TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

Samsung QE75Q8DN

Dostupnosť už nedostupný
Výrobca: Samsung
Kód: 2403
Prepravná váha: 36.6kg
Vaša cena:
€3.099,00
€2.750,00
Zľava: 11% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


QLED TV, uhlopriečka 75" (191 cm), rozlíšenie UHD (3840 x 2160), Quantum Dot panel, PQI 3600 (picture quality index), priame zadné podsvietenie (Direct Full Array), 100% objem farieb, Ultra Black Elite (antireflexná vrstva), 10-bit spracovanie farieb, Q HDR 1500 (HDR10 + / HLG), Ambient Mode, Supreme UHD Dimming, široký pozorovací uhol, 2 tunery DVB-T2/C/S2, kodek H.265 HEVC, HbbTV 1.5, Smart TV powered by Tizen, SmartThings (notifikácia a správa domácich spotrebičov), párovanie s mobilným zariadením (Mobile to TV, TV to Mobile, TV Sound to Mobile, zrkadlenie, DLNA), Smart ovládač (ovláda ostatné pripojené zariadenia cez HDMI), hlasové ovládanie ( AJ), prehrávanie 360??° videa, Game Mode VRR, Steam Link, integrované IPTV, HBO GO, VoYou, Netflix, nahrávanie na externý HDD (PVR), nahrávanie 2 programov naraz, Time Shift (sledovanie nahrávaného programu s časovým posunom), vstavaná WiFi, internetový prehliadač, audio 40 W, konfigurácia pre 4.1CH, vstavaný Woofer, Dolby Digital Plus, DTS, Multiroom link, Bluetooth Audio, Ambient Mode (splynutie obrazovky s okolitou stenou), bezrámový dizajn 360°, vstupy/výstupy: 4x HDMI, 2x USB, 1x LAN, 1x optický výstup, 1xCI+ (1.3), prémiový Smart ovládač TM1890A, energetická trieda B...

Objavte nepoznanú hĺbku odtieňov

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Viac ako miliarda farieb a 100% farebný objem

Skutočný svet je úchvatne farebný v žiarivom letnom svetle aj v rannom hmlovom opare. Užite si viac ako miliardu farebných odtieňov i pri sledovaní svojich obľúbených filmov a seriálov. Samsung QLED TV Q8D zobrazí 100% objem farieb, takže farby nevyblednú ani pri vysokom jase - sú vždy verne podané a nádherne sýte.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Perfektný kontrast s priamym podsvietením

V tmavých scénach sa skrýva oveľa viac detailov, než tušíte. Technológia kontrastu Q Contrast Plus je pre vás, odhalí a to aj keď ste v jasne osvetlenom prostredí. Pomôže prvotriedne priame zadné podsvietenie panela Direct Full Array Elite a špeciálna antireflexná vrstva Ultra Black Elite, ktorá panel zbaví rušivých odrazov a odleskov.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Prenádherný obraz v podaní HDR

Obraz filmu či seriálu bude vyzerať presne tak, ako si ho vysnívali jeho tvorcovia. Kombinácia technológií Q HDR 1500 a HDR10 + zaistí väčší rozsah kontrastu a jasu. RGB štruktúra panelu a vysoké rozlíšenie 4K Ultra HD zaručujú verné farby a mimoriadne detaily.

Dlhá životnosť panela

Žiadne vypálenie loga televíznej stanice ani iných statických prvkov obrazu vašu TV neohrozí. Quantum Dot panely vyrobené z anorganických materiálov, ktoré na tento neduh netrpia - úchvatný obraz si budete užívať dlho a bez kompromisov.

Perfektne optimalizovaný obraz

Procesor Q Engine využíva inovatívne technológie na analýzu každej prehrávanej scény a následné optimalizáciu farieb, kontrastu i ostrosti v reálnom čase. Výsledkom je tak výnimočne vysoká kvalita diváckeho zážitku a maximálna spokojnosť pri sledovaní obľúbených programov aj najnovších filmových hitov.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Užitočný i s vypnutou obrazovkou

QLED TV Samsung majú čo ponúknuť, aj keď práve nesledujete televízne vysielanie. Vďaka režimu Ambient Mode môže vypnutý televízor zobrazovať interaktívne dizajnové pozadia, užitočné správy a predpoveď počasia, slúžiť ako  mimoriadne kvalitný fotorámček, alebo prehrávať hudbu z telefónu pripojeného cez Bluetooth.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ovládač One Remote

Na ovládanie televízora aj všetkých pripojených zariadení vám stačí jeden diaľkový ovládač. One Remote Control sám rozpozná a označí rôzne pripojené prístroje, a vy môžete zvyšok ovládačov schovať do skrine.

 

Technické údaje:

Uhlopriečka displeja [cm]: 191

Uhlopriečka displeja ["]: 75

Natívne rozlíšenie: 3840 x 2160 (4K UHD)

Certifikovaný UHD panel: Áno

Technológia TV: HDR, LED, Smart (múdra)

Frekvencia (Hz): 100

Index kvality obrazu: 3 600

Odporúčaná vzdialenosť pre sledovanie (m): 2,9

DLNA: Áno

EPG: Ano

HbbTV (Červené tlačidlo): Áno

Ovládanie hlasom: Áno

Webový prehliadač: Áno

Typ tunera: Duálny, DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 (HEVC)

Podpora H.265 (HEVC): Áno

WLAN (WiFi): Áno

LAN: Áno

Bluetooth: Áno

USB: Áno

HDMI: Áno

Počet HDMI: 4

HDMI 2.0: Áno

Počet HDMI 2.0: 4

Optický audio: Áno

CI: Áno

Energetická trieda: B

Spotreba [W]: 250

Farba: Čierna, Strieborná

Montáž na stenu: Áno

Výkon reproduktorov [W]: 40

Šírka [mm]: 1 676

Výška [mm]: 1 049,5

Hĺbka [mm]: 359

Hmotnosť [kg]: 36,6