TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

SONY BRAVIA KD-48A9 (OLED)

Dostupnosť na sklade
Výrobca: Sony
Kód: 337
Prepravná váha: 19kg
Vaša cena:
€1.799,00
€1.429,00
Zľava: 21% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


Televízia LED s rozlíšením UHD (3840 x 2160 px). Uhlopriečka 48 "/ 121 cm. SMART TV s OS Android. Technológia HDR, 4K X-Reality Pro, Dolby Digital, Dolby Atmos, Ambient Optimization, Triluminos Display. Typ tunera DVB-C / T / T2 / S / S2. Wi- Fi. Bluetooth. Energetická trieda B..

 

OLED televízory Sony KD-48A9 sa 4K HDR rozlíšením a Android TV
Uhlopriečka 121 cm (48 ")
Obrazovka OLED prináša nevídanú čiernu, kontrast a farby
Obrazový procesor Picture Processor X1 ™ Ultimate pre neprekonateľný realistický obraz
Zvýšte rozlíšenie ľubovoľného obsahu na 4K s technológiou 4K X-Reality ™ PRO
Harmónia zvuku a obrazu - celá obrazovka je reproduktor
Minimalistický dizajn vás vtiahne do obrazu

 

Hlboká čierna, skvelý zvuk a kompaktné rozmery


Okúste hlbokú čiernu a prirodzené farby panelu OLED na kompaktnejšom televízore. Náš procesor dáva možnosť vyznieť detailom každej scény a zároveň si budete môcť užiť harmóniu zvuku a obrazu. Vychutnajte si kvalitný obraz a zvuk v úžasne kompaktnom prevedení

 Procesor, ktorý dokáže naplno využiť výhody panelu OLED

 


Rovnaký procesor ako v našich 8K1 televízoroch analyzuje obrazové dáta, aby dokázal naplno využiť intenzívny kontrast zobrazovacieho panelu OLED so sýtou čiernou, špičkovým jasom a realistickým obrazom.

 

Zreteľnejšie farby i kontrast

Viete, ako vyzerajú reálne farby? A vie to aj Váš starý televízor? Televízor Sony rady A9, tak ten to rozhodne vie a dokáže Vám to aj ukázať!

Skutočné farby, detaily v temných tieňoch i vysokých jasoch, to všetko uvidíte vďaka funkcii Pixel Contrast Booster, ktorá zaisťuje intenzívnejšie farby aj kontrast, takže si môžete vychutnávať všetky zobrazené scény.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Špičkové technológie a výkonný procesor

 

Televízor je vybavený špičkovým procesorom Sony X1 Ultimate. Tento procesor analyzuje dáta a stará sa o zlepšovanie farieb a kontrastu, čím dopĺňa 4K obraz o detaily.

Procesor navyše spolupracuje s technológiami 4K X-Reality Pro a so 4K databáz, vďaka čomu dokáže pozdvihnúť úroveň obrazu aj u záberov natočených v rozlíšení Full HD či 2K.

 

 

Reprodukuje širšiu a presnejšiu škálu farieb


Vďaka rozšíreniu farebného spektra dokáže displej TRILUMINOS vybavený našimi procesormi X1 reprodukovať viac farieb než bežné televízory. Analyzujú a spracovávajú dáta každej snímky tak, aby farby pôsobili ešte prirodzenejšie a presnejšie a obraz sa tak blížil realite v takej miere, v akej to doteraz nebolo možné.

 

 

 Rýchle scény sú jasné a čisté


Vďaka obrazu tvorenému miliónmi samostatne riadených pixelov je všetko na televízoroch OLED ostré a jasné. A vďaka našej technológii X-Motion Clarity je aj rýchla akcia plynulá a zreteľná. Pohyblivý obraz je presne kontrolovaný, aby sa minimalizovalo rozmazanie a obraz zostal aj počas rýchlych scén verný a nestrácal jas.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Úchvatné farby zo všetkých uhlov


Sledovanie TV z uhla je teraz rovnako uspokojivé ako sledovanie priamo. Naše panely OLED s vlastným osvetlením zaisťujú konzistenciu a vernosť farieb bez ohľadu na to, odkiaľ je sledujete.

 

 Zvuk vás obklopí vďaka technológii Dolby Atmos


Nechajte sa obklopiť zvukom, ako keby ste boli priamo na scéne. S technológiou Dolby Atmos zvuk prichádza zhora aj zo strán, takže objekty nad hlavou budú realistickejšie a vy si tak budete môcť dopriať skutočne multidimenzionálny zážitok.

 

 

Multidimenzionálny zvuk s technológiou S-Force Front Surround


Užite si zvuk ako pri počúvaní niekoľkých samostatných reproduktorov. Konverziou vstupov zaisťuje technológie S-Force Front Surround virtuálnu reprodukciu systému vytvárajúceho priestorový zvuk, takže si môžete dopriať napätie ešte viac pohlcujúceho zvuku.

