TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

Sony BDP-S6700

Dostupnosť nie je skladom
Výrobca: Sony
Kód: 1333
Prepravná váha: 0.9kg
Vaša cena:
€159,00
€128,50
Zľava: 19% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


Prehrávač diskov Blu-ray Disc™ s konverziou na rozlíšenie 4K

Vychutnajte si kvalitnejší obraz a bezdrôtový prenos.

Prehrávač diskov Blu-ray Disc™ so zvýšením rozlíšenia na 4K, technológiou Bluetooth® LDAC a kompatibilitou s množstvom formátov.

Zvýšenie rozlíšenia na 4K (24p)
Vysoká kvalita zvuku vďaka technológii LDAC™
Vychutnajte si rozmanitosť hudby a video služieb

 

Zvýšenie rozlíšenia na 4K pre čistý obraz ako v skutočnosti

Vychutnajte si obľúbené filmy s až štvornásobne detailnejším obrazom než pri vysokom rozlíšení Full HD vďaka konverzii na formát 4K. Po pripojení ku kompatibilnému televízoru pokročilý obrazový procesor konvertuje štandardné video na signál približujúci sa rozlíšeniu 4K (3 840 x 2 160). Osem miliónov pixelov poskytuje ostrejší a detailnejší obraz s vyššou kvalitou, vďaka čomu môžete sedieť bližšie pri obrazovke a cítiť sa ako v kine. 

Technológia Dolby® TrueHD, ktorá vytvára zvuk presne podľa predstáv režiséra

Technológia Dolby® TrueHD, ktorá vytvára zvuk presne podľa predstáv režiséra

Vychutnajte si bezkonkurenčnú kvalitu zvuku vďaka technológii Dolby® TrueHD, vďaka ktorej je zvuk vo filmoch aj v hudbe bez strát. Reprodukuje zvuk identický s originálnou štúdiovou nahrávkou a ponúka jedinečnú kvalitu zvuku z diskov Blu-ray Disc™, DVD aj obsahu stiahnutého z webu.

Presnosť originálnej štúdiovej nahrávky vďaka technológii DTS-HD™

Presnosť originálnej štúdiovej nahrávky vďaka technológii DTS-HD™

Vychutnajte si presný a detailný zvuk aj v domácom prostredí. Vďaka technológii DTS®-HD Master Audio si vychutnáte pôvodný, nekomprimovaný filmový zvuk obľúbených diskov Blu-ray Disc™ a prenesených filmov presne podľa predstáv režiséra. Formát DTS®-HD High-Resolution Audio tiež ponúka veľmi detailnú reprodukciu hudobných vystúpení, vďaka čomu každý tón znie v takmer štúdiovej kvalite.

Vďaka technológií TRILUMINOS™ farby ožívajú

Vďaka technológií TRILUMINOS™ farby ožívajú

Objavte realistické farby a odtiene. Technológia TRILUMINOS Colour obsahuje širšie spektrum viditeľných farieb, vďaka čomu dokáže vykresliť realistickejšie odtiene a textúry. Ťažko napodobiteľné odtiene žiarivej červenej, nebeskej modrej a smaragdovej zelenej sa zobrazia tak nádherne, že krajinky aj scény pri mori vyzerajú oveľa živšie. Vďaka vernej reprodukcií tónov pokožky vyzerajú tváre omnoho lepšie.

Nechajte sa strhnúť vysokým rozlíšením Full HD 3D 

Nechajte sa strhnúť vysokým rozlíšením Full HD 3D 

Pozrite si 3D filmy na diskoch Blu-ray Disc™ v kvalite vysokého rozlíšenia Full HD – stačí sa pripojiť cez rozhranie HDMI ku ktorémukoľvek 3D televízoru s vysokým rozlíšením. Tento prehrávač diskov Blu-ray Disc™ okrem realistického a čistého obrazu diskov 3D Blu-ray Disc™ prevádza aj 2D obraz na simulovaný formát 3D s väčšou hĺbkou.

