TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

Samsung QE55Q7FNATXXH

Dostupnosť už nedostupný
Výrobca: Samsung
Kód: 2384
Prepravná váha: 26.5kg
Vaša cena:
€2.199,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


Uhlopriečka displeja [cm]: 138 , Natívne rozlíšenie: 3840 x 2160 (4K UHD) Certifikovaný UHD panel: Ano Technológia TV: HDR, QLED, Smart (múdra) Index kvality obrazu: 3 200,DLNA: Áno EPG: Áno HbbTV: Áno Miracast: Áno Webový prehliadač: Áno,Typ tunera: Duálny, DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 WLAN (WiFi): Áno LAN: Áno Bluetooth: Áno USB: Áno HDMI 2.0: Áno Počet HDMI 2.0: 4 Optický audio: Áno CI: áno,Energetická trieda: B Spotreba [W]: 141 Farba: Čierna, Strieborná Montáž na stenu: Áno Výkon reproduktorov [W]: 40,Šírka [mm]: 1 227,2 Výška [mm]: 784,9 Hĺbka [mm]: 284,3 Hmotnosť [kg]: 21,

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Viac ako miliarda farieb a 100% farebný objem

Skutočný svet je úchvatne farebný v žiarivom letnom svetle aj v rannom hmlovom opare. Užite si viac ako miliardu farebných odtieňov i pri sledovaní svojich obľúbených filmov a seriálov. Samsung QLED TV Q7F zobrazí 100% objem farieb, takže farby nevyblednú ani pri vysokom jase - sú vždy verne podané a nádherne sýte.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Hlboký kontrast i v tmavých scénach

V tmavých scénach a v tieňoch každého záberu sa skrýva oveľa viac detailov, než tušíte. Pokročilá technológia kontrastu Q Contrast sa vášmu zraku okamžite odhalí, a to aj keď je v obývacej izbe silné svetlo.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Prenádherný obraz v podaní HDR 

Obraz filmu či seriálu bude vyzerať presne tak, ako si ho vysnívali jeho tvorcovia. Kombinácia technológií Q HDR Elite a HDR10 + zaistí väčší rozsah kontrastu a jasu. RGB štruktúra panelu a vysoké rozlíšenie 4K Ultra HD zaručujú verné farby a mimoriadne detaily.

Dlhá životnosť panela

Žiadne vypálenie loga televíznej stanice ani iných statických prvkov obrazu vašej TV neohrozí. Quantum Dot panely sú vyrobené z anorganických materiálov, ktoré na tento neduh netrpia - úchvatný obraz si budete užívať dlho a bez kompromisov.

Jeden kábel pre všetko

Televízory Samsung sú ozdoba interiéru, nie rušivý prvok. Kábel One Invisible Connection sa stará o napájanie aj prenos mimoriadne kvalitného obrazu. Nenápadne pripája televíziu do rozbočovača One Connect Box, ktorý môže byť očiam skrytý spolu s ďalším pripojeným príslušenstvom. Priestor okolo televízie nebude rušený žiadnymi hrubými čiernymi káblami.

Užitočný i s vypnutou obrazovkou

"QLED TV Samsung majú čo ponúknuť, aj keď práve nesledujete televízne vysielanie. Vďaka režimu Ambient Mode môže vypnutý televízor zobrazovať interaktívne dizajnové pozadie, užitočné správy, predpoveď počasia a slúžiť ako obrovský a mimoriadne kvalitný fotorámček, alebo prehrávať hudbu z telefónu pripojeného cez Bluetooth. "

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Zaveste televízor ako obraz

"QLED TV Samsung majú čo ponúknuť, aj keď práve nesledujete televízne vysielanie. Vďaka režimu Ambient Mode môže vypnutý televízor zobrazovať interaktívny dizajnové pozadia, užitočné správy a predpoveď počasia, slúžiť ako obrie a mimoriadne kvalitné fotorámček, alebo prehrávať hudbu z telefónu pripojeného cez Bluetooth. "

360° dizajn vás naprosto pohltí

Vďaka modernému, minimalistickému 360° dizajnu televizora s technologiou Quantum Dot od spoločnosti Samsung s extra tenkými rámčekami vás obraz dokonale pohltí a užijete si každý pohĺad na váš jedinečný televizor.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Štýlový, aj keď ho umiestníte kdekoľvek

Televízor Samsung QLED TV vyzerá skvele kdekoľvek. Je len na vás, či ho chcete zavesiť na stenu, alebo použijete niektorý z výmenných stojanov. Nový rozmer môžu televízoru a celej domácnosti dodať samostatne predávané stojany Studio a Tower.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Inteligentný a rýchly prístup k zábave

Moderný televízor vám musí obsah zabezpečiť ľahko, rýchlo a šikovne. Bránou do sveta zábavy je prehľadné rozhranie Smart Hub. Rýchlosť pri spracovaní obrazu aj ovládanie televízora zaistí bezkonkurenčné Q Engine. Pridajte inteligentného osobného asistenta a šikovný diaľkový ovládač - a máte dokonalé centrum multimediálneho obsahu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ovládač One Remote

Na ovládanie televízora aj všetkých pripojených zariadení vám stačí jeden diaľkový ovládač. One Remote Control sám rozpozná a označí rôzne pripojené prístroje, a vy môžete zvyšok ovládačov schovať do skrine.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Technické údaje:

Uhlopriečka displeja [cm]: 138

Uhlopriečka displeja ["]: 55

Natívne rozlíšenie: 3840 x 2160 (4K UHD)

Certifikovaný UHD panel: Áno

Technológia TV: HDR, QLED, Smart (múdra)

Index kvality obrazu: 3 200

Odporúčaná vzdialenosť pre sledovanie (m): 1,9

DLNA: Áno

EPG: Ano

HbbTV: Áno

Miracast: Áno

Webový prehliadač: Áno

Typ tunera: Duálny, DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2

WLAN (WiFi): Áno

LAN: Áno

Bluetooth: Áno

USB: Áno

HDMI 2.0: Áno

Počet HDMI 2.0: 4

Optický audio: Áno

CI: Áno

Energetická trieda: B

Spotreba [W]: 141

Farba: Čierna, Strieborná

Montáž na stenu: Áno

Výkon reproduktorov [W]: 40

Šírka [mm]: 1 227,2

Výška [mm]: 784,9

Hĺbka [mm]: 284,3

Hmotnosť [kg]: 21