TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

SAMSUNG QE75Q90RATXXH

Dostupnosť už nedostupný
Výrobca: Samsung
Kód: 2424
Prepravná váha: 60kg
Vaša cena:
€5.499,00
€4.259,00
Zľava: 23% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


QLED 75 "Smart TV s rozlíšením 4K UHD (3840 x 2160 px). Obrazový systém Q Engine. Index kvality obrazu 4 000. Quantum Dot Panel, 100% objem farieb, priame zadné podsvietenie, Q HDR 2000 / HDR10 +, technológia Direct Full Array 16X. Ultraširoký pozorovací uhol, fantastické herné funkcie a pokročilý herný displej, sila prvotriedneho procesora Quantum 4K, umelá inteligencia AI Upscaling. Obrazovka podľa vášho vkusu - splynutie so stenou, dizajnový vzor, vlastné obrazy alebo svetelná show.

100%farebnosť s miliardou odtieňov

Samsung QLED 2019 predstavuje vrchol obrazovej kvality. Jej panel využíva technológiu Quantum Dot, vďaka ktorej dokáže zobraziť 100% objem farieb bez ohľadu na jas sledovanej scény. A desať-bitová farebná hĺbka prináša 1,07 miliardy odtieňov pre maximálne realistický obraz.

Priame podsvietenie pre perfektný kontrast

Zadné podsvietenie panela Direct Full Array 16X je u QLED 2019 zárukou vynikajúceho kontrastu, presnej farebnosti a hĺbky obrazu. Vďaka úprave intenzity podsvietenia si tak čierne oblasti záberu zachovajú skutočne temný, nie sivastý nádych. Navyše nezaniknú ani tie najjemnejšie detaily, ktoré zostanú jasné a zreteľné. A vychutnáte si ich pri sledovaní takmer z akéhokoľvek miesta. Ultraširoký pozorovací uhol nových QLED je totiž zárukou skvelého zážitku nielen priamo pred obrazovkou.

Dychberúce HDR technológie

Quantum HDR 16X poskytuje každej scéne väčší rozsah jasu, vďaka ktorému uvidíte detaily, ktoré by sa inak stratili v tmavých alebo veľmi svetlých častiach záberu.

Výnimočne veľký zážitok

Na veľkej obrazovke vyzerá všetko oveľa lepšie. S každým gólom v zápase alebo s každou explóziou vo filmovom trháku sa ocitnete priamo v centre diania. Budete tak blízko akcii, ako je to len možné.

Pokročilá herná optimalizácia

Samsung QLED 2019 sa vyznačujú nízkou dobou odozvy a podporou FreeSync (vrr) pre plynulé hranie bez nepríjemného trhania obrazu. Režim Auto Game Mode pre analýzu a optimalizáciu herného audia a videa využijete s aplikáciou Steam Link aj so zapojenými konzolami PS4, XBOX alebo Nintendo Switch. A ešte vám nová QLED pomocou funkcie Dynamic Black Equalizer vylepší viditeľnosť v temných častiach obrazu pre lepšiu identifikáciu nepriateľov skrývajúcich sa v tieňoch.

 

Sila prvotriedneho procesora

Vysoký výkon a rozsiahle možnosti procesora Quantum 4K odhalíte na prvý pohľad. Práve s jeho pomocou a za prispenia umelej inteligencie a strojového učenia totiž QLED vykonáva redukciu šumu, navýšenie ostrosti a upscaling obsahu v nižšom rozlíšení do kvality blížiace sa 4K. Navyše dokáže upraviť prehrávaný zvuk i obraz podľa okolitých podmienok. Takže aj dobre vyzerajúce zdrojové video ešte o niečo vylepší.

Ničím nerušené sledovanie

Nádherný dizajn TV vám umožní vnímať len to, čo je naozaj dôležité: sledovaný obraz. Vďaka takmer nepostrehnuteľným rámčekom vás každá scéna na obrazovke QLED skutočne pohltí. A uvidíte len to, čo skutočne chcete.

