obrazovke. Druhá sa používa na konverziu rozlíšenia, aby poskytol viac podrobností. Tieto dve výkonné databázy pracujú spoločne a dynamicky a v reálnom čase zlepšujú pixely obrazu. Každý z nich má desiatky tisíc odkazov nahromadených v priebehu rokov, prostredníctvom našich skúseností s tvorbou obsahu pre televíziu a kino.

Objavte kúzlo detailov s 4K X-Reality PRO

Vďaka 4K technológii X-Reality PRO je každý obraz bližšie k reálnej 4K pre výnimočnú čistotu. Obrázky sú vylepšené a optimalizované v reálnom čase, čo odhaľuje ďalšie podrobnosti o  architektúre knižnice.

Technické údaje:

Rozmery a hmotnosť

Veľkosť obrazovky (palce, uhlopriečka) 55 "
Veľkosť obrazovky (v centimetroch, diagonálne meranie) 138,8 cm
Rozmery televízora bez základne (Š x V x H) Približne 122,9 x 71,0 x 5,1 cm
Rozmery televízora so základňou (Š x V x H) Približne 122,9 x 73,0 x 29,0 cm
Veľkosť kartónovej škatule (š xvxh) cca 141,1 x 83,6 x 18,5 cm
Hmotnosť televízora bez stojana Približne 17,6 kg
Hmotnosť televízora so stojanom Približne 19,8 kg
Hmotnosť balenia (brutto) cca. 27 kg

Multimedialne funkcie

Wi-Fi®, LAN, Bluetooth®, Google Cast, zrkadlenie obrazovky (Miracast ), Chromecast built-in, USB HDD Recording, ovládač s funkciou hlasového vyhľadávania.

Rozlíšenie

4K Ultra HD (3840 x 2160), TRILUMINOS displej

Technológia spracovania obrazu

4K HDR Processor X1 Extreme, Dual database processingTechnologie 4K X-Reality PRO, Super Bit Mapping 4K HDR, HDR10, HLG, DolbyVision, Live Colour, dynamické vylepšenia kontrastu.

Frekvencia spracovania obrazu

Motionflow XR

TV Tuner

DVB-T, DVB-T2, DVB-S, DVB-S2, DVB-C, Analógový

Smart TV

Operačný systém Android, (vstavané úložisko 16GB), Google Play, internetový prehliadač, Photo Sharing Plus, aplikácia Video & TV sideview

Grafické vstupy

4x HDMI (HDCP2.2), ARC, HDMI-CEC, 3x USB

Ostatné vstupy

Výstupy 1 x digitálny optický výstup, 1 x výstup na slúchadlá hybridný s výstupom na subwoofer, 1 x kompozitný vstup.

Výkon reproduktorov

10 W + 10 W + 10 W +10 W, technológia Acoustic Surface Audio +, S-Force Front Dolby Vision, Surround, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Pulse, DTS, režim CLEARAUDIO +

Ostatné parametre

Trieda energetickej účinnosti modelu B

Spotreba elektrickej energie v zapnutom stave 130 W

Ročná spotreba elektrickej energie 180 kW / hod.

VESA® (Š x V) 30 x 30 cm

Farba Čierna, stojan matný čierny

Obsah balenia

Batérie, diaľkový ovládač pre hlasové ovládanie, napájací kábel, prevádzkové pokyny, sprievodca rýchlym nastavením, stojan na stôl