Pripojenie k domácej sieti s protokolom DLNA  

Pripojenie k domácej sieti s protokolom DLNA  

DLNA (Digital Living Network Alliance) je štandardný protokol na zdieľanie údajov v domácich sieťach. Zjednodušuje prenos obľúbenej hudby, filmov a snímok medzi zariadeniami s podporou protokolu DLNA vrátane televízorov, počítačov, prenosných serverov a herných konzol.

Zrkadlenie obrazovky na zdieľanie obsahu zo smartfónu

Zrkadlenie obrazovky na zdieľanie obsahu zo smartfónu

Preneste obsah smartfónu alebo tabletu na veľkú obrazovku pomocou technológie Miracast™.style name="sup"3/styleJednoduché spárovanie zariadenia umožní zrkadliť jeho obrazovku na veľkej obrazovke televízora a sledovať online filmy a televízne seriály, fotografie, videá a obľúbené aplikácie. Pripojenie zabezpečuje technológia Wi-Fi Direct™, takže môžete obľúbený obsah zdieľať aj bez prístupu k sieti Wi-Fi®.

Plynulý prenos videa cez dvojpásmové rozhranie Wi-Fi®

Plynulý prenos videa cez dvojpásmové rozhranie Wi-Fi®

Vychutnajte si plynulé a rýchle surfovanie vďaka dvojpásmovému rozhraniu Wi-Fi®. Prehrávač diskov Blu-ray Disc™ je vybavený unikátnym modulom Wi-Fi®, ktorý je optimálne umiestnený tak, aby využíval maximálnu intenzitu signálu. Inteligentný dizajn s viacerými anténami zabezpečuje spoľahlivejší signál než konvenčné pripojenie Wi-Fi®, takže si môžete vychutnať plynulý prenos videa a pohotovejšie prehliadanie obsahu.

S funkciou IP Content Noise Reduction Pro je obraz ostrejší a čistejší

S funkciou IP Content Noise Reduction Pro je obraz ostrejší a čistejší

Vďaka obrazovým technológiám spojeným v technológií IP Content Noise Reduction PRO uvidíte všetko jasne. Technológia potlačenia šumu zdokonaľuje internetové videá s nízkym rozlíšením, zatiaľ čo technológia HD Reality Enhancer analyzuje každý pixel a presnejšie definuje štruktúru a farby. Vychutnajte si realistickejší obraz s lepším kontrastom vďaka technológií Pure Picture Control a s plynulejšou gradáciou farieb vďaka technológii Super Bit Mapping. 

Grafické používateľské rozhranie je rýchle a intuitívne 

Grafické používateľské rozhranie je rýchle a intuitívne 

Vyhľadanie aplikácií a funkcií je rýchle a jednoduché vďaka grafickému používateľskému rozhraniu. Prehľadávajte obsah na obrazovke televízora pomocou jednoduchých navigačných panelov, pričom zobrazenie je rozdelené na vybraté aplikácie na jednej strane a vaše obľúbené aplikácie na druhej strane. Všetko je prehľadne rozložené, čo umožňuje rýchle spustenie. 

Obohaťte svoj zážitok zo sledovania vďaka aplikácii Video & TV SideView.

Obohaťte svoj zážitok zo sledovania vďaka aplikácii Video & TV SideView.

Pomocou tabletu alebo smartfónu (so systémom Android alebo iOS) ovládajte televízor, prezerajte si sprievodcu programom a získajte ďalšie informácie o programe, ktorý sledujete, bez toho, aby ste si pokazili zážitok zo sledovania. Aplikácia Video & TV SideView umožňuje aj využívanie sociálnych sietí: tweetujte svoje reakcie na strhujúci finálový zápas alebo v reálnom čase sledujte, čo o vašom obľúbenom programe hovoria ostatní diváci.

Mimoriadny výkon vďaka dvojjadrovému procesoru

Mimoriadny výkon vďaka dvojjadrovému procesoru

Výkonný dvojjadrový procesor zabezpečuje rýchle zobrazovanie bez oneskorenia. Webové stránky sa načítajú za kratší čas, filmy a médiá - napríklad videá z lokality YouTube™ - sa prenášajú rýchlejšie a prehrávanie je výrazne plynulejšie. Dokonca aj navigácia je rýchlejšia a pohotovejšia, takže si môžete vychutnať nerušenú zábavu.