Menej je naozaj viac

Riešenie One Invisible Connection od spoločnosti Samsung vám pomôže zachovať čistotu interiéru. Pre pripojenie rôznych prístrojov aj pre napájanie totiž QLED používa jediný kábel. Stane sa tak prirodzenou súčasťou vášho domova a nijako nenaruší jeho jedinečný štýl. Menej káblov totiž naozaj znamená väčší vizuálny zážitok.

Dizajnový vzor

QLED rozpozná farby použité v miestnosti a použije ich pri vytvorení pôvabných ornamentov na svojej obrazovke.

Vlastné obrazy

QLED pred vašimi očami prostredníctvom rozmanitých filtrov premení vaše fotografie na jedinečné umelecké diela.

Súčasť inteligentnej domácnosti

Samsung QLED 2019 sa stane prirodzeným doplnkom vášho chytrého domova. Môžete cez ňu ovládať ďalšie inteligentné spotrebiče, spustíte na nej interaktívne aplikácie aj online streamovanie obsahu. A vďaka intuitívnemu menu Smart Hub a univerzálnemu diaľkovému ovládaču One Remote budú jej praktické funkcie aj ponuka zábavy vždy okamžite na dosah.

Vytvorte s QLED chytrú domácnosť

Premeňte svoj domov na skutočne inteligentnú domácnosť. Vďaka integrovanému riešeniu Samsung SmartThings sa QLED zapojí do vašej siete chytrých zariadení a senzorov. Takže s jej pomocou rozsvietite, skontrolujete obsah chladničky alebo zapnete robotický vysávač.

Svetelná show

QLED vytvorí to správne osvetlenie pre každú príležitosť. Ozvláštnite svoj interiér napríklad neónový september.

Naj vlastnosti TV

QLED 65 "Smart TV s rozlíšením 4K UHD (3840 x 2160 px). Obrazový systém Q Engine. Index kvality obrazu 4 000. Quantum Dot Panel, 100% objem farieb, priame zadné podsvietenie, Q HDR 2000 / HDR10 +, technológia Direct Full Array 16X. Ultraširoký pozorovací uhol, fantastické herné funkcie a pokročilý herný displej, sila prvotriedneho procesora Quantum 4K, umelá inteligencia AI Upscaling. Obrazovka podľa vášho vkusu - splynutie so stenou, dizajnový vzor, vlastné obrazy alebo svetelná show.

Technické údaje:

 

Obrazovka

Uhlopriečka displeja [cm]: 189

Uhlopriečka displeja ["]: 75

Natívne rozlíšenie: 3840 x 2160 (4K UHD)

Technológia TV: HDR, QLED, Smart (múdra)

Typ podsvietenia  Direct LED

Index kvality obrazu: 4 000

Multi funkcie

WLAN (WiFi): Áno

Bluetooth: Áno

Operačný systém: Tizen

Webový prehliadač: Áno

DLNA: Áno

EPG: Ano

HbbTV (Červené tlačidlo): Áno

Miracast (Zrkadlenie obrazu): Áno

Nahrávanie na USB - PVR: Áno

Ovládanie hlasom: Áno

Tuner

Typ tunera: Duálny, DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 (HEVC)

Podpora H.265 (HEVC): Áno

Rozhranie

HDMI: Áno

HDMI 2.0: Áno

Počet HDMI: 4

Počet HDMI 2.0: 4

HDMI (ARC): Áno

USB: Áno

Optický audio: Áno

LAN: Áno

CI: Áno

Ostatné parametre

Montáž na stenu: Áno

Energetická trieda: B

Spotreba [W]: 275

Ročná spotreba [kWh]: 381

Výkon reproduktorov [W]: 60

Farba: Strieborná

Rozmer a váha výrobku

Rozmer pre VESA držiak: 400 x 400

Šírka [mm]: 1676

Výška [mm]: 1054

Hĺbka [mm]: 318

Hmotnosť [kg]: 52,4

Výška bez podstavca [mm]: 962

Hĺbka bez podstavca [mm]: 40

Hmotnosť bez podstavca [kg]: 42,4