 

Harmónia zvuku a obrazu - celá obrazovka je reproduktor


Vďaka obrazovke, ktorá funguje súčasne ako reproduktor, je zvuk v súlade s obrazom a ozýva sa z toho správneho miesta v scéne, takže zážitok sa blíži tomu v kine.

 

Ambient Optimization

 

Vychutnajte si ten najlepší možný zážitok zo sledovania a nechajte sa vtiahnuť do deja svojich milovaných filmov! S unikátnou technológiou optimalizácia Ambient to pôjde úplne samo. Táto technológia zaistí automatickú úpravu nastavenia obrazu a zvuku podľa prostredia, takže obraz krásne splynie s Vaším domovom a Vy si vychutnáte naozaj reálne zážitky pri sledovaní.

 

A ako je to možné?

 

Televízor je totiž vybavený svetelným snímačom, ktorý optimalizuje jas obrazu podľa podmienok v miestnosti, tzn., Že v jasne osvetlených miestnostiach sa jas zvýši, zatiaľ čo v tmavších sa zníži, tak aby bol obraz vždy dokonalý.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

 

Stačí hovoriť a objavíte nové svety


Svoju vysnívanú zábavu dostanete tak rýchlo, ako si o ňu zvládnete povedať. Vďaka vylepšenému hlasovému ovládaniu vám chytrý televízor s platformou Android TV umožní si behom okamihu užívať filmy a relácie z aplikácií a vysielania.

 

 

Vychutnajte si kvalitu režime Netflix Calibrated Mode


Tento režim bol vyvinutý špeciálne pre originálne programy Netflix a v televízore reprodukuje rovnakú kvalitu obrazu ako na hlavnú štúdiovú kópiu. V režime Netflix Calibrated Mode je plne zachovaná vízia a zámer autora snímky.

 

Autokalibračný softvér Calman

 

Pri riešení odchýlok farieb, ku ktorému dochádza počas procesu produkcie, používa tento televízor autokalibrační softvér Calman značky Portrait Displays. Ten zaisťuje neprekonateľnú kvalitu kalibrácie a ponúka možnosť presného doladenia farieb.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

 

Naj vlastnosti TV

48 "OLED televízor s uhlopriečkou 121 cm a s rozlíšením 4K UHD (3840 x 2160). Podpora Wi-Fi, Bluetooth, Chrome Cast Built-In, Apple Airplay, Apple HomeKit, záznam na USB HDD. HDR10, HLG, Dolby Vision, obrazový procesor X1 Ultimate, Vylepšenia zreteľnosti s Dual database processing, technológie 4K X-Reality Pro, technológia Object-based Super Resolutin, Vylepšenie farieb s Displej Triluminos, Presné mapovanie farieb, Super bit mapping HDR, technológie Live colour. Vylepšenie X-Motion Clarity, automatický režim. Režim Netflix Calibrated mode. Technológia zvuku Acoustic Surface Audio, Dolby Audio, Dolby Atmos, DTS digitálny priestorový zvuk, Acoustic Auto Calibration, Voice Zoom, S-Force Front Surround. Zvukový výstupný výkon 10 W + 10 W + 5 W. OS Android. Vstavané úložiska 16 GB. Obchod s aplikáciami, časovač, teletext, automatická kalibrácia pomocou softvéru Calman, hlasové vyhľadávanie, EPG a internetový prehliadač Aplikácie Vewd. Typ tunera DVB-C / T / T2 / S / S2. Energetická trieda B. 

 

Technické údaje:

 

Obrazovka

Uhlopriečka displeja [cm]: 121

Uhlopriečka displeja ["]: 48

Natívne rozlíšenie: 3840 x 2160 (4K UHD)

Technológia TV: Dolby Vision, HDR10, HLG, OLED, Smart (múdra), Triluminos

Index spracovania obrazu X-Motion Clarity

Multi Funkcie

WLAN (WiFi): Áno

Bluetooth: Áno

Operačný systém: Google Android

Webový prehliadač: Áno

DLNA: Áno

EPG: Ano

Nahrávanie na USB - PVR: Áno

Ovládanie hlasom: Áno

Rozhranie

HDMI: Áno

Počet HDMI: 4

HDMI (ARC): Áno

USB: Áno

RCA (Kompozitný): Áno

Jack 3,5mm (slúchadlá): Áno

Optický audio: Áno

LAN: Áno

CI: Áno

Tuner

Typ tunera: Duálny, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC)

Podpora H.265 (HEVC): Áno

Ostatné parametre

Montáž na stenu: Áno

Energetická trieda: B

Spotreba [W]: 114

Ročná spotreba [kWh]: 158

Výkon reproduktorov [W]: 25

Slovenské a České menu: Áno

Farba: Čierna, Strieborná

Rozmery a váha produktu

Rozmer pre VESA držiak: 300 x 300

Šírka [mm]: 1 069

Výška [mm]: 629

Hĺbka [mm]: 255

Hmotnosť [kg]: 17,6

Výška bez podstavca [mm]: 624

Hĺbka bez podstavca [mm]: 58

Hmotnosť bez podstavca [kg]: 13,9