Systém USB Plug and Play

Systém USB Plug and Play

Oživte svoje videá a fotografie. Stačí pripojiť jednotku USB k prednému portu USB a môžete si prezerať fotografie a videá na televízore.

Technológia Digital Music Enhancer vytvára čistejší a bohatší zvuk

Vdýchnite digitálnej hudbe nový život vďaka technológii Digital Music Enhancer, ktorá v sebe spája tri zvukové technológie od spoločnosti Sony prinášajúce obnovenie detailov a elimináciu náhlych zmien hlasitosti. Výsledkom je strhujúci zvuk a maximálny efekt pri dialógoch, filmoch aj hudbe.

Bezdrôtový prenos s technológiou Bluetooth®

Bezdrôtový prenos s technológiou Bluetooth®

Prenášajte obľúbené skladby a aplikácie bezdrôtovo prostredníctvom technológie Bluetooth®. Spárujte smartfón alebo tablet s prehrávačom Blu-ray a počúvajte hudbu, ovládajte zoznamy skladieb alebo hlasitosť priamo zo zariadenia.

Počúvajte hudbu v ďalšej miestnosti

Počúvajte hudbu v ďalšej miestnosti

Nechajte sa sprevádzať úžasnou hudbou po dome vďaka možnosti počúvania vo viacerých miestnostiach s ovládaním pomocou aplikácie SongPal (verzia 3.0). Použite aplikáciu SongPal Link na vzájomné prepojenie reproduktorových panelov a reproduktorov od spoločnosti Sony vybratých v aplikácii Link k prehrávaču Blu-ray a potom prenášajte hudbu z rôznych hudobných služieb, počítača alebo domácej siete DLNA do viacerých miestností súčasne.

 

 

Technické údaje:

Rozmery (Š x V x H)

255 x 39 x 192 mm

Hmotnosť

0,9 kg

Možnosť prehrávania

Prehrávanie

Spomalené prehrávanie (FWD/REV)

Náhodné prehrávanie

Prehrať/Zastaviť/Pozastaviť

DOPREDU/DOZADU

PREDCHÁDZAJÚCA/NASLEDUJÚCA

Krokové prehrávanie (DOPREDU/DOZADU)

Obrazové a zvukové funkcie

Konverzia 2D›3D

Áno

Super Scaler (zvýš. rozlíš. Precision CinemaHD)

Áno

Funkcia Deep Color

Áno (16 bitov)

Režim 24p True Cinema™

Áno

NTSC/PAL

Áno/Áno

Výstup DVD 24p

Áno

HDMI®

Áno

Koaxiálny, optický

Áno, Nie

Funkcie

Šetrič obr./jedn. nast./PhotoTV HD

Nie/Áno/Nie

Detská zámka

Áno

Rodičovská kontrola

Áno

Klávesnica USB (len 101)/auto. pohot. režim

Áno (len 101)/Áno

Zabudované rozhranie Wi-Fi®

Áno (2,4 GHz, 5 GHz) s technológiou MIMO

Prezentácia fotografií s hudbou

Áno (CD, USB)

Prenos naživo/titulky/odporúčania

Áno/Áno/Áno

Funkcia BRAVIA Sync

Áno

Aktualizácia firmvéru

Áno (Sieť, USB)

Aplikácie

Entertainment Database Browser

Áno

Gracenote

Áno

Webový prehliadač

Áno

Diaľkové ovládanie TV SideView

Áno

Rozhranie

Vstupné a výstupné konektory

Výstup HDMI 1 (zadný), koaxiálny zvukový výstup 1 (zadný), vstup USB 1 (predný), pripojenie k sieti Ethernet 1 (zadné)

Podrobnosti

Spotreba energie

12 W

 

Ekologické funkcie a úspora energie

Spotreba energie (pohotovostný režim)

0,25 W