TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

Sennheiser HD 660 S, Black

Dostupnosť do 3 dní
Výrobca: Sennheiser
Kód: 34600
Prepravná váha: 0.45kg
Vaša cena:
€509,00
€479,00
Zľava: 6% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


Audiofilské dynamické otvorené sluchátka s vynikajúcim prednesom a štýlovým dizajnom. Frekvenčný rozsah 10 - 41 000 Hz, ručne vybierané páry reproduktorov, optimalizovaný systém magnetov s minimálnym harmonickým a intermodulačným skreslením, akustické silikóny pre presný a rovnomerný útlm, 104 dB, impedancia 150 Ω, harmonické skreslenie pod 0, 04% THD, odpojitelný prívodný kábel OFC z veľmi nízkého prenosového šumu, pozlátený konektor 6,3 mm jack a redukcia na 3,5 mm jack.

Sluchátka Sennheiser HD 660 S

Audiofilské slúchadlá Sennheiser HD 660 S s vynikajúcou zvukovou kvalitou a štýlovým prevedením uspokojí aj tých najnáročnejších poslucháčov, ktorí vyžadujú verný zvuk. Ponúka pohodlný dizajn a prirodzenú reprodukciu zvuku vďaka najnovšej špičkovej technológii. Jedná sa o dynamické otvorené slúchadlá s komfortným dizajnom pre dlhé hodiny počúvania. Svojou kvalitou uspokoja aj profesionálnych zvukárov.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Zvuk pre audiofilov

Dynamické otvorené slúchadlá Sennheiser HD 660 S nadväzujú na kvalitu modelu HD 600 a vďaka vylepšeným materiálom dosahujú ešte lepšiu a farebnejšiu kvalitu reprodukcie. Mimoriadne ľahké hliníkové cievky všetko doplnia o precíznu dynamickú odozvu. Celá konštrukcia slúchadiel zaručuje minimálne skreslenie a veľmi prirodzený prednes, čomu zodpovedajú aj hodnoty pre harmonické skreslenie pod 0,04% a frekvenčný rozsah, ktorý siaha od 10 do 41 000 Hz.

Pohodlné použitie

Slúchadlá sú pre maximálne pohodlie vybavené príjemným polstrovaním náušníkov, ktoré skvele padnú a ergonomický dizajn umožní jednoduché prispôsobenie každému poslucháčovi. Všetko pre plnú pohodu, pri ktorej si môžete naplno užívať perfektnej reprodukovanej hudby.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Značka Sennheiser

Firma Sennheiser, pôvodom z Nemecka, je známa predovšetkým výrobou slúchadiel, radí sa v tomto odbore k najuznávanejším špecialistom. Značka Sennheiser je synonymom pre vášeň, kvalitu a legendárny zvukový zážitok. Celkové precízne spracovanie u tejto tradičnej nemeckej značky je zárukou špičkových vlastností vo svojej triede a dlhodobo nemenných reprodukčných a úžitkových vlastností aj pri zotrvávajúcom užívaní.

Naj vlastnosti sluchdiel

Dynamické otvorené slúchadlá Sennheiser HD 660 S využívajú audiofilné technológie a prinášajú špičkový frekvenčný rozsah od 10 Hz do 41 kHz pri skreslení pod 0,04% THD a maximálnu hladinu akustického tlaku (SPL) až 104 dB. Impedancia slúchadiel je 150 Ω a pre pripojenie je využívaný odpojiteľný prívodný kábel z OFC medi s veľmi nízkym prenosovým šumom a konštrukciou vystuženou Kevlarom a pozláteným konektorom 6.3 mm jack. Súčasťou je  redukcia na 3.5 mm jack.

Technické údaje:

Typ sluchátok: Náhlavné

Hmotnost [g]: 260

Konektor: 6.3mm (TRS)

Frekvenčný rozsah min. [Hz]: 10

Frekvenčný rozsah max. [KHz]: 40

Impedancia [Ohm]: 150

Citlivosť [dB - SPL]: 104