TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

SAMSUNG QE55Q60RATXXH

Dostupnosť už nedostupný
Výrobca: Samsung
Kód: 2413
Prepravná váha: 22.5kg
Vaša cena:
€1.499,00
€732,00
Zľava: 51% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


QLED 55 "Smart TV s rozlíšením 4K UHD (3840 x 2160 px). Obrazový systém Q Engine. Index kvality obrazu 3 000. Quantum Dot Panel, 100% objem farieb, HDR 10+, režim Ambient. Fantastické herné funkcie a pokročilý herný displej , sila prvotriedneho procesora Quantum 4K, umelá inteligencia AI Upscaling. Obrazovka podľa vášho vkusu - splynutie so stenou, dizajnový vzor, vlastné obrazy alebo svetelná show.

100%farebnosť s miliardou odtieňov

Samsung QLED 2019 predstavuje vrchol obrazovej kvality. Jej panel využíva technológiu Quantum Dot, vďaka ktorej dokáže zobraziť 100% objem farieb bez ohľadu na jas sledovanej scény. A desaťibitová farebná hĺbka prináša 1,07 miliardy odtieňov pre maximálne realistický obraz.

Pokročilá technológia HDR

Nenechajte si uniknúť dej, detaily a farby ani v tých najtmavších scénach. Technológia Quantum HDR 4X snímok po snímke analyzuje prehrávaný obraz a prispôsobuje ho tak, aby ste ho sledovali vždy s ideálnou hodnotou jasu.

Pokročilá herná optimalizácia

Samsung QLED 2019 sa vyznačujú nízkou dobou odozvy a podporou FreeSync (vrr) pre plynulé hranie bez nepríjemného trhania obrazu. Režim Auto Game Mode pre analýzu a optimalizáciu herného audia a videa využijete s aplikáciou Steam Link aj so zapojenými konzolami PS4, XBOX alebo Nintendo Switch. A ešte vám nová QLED pomocou funkcie Dynamic Black Equalizer vylepší viditeľnosť v temných častiach obrazu pre lepšiu identifikáciu nepriateľov skrývajúcich sa v tieňoch.

Výnimočne veľký zážitok

Na veľkej obrazovke vyzerá všetko oveľa lepšie. S každým gólom v zápase alebo s každou explóziou vo filmovom trháku sa ocitnete priamo v centre diania. Budete tak blízko akciu, ako je to len možné.

Sila prvotriedneho procesora

Vysoký výkon a rozsiahle možnosti procesora Quantum 4K odhalíte na prvý pohľad. Práve s jeho pomocou a za prispenia umelej inteligencie a strojového učenia totiž QLED vykonáva redukciu šumu, navýšenie ostrosti a upscaling obsahu v nižšom rozlíšení do kvality blížiace sa 4K. Navyše dokáže upraviť prehrávaný zvuk i obraz podľa okolitých podmienok. Takže aj dobre vyzerajúce zdrojové video ešte o niečo vylepší.

Elegancia odľahčeného dizajnu

Dizajn vašej TV by vás pri sledovaní nemal rozptyľovať. QLED sa preto vyznačuje minimalisticky tenkými rámčekami, takže  vaše oči sa môžu sústrediť len na to skutočne dôležité - sledovaný obraz.

Dizajnový vzor

QLED rozpozná farby použité v miestnosti a použije ich pri vytvorení pôvabných ornamentov na svojej obrazovke.

Vlastné obrazy

QLED pred vašimi očami prostredníctvom rozmanitých filtrov premení vaše fotografie na jedinečná umelecké diela.

Súčasť inteligentnej domácnosti

Samsung QLED 2019 sa stane prirodzeným doplnkom vášho chytrého domova. Môžete cez ňu ovládať ďalšie inteligentné spotrebiče, spustíte na nej interaktívne aplikácie aj online streamovanie obsahu. A vďaka intuitívnemu menu Smart Hub a univerzálnemu diaľkovému ovládaču One Remote budú jej praktické funkcie aj ponuka zábavy vždy okamžite na dosah.

Vytvorte s QLED chytrú domácnosť

Premeňte svoj domov na skutočne inteligentnú domácnosť. Vďaka integrovanému riešeniu Samsung SmartThings sa QLED zapojí do vašej siete chytrých zariadení a senzorov. Takže s jej pomocou rozsvietite, skontrolujete obsah chladničky alebo zapnete robotický vysávač.

Svetelná show

QLED vytvorí to správne osvetlenie pre každú príležitosť. Ozvláštnite svoj interiér napríklad neónový september.

Naj vlastnosti televízora

QLED 55"Smart TV s rozlíšením 4K UHD (3840 x 2160 px). Obrazový systém Q Engine. Index kvality obrazu 3 000. Quantum Dot Panel, 100% objem farieb, HDR 10+, režim Ambient. Fantastické herné funkcie a pokročilý herný displej , sila prvotriedneho procesora Quantum 4K, umelá inteligencia AI Upscaling. Obrazovka podľa vášho vkusu - splynutie so stenou, dizajnový vzor, vlastné obrazy alebo svetelná show.

Technické údaje:

 

Obrazovka

Uhlopriečka displeja [cm]: 138

Uhlopriečka displeja ["]: 55

Natívne rozlíšenie: 3840 x 2160 (4K UHD)

Technológia TV: HDR, QLED, Smart (múdra)

Index kvality obrazu: 3000

Multimedialne funkcie

WLAN (WiFi): Áno

Bluetooth: Áno

Operačný systém: Tizen

Webový prehliadač: Áno

DLNA: Áno

EPG: Ano

HbbTV (Červené tlačidlo): Áno

Miracast (Zrkadlenie obrazu): Áno

Nahrávanie na USB - PVR: Áno

Ovládanie hlasom: Áno

Tuner

Typ tunera: Duálny, DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 (HEVC)

Podpora H.265 (HEVC): Áno

Rozhranie

HDMI: Áno

HDMI 2.0: Áno

Počet HDMI: 4

Počet HDMI 2.0: 4

HDMI (ARC): Áno

USB: Áno

Optický audio: Áno

LAN: Áno

CI: Áno

Ostatné parametre

Montáž na stenu: Áno

Energetická trieda: A

Spotreba [W]: 111

Ročná spotreba [kWh]: 154

Výkon reproduktorov [W]: 20

Farba: Čierna

Rozmer a váha výrobku

Rozmer pre VESA držiak: 200 x 200

Šírka [mm]: 1237

Výška [mm]: 791

Hĺbka [mm]: 264

Hmotnosť [kg]: 19,5

Výška bez podstavca [mm]: 714

Hĺbka bez podstavca [mm]: 59

Hmotnosť bez podstavca [kg]: 19,2